Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Ekspresowe pożyczki sms

Pilnie jest ci potrzebna gotówka? Nie masz czasu na wypełnianie długich wniosków i oczekiwania na decyzję banku? Już teraz możesz wziąć pożyczkę przez SMS! Szybka realizacja, gotówka na koncie już w 15 minut! Niskie raty i atrakcyjne oprocentowanie! Sprawdź, jakie to proste!

Czym jest pożyczka SMS?

Pożyczka przez SMS to rodzaj szybkiej pożyczki, którą możesz zaciągnąć za pomocą własnego telefonu komórkowego. Wystarczy wysłać SMS pod odpowiedni numer, a oddzwoni do ciebie konsultant, w celu ustalenia zasad i warunków pożyczki. Wystarczy jedynie podać numer konta bankowego, na które zostaną przelane pieniądze. Niekiedy jest również potrzebny dostęp do internetu, aby zweryfikować numer konta bankowego.
Pożyczka SMS to atrakcyjne oprocentowanie i niskie raty, których wysokość możesz ustalić osobiście, przez telefon z konsultantem.

Jakie warunki należy spełnić?

Do wzięcia szybkiej pożyczki przez SMS potrzebny może Ci być jedynie dowód osobisty, choć warto zaznaczyć, że nie jest to regułą. Warto również zaznaczyć, że tego typu pożyczka to formalności ograniczone do minimum! Do jej zaciągnięcia nie potrzebujesz zgody współmałżonka, poręczycieli ani zaświadczenia o dochodach. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób figurujących w rejestrze BIK lub KRD, które nie mają szansy na uzyskanie zgody na kredyt w banku.

Wygoda i prostota – wystarczy jeden SMS

Wystarczy wysłać jednego SMS, aby otrzymać potrzebne pieniądze – czy to nie jest proste? W dzisiejszych czasach, kiedy czas jest tak cenny, nie warto marnować go na żmudne wypełnianie wniosków i oczekiwanie na decyzję. Szybkość i wygoda, dzięki temu pożyczki SMS podbijają polski rynek i tak wiele osób się na nie decyduje. Więc jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, warto wziąć telefon do ręki i wysłać SMS, a pieniądze mogą być twoje już po kilku minutach!


Zostaw komentarz