Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczki społecznościowe social lending dla każdego w Finansowo.pl

Pożyczki gotówkowe w Finansowo.pl to przede wszystkim:

 • wysokie bezpieczeństwo transakcji
 • możliwość negocjacji warunków umowy
 • jasne zasady dla wszystkich
 • monitoring płatności i transakcji
 • przejrzysta umowa pożyczkowa
 • nowoczesna forma udzielania wsparcia pieniężnego
Screenshot of www.finansowo.pl

Serwis Finansowo.pl to jeden z większych projektów wprowadzający do Polski model pożyczek typu „social lending” czyli tzw. pożyczek społecznościowych. W serwisie osoby fizyczne mogą udzielać sobie nawzajem pożyczek na określony procent bez pośrednictwa banków. Warto zajrzeć na stronę i przyjrzeć się bliżej modelowi działania.

Finansowo.pl jest serwisem, a ściślej mówiąc projektem, który został wprowadzony na naszym rynku pod postacią social lending, czyli swoistych pożyczek społecznościowych. Samo Finansowo.pl określa swoją działalność jako umożliwienie sprawnego udzielania pożyczek bez pośrednictwa banku, a to wszystko pomiędzy osobami fizycznymi.

Finansowo.pl podaje wiele powodów, które sprawiają, że zaciąganie pożyczek na tym serwisie jest nie tylko łatwe, ale i bezpieczne. Zaliczyć tutaj można przede wszystkim:

1. Transakcja pomiędzy osobami fizycznymi
Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie w społeczeństwie są osoby, które potrzebują gotówki oraz te, które są w stanie wspomóc innych, z powodu własnej nadwyżki.
2. Pełna weryfikacja pożyczkobiorcy
Każdy przyszły pożyczkobiorca przechodzi weryfikację. Opiera się ona na takich danych jak: adres zamieszkania, dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Dodatkowo, klienci sprawdzani są w CEDR, gdzie widnieją ryzykowni dłużnicy.
3. Wgląd do historii pożyczkobiorcy
Finansowo.pl tworzy profile użytkowników, gdzie widnieją informacje na temat wcześniej zaciąganych pożyczek oraz komentarze. Łatwo można w ten sposób znaleźć rzetelnych klientów.
4. Narzędzia wiarygodności
Wymienić tutaj można między innymi komentarze do aukcji, możliwość bezpośredniego skontaktowania się z pożyczkobiorcą oraz czarna listę dotychczasowych użytkowników.
5. Monitoring transakcji
Finansowo.pl nieustannie monitoruje przebieg każdej transakcji. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo zarówno dla pożyczkodawcy, jak i również pożyczkobiorcy.
6. Potwierdzenie i umowa pożyczki
Wszelkie transakcje wiążą się z wystawieniem pisemnego potwierdzenia dotyczącego zawartej pożyczko. Dodatkowo zawsze zawierana jest pomiędzy stronami specjalna umowa pożyczkowa.


Komentarze

 1. Zobacz jaką ofertę pożyczkową przygotowało Finansowo.pl

  Jeśli szukasz elastycznego rozwiązania finansowego, to dajemy Ci doskonałą możliwość skorzystania z naszej oferty pożyczek społecznościowych w Finansowo.pl. Działamy jako platforma social lending, łącząc osoby potrzebujące pożyczki z inwestorami zainteresowanymi udzielaniem środków.

  Nasza oferta jest skierowana do wszystkich. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej czy historii kredytowej, u nas możesz ubiegać się o pożyczkę. Wartość potrzebnej kwoty, okres spłaty oraz oprocentowanie dostosowujemy do Twoich preferencji i możliwości.

  Nasz proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty i wygodny. Wystarczy wypełnić formularz online, podać parę podstawowych informacji i czekać na odpowiedź. Nie wymagamy zbędnych dokumentów, a decyzję o przyznaniu pożyczki podejmujemy szybko, byś mógł cieszyć się swoimi środkami jeszcze tego samego dnia.

  Korzystając z naszej platformy, masz również możliwość oceny innych użytkowników. Dzięki temu, możesz skorzystać z opinii innych osób i wybrać najlepszą ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

  Dołącz do naszej społeczności i skorzystaj z wielu korzyści, jakie oferuje Finansowo.pl. Pozyskaj łatwo i szybko potrzebne środki i ciesz się elastycznymi warunkami spłaty. Odkryj, jak pożyczki społecznościowe mogą być dla Ciebie korzystne!