Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Czy można zaciągnąć pożyczkę, mając już inne zobowiązania?

Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki, w momencie kiedy ma się już zaciągnięty kredyt w banku lub pożyczkę w innej firmie pozabankowej? Bo w takiej sytuacji żaden bank nie udzieli nam nawet najmniejszego wsparcia.

To czy otrzymamy pożyczkę w określonej firmie pozabankowej, mając już na swoim koncie zaciągnięte inne zobowiązania zależy od określonej instytucji. Zazwyczaj jest to możliwe, ale pod warunkiem, że nie mamy żadnych spóźnień w spłatach swoich długów i nie zostaliśmy odnotowani w żadnym rejestrze dłużników. Takie warunki stawia nam np. VIVUS oraz Net CREDIT. Są także firmy, które w ogóle nie weryfikują tego czy mamy zaciągnięte jakieś inne pożyczki czy kredyty, np. Profi Credit. Zawsze też możemy zwrócić się do Providenta, który rozpatruje wszystkie wnioski swoich klientów i po dokonaniu analizy zdolności kredytowej, podejmuje decyzję o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki.


Komentarze

  1. zdecydowanie polecam niebankowe firmy pożyczkowe, bo jako jedyne dają pożyczki mimo zaciągniętych innych zobowiązań !!!

  2. Czy można zaciągnąć pożyczkę, mając już inne zobowiązania finansowe?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.