Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Gotówka z portalu społecznościowego – tanio, szybko, wygodnie

Mając ochotę, bądź wręcz potrzebę pozyskania dodatkowych pieniędzy nie warto ograniczać się tylko i wyłącznie do kredytów gotówkowych z banku, czy chwilówek z parabanku. Warto pod uwagę brać również prywatne pożyczki udzielane na portalach społecznościowych. Tego typu pożyczki przez Internet stają się nie tylko wygodne, ale i coraz bogatsze w oferty, których nie można spotkać nigdzie indziej.

Jak uzyskać pożyczkę na portalu społecznościowym?

Jak uzyskać pożyczkę na portalu społecznościowym?

Zarówno kredyty, jak i pożyczki spotkać można w bankach, parabankach oraz co niektóre osoby wciąż dziwi u prywatnych osób. Sytuacja na polskim rynku oraz ciągły brak pracy przyczynia się do tego, że prędzej czy później większość Polaków musi zdecydować się na zobowiązania finansowe. Co ciekawe, nawet osoby dobrze prosperujące, posiadające wiele dobra finansowego pożyczają, by jeszcze bardziej zainwestować w siebie, czy własny interes. Zawsze znaleźć można mniejszą, bądź nieco większą grupę ludzi, która potrzebuje gotówki na już. Co jednak zrobić, gdy banki odmawiają przydzielenia kredytu? Należy skorzystać z usług parabanku, jednak tutaj okazuje się, że usługi bywają bardzo drogie. Taki przypadek jasno pokazuje, że koniecznością jest skorzystanie z możliwości jakie dają portale społecznościowe udzielające pożyczek prywatnych.

Pożyczki społecznościowe opierają się na zawieraniu transakcji pomiędzy osobami prywatnymi. Nie zachodzą tutaj zazwyczaj skomplikowane procedury, czy zbieranie dokumentów. Bardzo ważne jest to, że transakcje zostają wykonane drogą internetową. Jako, że w społeczeństwie funkcjonują osoby, które posiadają nadwyżkę finansową oraz takie, które potrzebują wsparcia finansowego, może dojść do obustronnej wymiany tego dobra pomiędzy nimi. Pożyczkobiorca może wydać pieniądze na dowolny cel. Oczywiście w określonym terminie musi zwrócić całość kwoty, bądź regularnie spłacać ją w oparciu o ustalone raty. Z kolei pożyczkodawca ma zysk z naliczanych odsetek.

Aby móc zawierać transakcje należy uprzednio dokonać rejestracji na portalu. Wówczas zazwyczaj potrzebne jest posiadanie skanu dokumentu osobistego , prawa jazdy, czy zdjęcia. Warto wiedzieć, że im więcej zeskanowanych dokumentów, tym można liczyć na niższe koszta związane z weryfikacją.

W Polsce funkcjonuje kilka coraz bardziej znanych portali pożyczek społecznościowych. Wśród nich znaleźć można między innymi: kokos.pl, zakra.pl, sekrata.pl, czy pożycz.pl.


Komentarze

 1. Pożyczka dla osób z negatywną historią kredytową

  Gotówka z portalu społecznościowego – szybko, tanio, wygodnie! Skorzystaj z naszej oferty już teraz.

 2. Witam. Z całego serca polecam pożyczki prywatne i społecznościowe. Kilka miesięcy temu byłem pod kreską i wziąłem gotówkę od prywatnego inwestora i byłem bardzo zadowolony, bo warunki były lepsze niż w parabanku. A wy co myślicie?

 3. WITAM. CZY JEST SZNASA NA POŻYCZKĘ PRYWATNĄ DLA BIORACYCH POZYCZKE PIERWSZY RAZ Z OPROC. 0%? A JAK NIE TO ILE MOŻE WYNOSIĆ OPROCENTOWANIE PRZY KWOCIE 10 TYS ZL.? POZDR I CZEKAM NA KONTAKT

 4. Witam,
  interesuje mnie ta oferta. W kontakcie

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.