Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczki społecznościowe social lending dla każdego w Finansowo.pl

Pożyczki gotówkowe w Finansowo.pl to przede wszystkim:

  • wysokie bezpieczeństwo transakcji
  • możliwość negocjacji warunków umowy
  • jasne zasady dla wszystkich
  • monitoring płatności i transakcji
  • przejrzysta umowa pożyczkowa
  • nowoczesna forma udzielania wsparcia pieniężnego
Screenshot of www.finansowo.pl

Serwis Finansowo.pl to jeden z większych projektów wprowadzający do Polski model pożyczek typu „social lending” czyli tzw. pożyczek społecznościowych. W serwisie osoby fizyczne mogą udzielać sobie nawzajem pożyczek na określony procent bez pośrednictwa banków. Warto zajrzeć na stronę i przyjrzeć się bliżej modelowi działania.

Finansowo.pl jest serwisem, a ściślej mówiąc projektem, który został wprowadzony na naszym rynku pod postacią social lending, czyli swoistych pożyczek społecznościowych. Samo Finansowo.pl określa swoją działalność jako umożliwienie sprawnego udzielania pożyczek bez pośrednictwa banku, a to wszystko pomiędzy osobami fizycznymi.

Finansowo.pl podaje wiele powodów, które sprawiają, że zaciąganie pożyczek na tym serwisie jest nie tylko łatwe, ale i bezpieczne. Zaliczyć tutaj można przede wszystkim:

1. Transakcja pomiędzy osobami fizycznymi
Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie w społeczeństwie są osoby, które potrzebują gotówki oraz te, które są w stanie wspomóc innych, z powodu własnej nadwyżki.
2. Pełna weryfikacja pożyczkobiorcy
Każdy przyszły pożyczkobiorca przechodzi weryfikację. Opiera się ona na takich danych jak: adres zamieszkania, dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Dodatkowo, klienci sprawdzani są w CEDR, gdzie widnieją ryzykowni dłużnicy.
3. Wgląd do historii pożyczkobiorcy
Finansowo.pl tworzy profile użytkowników, gdzie widnieją informacje na temat wcześniej zaciąganych pożyczek oraz komentarze. Łatwo można w ten sposób znaleźć rzetelnych klientów.
4. Narzędzia wiarygodności
Wymienić tutaj można między innymi komentarze do aukcji, możliwość bezpośredniego skontaktowania się z pożyczkobiorcą oraz czarna listę dotychczasowych użytkowników.
5. Monitoring transakcji
Finansowo.pl nieustannie monitoruje przebieg każdej transakcji. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo zarówno dla pożyczkodawcy, jak i również pożyczkobiorcy.
6. Potwierdzenie i umowa pożyczki
Wszelkie transakcje wiążą się z wystawieniem pisemnego potwierdzenia dotyczącego zawartej pożyczko. Dodatkowo zawsze zawierana jest pomiędzy stronami specjalna umowa pożyczkowa.


Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34