Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Co zrobić kiedy mam problemy z terminową spłatą rat?

Wzięłam pożyczkę, a teraz mam problem z jej zwrotem w terminie. Co mogę zrobić w sytuacji, kiedy nie spłaciłam zobowiązania na czas? Jakie podjąć kroki i co mi grozi w tej sytuacji?

W przypadku, kiedy zaciągnęliśmy pożyczkę z przelewem bankowym, której nie spłaciliśmy w terminie, zostanie nam naliczona opłata za opóźnienie. Wynosi ona około 15 zł za każdy nasz kontakt telefoniczny czy też listowny. Suma ta jest kosztem firmy, który musi ponieść w momencie kiedy pożyczkobiorca spóźni się z opłatą raty. Natomiast, kiedy zdecydowaliśmy się na pożyczkę z obsługą domową, to musimy skontaktować się z naszym Przedstawicielem firmy, który pomoże nam rozwiązać tą sytuację. Aby uzyskać jakieś dodatkowe informacje zawsze możemy zadzwonić na infolinię i porozmawiać z konsultantem firmy.


Komentarze

 1. Zobacz co zrobić w przypadku kłopotów ze spłacaniem rat

  Kiedy masz problemy z terminową spłatą rat, ważne jest, abyś skontaktował się z instytucją finansową, z którą masz umowę kredytową. Możesz poprosić o ustalenie nowego harmonogramu spłaty rat lub negocjować inne rozwiązanie, które będzie dla Ciebie bardziej korzystne. Niezwłoczne działanie i otwarta komunikacja z wierzycielem mogą pomóc uniknąć dodatkowych opłat i negatywnych konsekwencji związanych z opóźnieniem w spłacie rat.

 2. Pomożemy Ci w spłacie rat

  Kiedy masz problemy z terminową spłatą rat, ważne jest, abyś jak najszybciej skontaktował się z instytucją finansową, z którą masz umowę kredytową. Możesz poprosić o przedłużenie terminu spłaty, negocjować zmniejszenie raty lub zapytać o inne dostępne opcje, które mogą pomóc Ci w uregulowaniu zaległości. Ważne jest, abyś działał proaktywnie i nie unikał kontaktu z wierzycielem, ponieważ wspólnie można znaleźć rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron.

 3. Z nami spłacisz swoje raty w terminie

  Szanowny Kliencie,

  Jeśli masz problemy z terminową spłatą rat, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i razem znajdziemy rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim obecnym możliwościom finansowym. Dbamy o naszych Klientów i chcemy znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.