Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Internetowa pożyczka w 10 minut z Żyrafa Pożyczki

Korzystają z dodatkowej gotówki w Żyrafa Pożyczki, spółka zapewnia:

  • pożyczkę od 100 do 2000 złotych
  • wsparcie pieniężne na konto w 10 minut
  • możliwość zarobienia gratis pieniędzy
  • wygoda z bezpieczeństwem dla każdego
  • okres spłaty od 7 do nawet 30 dni
  • pierwsza pożyczka do 1000 złotych
  • możliwość przedłużenia terminu spłaty
Screenshot of www.zyrafapozyczki.pl

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Żyrafa Pożyczki skupia swoją działalność na udzielaniu pożyczek przez Internet. Pragną zapewnić zainteresowanym możliwie najprostsze, a zarazem najszybsze pożyczki w sieci. Co więcej mają one się opierać na braku poręczycieli, braku dodatkowych opłat oraz braku uciążliwych formalności. Za swoje atuty podają: wygodę, błyskawiczne działanie oraz bezpieczeństwo. Jednocześnie Żyrafa Pożyczki stanowi część kapitałowej grupy Everest Finanse Sp. z o.o.

Jaka jest pożyczka w Żyrafa Pożyczki?

Żyrafa Pożyczki na swojej bardzo przystępnej stronie internetowej zdradza, że w przypadku nieprzewidzianych wydatków, osoby potrzebujące gotówki z powodzeniem mogą wypełniać formularz w celu zaciągnięcia pożyczki. Pieniądze trafiają na konto w przeciągu nawet 10 minut. Co więcej, można nimi sfinansować dowolny cel, bez udostępniania rachunków, czy faktur. Jakby tego było mało, w przypadku problemów uzbieraniem gotówki na spłatę, można z powodzeniem skorzystać z przedłużenia terminu przypadającego na uregulowanie należności.

Ponadto, Żyrafa Pożyczki pozwala swoim klientów na zarabianie dodatkowych pieniędzy. W jaki sposób? Wystarczy polecać znajomym pożyczki w tej spółce. Za każdego znajomego, który zarejestruje się na stronie internetowej, polecający otrzymuje prosto na rachunek bankowy 30 złotych. Polecając pięciu znajomym oferty Żyrafa Pożyczki, można zarobić nawet 150 złotych.

Kto może skorzystać z pożyczki?

Chcąc skorzystać z błyskawicznej pożyczki w Żyrafa Pożyczki, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy być obywatelem Polski, który zameldowany jest na terytorium tego kraju. Należy także posiadać aktywny profil klienta, bądź też złożyć wniosek bezpośrednio w centrali spółki. Ponadto, należy posiadać pozytywną ocenę ryzyka kredytowego. Na niekorzyść klienta wpływają złe zapisy w BIG, czy BIK. Nie można również posiadać niespłaconego zobowiązania w spółce.


Zostaw komentarz