Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Internetowa pożyczka na dowód w BizCredit.pl

Pozabankowe wsparcie finansowe i BIZCredit to:

 • pożyczka na dowolny cel
 • gotówka od 100 do 1000 złotych
 • okres spłaty od 15 do 30 dni
 • pożyczka dla osób od 21 do 60 roku życia
 • błyskawiczna pożyczka internetowa
 • specalne możliwości dla lojalnych klientów
 • możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki
Screenshot of www.bizcredit.pl

Aby skorzystać z oferty pożyczki w BizCredit.pl należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy. Czynność ta jest bardzo prosta i nie wymaga podania bardzo wyszukanych informacji o zainteresowanym. Wówczas można z powodzeniem zalogować się do systemu BizCredit.pl. Do tego należy wpisać swój numer użytkownika oraz tymczasowe hasło, które podano przy rejestracji.

Po zalogowaniu się należy wybrać z pojawiającego się koszyka pożyczek ten wariant, który najbardziej pasuje do aktualnych oczekiwań i potrzeb zainteresowanego pożyczką. Należy pamiętać, że to konsument wybiera tę opcję i nie jest ona narzuca z góry. Po wyborze, należy potwierdzić go poprze ponowne wpisanie hasła i pieniądze trafiają do klienta w szybkim czasie.

Profil potencjalnego klienta

Klientem firmy pożyczkowej może zostać osoba, która jest obywatelem polski, a tym samym posiada aktualny dowód osobisty oraz numer PESEL. Ponadto, zainteresowany pożyczką nie może mieć mniej niż 21 lat oraz nie więcej niż 60 lat. Pożyczkobiorca musi posiadać pracę oraz nie może być posiadaczem złej historii kredytowej, spowodowanej nieregularnym spłacaniem zobowiązań finansowych.

Dane niezbędne do rejestracji

Formularz rejestracyjny zawiera różnego rodzaju niezbędne do udzielenia pożyczki informacje o kliencie. Przede wszystkim zalicza się tutaj imię, nazwisko oraz numer PESEL. Nie mniej ważne jest zarówno seria, jak i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania, czy też korespondencji. Formularz skupia się także na numerze telefonu komórkowego, wskazaniu źródła dochodu. Należy także podać numer konta bankowego oraz adresu e-mail, gdyż jest potrzebny przy samej rejestracji.

Przyznanie pożyczki

Jako, że pożyczki pozabankowe to bardzo ważne produkty finansowe, zdarza się, że bardzo nierzetelni klienci otrzymują decyzję odmowną. O fakcie przyznania, bądź też nie pożyczki, zainteresowany dowiaduje się z wiadomości tekstowej wysłanej przez firmę na telefon komórkowy wskazany przy rejestracji.


Komentarze

 1. Tanie pożyczki dla każdego na już

  Zapraszamy do skorzystania z internetowej pożyczki na dowód w BizCredit.pl! Szybka decyzja, bez zbędnych formalności. Sprawdź teraz!

 2. Czy BizCredit.pl oferuje internetową pożyczkę na dowód na 15 tys?

 3. Witam. jakiś czas temu szukałam pożyczki online. I doszłam do wniosku, że nie istnieje cos takiego jak najlepszy kredyt lub pożyczka niebankowa, bo najlepszy kredyt znaczy oznacza dla kilku osob rozne rzeczy w zaleznosci od wilu czynnikow. Kazdy jest w innej sytuacji i chociazby posiada inna zdolnosc kredytowa co juz jest duza rozbieznoscia. Nie mozna tez skupiac sie na jednej polecanej firmie pożyczkowej, najlepiej przesc sie osobiscie po kilku i porownac dostepne dla nas oferty. W takim pytaniu trzeba zwierac wiecej konkretow i opisu aktualnej sytuacji finansowej. radze sporo wczesniej poczytac zanim się zdecydujemy na jakąś ofertę. To samo dotyczy firmy BizCredit.pl. dla jedych najlepsza, a dla drugich niekoniecznie. A wy co myślicie?

 4. Witam. jakie jest oprocentowanie pożyczki na dowód w tej firmie?

Zostaw komentarz