Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

E pożyczka online

Wygodne pożyczki przez Internet dla każdego bez wychodzenia z własnego mieszkania. Dostawa gotówki prosto do domu klienta. E pożyczka online najtańsza oferta na rynku. Darmowe pożyczki internetowe dla wszystkich online. Sprawdź gdzie warto złożyć wniosek. Niskie oprocentowanie, małe raty, dogodny okres spłaty.

Każdy z nas wielokrotnie widział reklamy pożyczek pozabankowych. Znaleźć je możemy w telewizji, prasie, czy Internecie. Jest to doskonała alternatywa dla kredytów bankowych i kusi coraz większe grono Polaków.

Jakie zasady?

Chwilówka ma swoją nazwę stąd, że są to niewielkie kwoty, pożyczane „na chwilę”. Najczęstsze kwoty takich pożyczek to od dwustu do pięciuset złotych, chociaż oczywiście zdarzają się także większe kwoty. Pożyczki takie bierze się najczęściej na okres od piętnastu, do trzydziestu dni, choć możliwy jest okres przedłużenia spłaty rat.

Pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią. Nie ma limitu, jeśli chodzi o górną granicę wieku pożyczkobiorcy. W niektórych ofertach, pierwsza pożyczka może wynosić pięćset złotych, a dopiero kolejna będzie mogła być wyższa. Jest to swego rodzaju sprawdzenie możliwości spłaty klienta. Dochodzi nawet do tego, że e pożyczka może wynosić do trzydziestu tysięcy złotych (niektóre przypadki).

Bez żadnych opłat

W ofertach firm pierwsze pożyczki są zupełnie za darmo. Co to oznacza? Jeśli pożyczymy określoną kwotę (na przykład dwieście złotych), po miesiącu będziemy musieli oddać tyle, ile pożyczyliśmy. Oznacza to, ze pożyczka jest doskonale oprocentowana.

Jak pożyczyć

Procedury są proste i odbywają się w całości przez Internet. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu i bez rozmów z przedstawicielami firmy. Wypełniamy wniosek drogą elektroniczną, potwierdzamy nasze dane osobowe i czekamy na maila od firmy, w której bierzemy pożyczkę. Następnie czekamy na pieniądze, które pojawiają się na naszym koncie do godziny. Firmy nie sprawdzają klientów w BIK, BIG, czy KRD.


Komentarze

  1. Magdalena Bałajda

    dzien dobry skonczylam 13go maja 18 lat , chcialabym, wyjechac za granice do pracy,niestety na to otrzebuje pieniedzy, moglaby mi Pani/Pan napisac jak by wygladala sprawa u Panstwa byla by mozliwosc abym otrzymala jaka kolwiek pozyczke pieniezna , niestety nie mam tylko jeszcze swoje polskiego konta bankomatowego .

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Magdalena Bałajda

Zostaw komentarz