Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Członkostwo Izby Przemysłowo-Handlowej dla SBR Bank

Screenshot of www.sbrbank.pl

SBR, czyli Spółdzielczy Bank Rozwoju został jednym z członków Izby Przemysłowo-Handlowej z siedzibą w Białymstoku. Oficjalny certyfikat członkostwa został odebrany podczas Ósmego Dorocznego Koncertu IP-H. Zaszczytu tego doświadczyła Wiceprezes Zarządu SBR Bank – Pani Jolanta Zawadzka.

Należy zaznaczyć, że Izba Przemysłowo-Handlowa stanowi najstarszą w podlaskim rejonie, a do tego dynamicznie rozwijającą się instytucją gospodarczego samorządu. Swoje funkcjonowanie rozpoczęła już w 1991 roku. Aktualnie zrzesza nawet 100 podmiotów w obrębie całego województwa. Oczywiście swoją działalność opiera o ustawę dotycząca izb gospodarczych. Zadanie jakie z kolei obrała to kreowanie aktywnego rozwoju gospodarczego w regionie oraz integrację biznesu tego środowiska.

Członkostwo w Izbie stanowi misję Spółdzielczego Banku Rozwoju. Jak się okazuje, udało się ją uzyskać dzięki sukcesywnemu rozwoju. Ponadto, SBR przejawia bardzo dobre relacje z różnego rodzaju podmiotami gospodarczymi usytuowanymi na terenie województwa. Otrzymanie członkostwa pozwala na jeszcze większe pogłębienie tych więzi, ale i poznanie nowych potrzeb lokalnych przedsiębiorców.

Więcej danych na ten temat znajduje się tutaj.

Źródło:http://www.sbrbank.pl/s,sbr_bank_w_gronie_czlonkow_izby_przemyslowohandlowej,296.html


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.