Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Filarum w nowej odsłonie

Screenshot of www.filarum.pl

Filarum.pl jest działającym w sektorze pozabankowym przedsiębiorstwem udzielającym szybkich pożyczek online. Ważną kwestią dla osób korzystających z usług finansowych w sieci są czytelne i intuicyjne procedury uzyskania pieniędzy. Wiedzą to także pracownicy Filarum.pl, którzy oddają w ręce klientów funkcjonalny serwis internetowy.

Usługi finansowe Filarum.pl są teraz dostępne dla każdego klienta, który korzysta z mobilnych urządzeń z dostępem do Internetu. Dzięki technologii ,,responsive web design”, możliwe stało się uzyskanie szybkiej pożyczki gotówkowej za pomocą komputera stacjonarnego, a także laptopa, smartfona i tableta. Bardziej estetyczny wygląd zyskała oficjalna strona internetowa firmy.

Odświeżenie graficzne oznacza także poprawę funkcjonalności www.filarum.pl. W serwisie znajduje się kalkulator pożyczkowy, który jest wygodnym sposobem na uzyskanie informacji o wszystkich kosztach zaciągniętego zobowiązania oraz o możliwościach jego otrzymania. Każdy klient uzyskuje niezbędne informacje o możliwej do uzyskania kwocie. Pierwsza pożyczka oznacza maksymalnie 1000zł, a kolejne nawet do 3000zł.


Komentarze

  1. Szukam pilnej pożyczki na 30 000 zł
    Czekam na kontakt

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.