Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Internetowa pożyczka w 10 minut z Żyrafa Pożyczki

Korzystają z dodatkowej gotówki w Żyrafa Pożyczki, spółka zapewnia:

 • pożyczkę od 100 do 2000 złotych
 • wsparcie pieniężne na konto w 10 minut
 • możliwość zarobienia gratis pieniędzy
 • wygoda z bezpieczeństwem dla każdego
 • okres spłaty od 7 do nawet 30 dni
 • pierwsza pożyczka do 1000 złotych
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty
Screenshot of www.zyrafapozyczki.pl

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Żyrafa Pożyczki skupia swoją działalność na udzielaniu pożyczek przez Internet. Pragną zapewnić zainteresowanym możliwie najprostsze, a zarazem najszybsze pożyczki w sieci. Co więcej mają one się opierać na braku poręczycieli, braku dodatkowych opłat oraz braku uciążliwych formalności. Za swoje atuty podają: wygodę, błyskawiczne działanie oraz bezpieczeństwo. Jednocześnie Żyrafa Pożyczki stanowi część kapitałowej grupy Everest Finanse Sp. z o.o.

Jaka jest pożyczka w Żyrafa Pożyczki?

Żyrafa Pożyczki na swojej bardzo przystępnej stronie internetowej zdradza, że w przypadku nieprzewidzianych wydatków, osoby potrzebujące gotówki z powodzeniem mogą wypełniać formularz w celu zaciągnięcia pożyczki. Pieniądze trafiają na konto w przeciągu nawet 10 minut. Co więcej, można nimi sfinansować dowolny cel, bez udostępniania rachunków, czy faktur. Jakby tego było mało, w przypadku problemów uzbieraniem gotówki na spłatę, można z powodzeniem skorzystać z przedłużenia terminu przypadającego na uregulowanie należności.

Ponadto, Żyrafa Pożyczki pozwala swoim klientów na zarabianie dodatkowych pieniędzy. W jaki sposób? Wystarczy polecać znajomym pożyczki w tej spółce. Za każdego znajomego, który zarejestruje się na stronie internetowej, polecający otrzymuje prosto na rachunek bankowy 30 złotych. Polecając pięciu znajomym oferty Żyrafa Pożyczki, można zarobić nawet 150 złotych.

Kto może skorzystać z pożyczki?

Chcąc skorzystać z błyskawicznej pożyczki w Żyrafa Pożyczki, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy być obywatelem Polski, który zameldowany jest na terytorium tego kraju. Należy także posiadać aktywny profil klienta, bądź też złożyć wniosek bezpośrednio w centrali spółki. Ponadto, należy posiadać pozytywną ocenę ryzyka kredytowego. Na niekorzyść klienta wpływają złe zapisy w BIG, czy BIK. Nie można również posiadać niespłaconego zobowiązania w spółce.


Komentarze

 1. Pożyczka pozabankowa dla osób bez zdolności kredytowej: Skontaktuj się z nami

  Żyrafa Pożyczki to sprawdzona i szybka firma pożyczkowa, która oferuje internetowe pożyczki w zaledwie 10 minut. Dzięki naszej prostym i przejrzystemu procesowi aplikacyjnemu, możesz otrzymać potrzebne środki finansowe bez zbędnych formalności. Wystarczy wypełnić krótki formularz online, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie.

  Nasza oferta pozwala na szybkie pokrycie nieplanowanych wydatków czy nagłych sytuacji finansowych. Dzięki elastycznym warunkom spłaty, dostosujemy harmonogram rat do Twoich możliwości, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo finansowe.

  Zaufaj Żyrafa Pożyczki i skorzystaj z naszej szybkiej i bezpiecznej usługi pożyczkowej online. Jesteśmy tu, aby sprostać Twoim potrzebom finansowym w sposób profesjonalny i rzetelny. Złóż wniosek już teraz i ciesz się gotówką na koncie w zaledwie 10 minut!

Zostaw komentarz