Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Co zrobić kiedy mam problemy z terminową spłatą rat?

Wzięłam pożyczkę, a teraz mam problem z jej zwrotem w terminie. Co mogę zrobić w sytuacji, kiedy nie spłaciłam zobowiązania na czas? Jakie podjąć kroki i co mi grozi w tej sytuacji?

W przypadku, kiedy zaciągnęliśmy pożyczkę z przelewem bankowym, której nie spłaciliśmy w terminie, zostanie nam naliczona opłata za opóźnienie. Wynosi ona około 15 zł za każdy nasz kontakt telefoniczny czy też listowny. Suma ta jest kosztem firmy, który musi ponieść w momencie kiedy pożyczkobiorca spóźni się z opłatą raty. Natomiast, kiedy zdecydowaliśmy się na pożyczkę z obsługą domową, to musimy skontaktować się z naszym Przedstawicielem firmy, który pomoże nam rozwiązać tą sytuację. Aby uzyskać jakieś dodatkowe informacje zawsze możemy zadzwonić na infolinię i porozmawiać z konsultantem firmy.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.