Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Darmowa pożyczka dla stałych klientów w Pożyczkaplus.pl

Pożyczkaplus.pl to wyjątkowe wsparcie finansowe zapewniające:

  • pożyczkę na 0% dla stałych klientów
  • gotówkę od 150 do 2500 złotych
  • okres spłaty na 15, 30 oraz 45 dni
  • pomoc 24 godziny, 7 dni w tygodniu
  • pożyczkę dla osób pomiędzy 21 a 70 rokiem zycia
  • szybką gotówkę bez ciężkich formalności
  • internetowe wsparcie pieniężne dla każdego
Screenshot of www.pozyczkaplus.pl

Mała Pożyczka Sp. z o.o. jest międzynarodową spółką, która udziela szybkich pożyczek przez Internet. Zakres gotówkowy w jej przypadku to kwoty od 250 złotych, nawet do 2500 złotych. Spółka posiada cztery siedziby w Europie: Polsce, Litwie, Czechach oraz Łotwie. Swoją działalność Mała Pożyczka rozpoczęła w 2010 roku. Za cel stawia sobie rozwój w dziedzinie kredytowania oraz osiągnięcie możliwie najwyższego poziomu w zadowoleniu klientów.

Mała pożyczka Sp. z o.o. jest społecznie odpowiedzialną firmą. Innymi słowy przejawia otwartość na otoczenie oraz chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje prospołeczne. Wymienić tutaj można między innymi takie działania jak: wsparcie lokalne, działalność sportowa, czy bycie Honorowym Dawcą Krwi. Ponadto, przykuwa uwagę do uczciwego, równego traktowania pracowników. Ceni sobie działanie w grupie.

Doceniając stałych klientów, Pożyczkaplus.pl ma dla nich specjalną ofertę, jedyną taką dostępną na rynku. Mowa tutaj i nielimitowanym pożyczaniu za zero złotych. Status Lojalnego Klienta może zyskać praktycznie każdy. Jedyne co trzeba zrobić to zaciągać pożyczki w firmie oraz spłacać je terminowo. Piąta zaciągnięta pożyczka jest zupełnie za darmo. Co więcej, oferta ta nie jest jednorazowa, gdyż każda co piąta pożyczka udzielana na 15 dni na kwotę do maksymalnie jednego tysiąca złotych jest za darmo. Oznacza to tyle, że klient oddaje równowartość tego, ile wcześniej pożyczył.

Aby móc zaciągnąć pożyczkę w PożyczkaPlus.pl należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Co więcej, nie można mieć mniej niż 21 lat, ale i nie więcej niż 70 lat. Koniecznością jest posiadanie aktualnego zatrudnienia oraz brak wpisu do rejestrów dłużników za nieterminowe spłacanie zobowiązań finansowych.

Warto pamiętać, że w przypadku braku możliwości względem terminowej spłaty zobowiązania, z powodzeniem można skorzystać z przedłużenia spłaty pożyczki. Może ona opierać się na kolejne 15, bądź też 30 dni. Wówczas należy przelać określoną kwotę dodatkową na konto, a pożyczka sama się przedłuży. Niemniej jednak w przypadku szybszego posiadania określonej gotówki, można dokonać wcześniejszej spłaty zobowiązania. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami, a jedynie przyspieszy rozwiązanie transakcji.


Komentarze

  1. Sprawdź darmową pożyczkę na już

    Darmowa pożyczka dla stałych klientów w Pożyczkaplus.pl! Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

Zostaw komentarz