Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Wcześniejsza spłata pożyczki

Czy w każdej firmie finansowej istnieje możliwość spłacenie pożyczki przed terminem? Czy wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów czy jest to bezpłatne?

To czy będziemy mogli zwrócić pożyczkę przed czasem zależy od indywidualnych warunków instytucji pozabankowej, od której zaciągnęliśmy zobowiązanie. W naszej umowie pożyczkowej na pewno jest odpowiedni zapis, który to reguluje. Dlatego najlepiej przeanalizować naszą umowę i znaleźć przepisy, które dotyczą przedterminowej spłaty pożyczki. Zapis świadczący o tym, że mamy prawo zwrócić zobowiązanie przed terminem może brzmieć następująco :”W przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki, pożyczkobiorca nie będzie zobowiązany do uiszczenia odsetek od kwoty spłaconej wcześniej za okres pozostały do końca umowy”. Większość firm finansowych daje nam taką możliwość, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dlatego w takiej sytuacji skontaktujmy się z Przedstawicielem parabanku.


Komentarze

  1. Czy możecie mi wymienić wszystkie firmy, które oferują tanie pożyczki z możliwością wcześniejszej spłaty

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.