Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Czym jest Kokos.pl?

Chciałbym zaciągnąć pożyczkę, a znajomy polecił mi kokos.pl. Chciałbym jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat.

Kokos.pl jest portalem społecznościowym, na którym można zarówno zaciągnąć jak i udzielić pożyczki. Wszystko odbywa się za pośrednictwem aukcji, którą wystawia pożyczkobiorca. Określa w niej warunki, na podstawie, jakich chciałby pozyskać pożyczkę np. kwotę pożyczki, oprocentowanie, wysokość i liczbę rat. Osoba chcąca udzielić takiej pożyczki, czyli inwestor, zgłasza się do danego pożyczkobiorcy. Jeżeli jest kilku chętnych inwestorów, to pożyczkobiorca wybiera ofertę jednego z nich, która jest dla niego najkorzystniejsza. Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa administrator serwisu. Dzięki portalowi kokos.pl pożyczkobiorca otrzymuje potrzebne środki pieniężne, natomiast inwestor zarabia na oprocentowaniu od udzielonego wsparcia.


Komentarze

 1. O czym jest strona Kokos.pl?

 2. Zobacz ofertę pożyczek od Kokos.pl

  Kokos.pl to innowacyjna platforma finansowa, która umożliwia połączenie inwestorów z osobami potrzebującymi pożyczek. Nasza misja polega na ułatwieniu dostępu do środków finansowych dla wszystkich, niezależnie od ich sytuacji finansowej.

  Działamy na zasadzie kredytów społecznościowych, które umożliwiają inwestorom udzielanie pożyczek innym użytkownikom. Naszym celem jest zapewnienie uczciwych warunków finansowania, eliminacja bariery biurokracji oraz ograniczenie kosztów pożyczek dla kredytobiorców.

  Dlaczego warto skorzystać z Kokos.pl?

  Po pierwsze, u nas każdy może ubiegać się o pożyczkę, niezależnie od historii kredytowej. Nie bierzemy pod uwagę oceny kredytowej w tradycyjnym sensie, co daje większe szanse na otrzymanie finansowania.

  Po drugie, inwestorzy mogą w łatwy sposób zarabiać na swoich oszczędnościach, udzielając pożyczek oprocentowanych na satysfakcjonujących warunkach. Oferujemy możliwość inwestowania zarówno mniejszych, jak i większych kwot.

  Po trzecie, nasza platforma jest bezpieczna i sprawdzona. Korzystamy z najnowszych technologii oraz standardów bezpieczeństwa w celu ochrony danych naszych użytkowników oraz zapewnienia bezpiecznej transakcji.

  Dołącz do naszej społeczności już teraz i skorzystaj z możliwości, jakie daje Kokos.pl. Oferujemy wygodne, elastyczne i uczciwe rozwiązania finansowe dla wszystkich.

 3. Czy kokos.pl jeszcze działa? gdzie mogę znaleźć korzystną pożyczkę prywatną?

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.