Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Internetowe pożyczki z programem lojalnościowym w SUPERMAT.PL

Dodatkowa gotówka w SUPERMAT.PL to głównie:

  • pożyczka od 150 do 4600 złotych
  • okres spłaty w wysokości 10, 20 lub też 30 dni
  • dodatkowe pieniądze od 18 roku życia
  • internetowe pożyczki bez uciążliwych zabezpieczeń
  • nagrody z programem lojalnościowym
  • możliwość przedłużenia pierwszego terminu spłaty
Screenshot of www.supermat.pl

Pożyczka gotówkowa w SUPERMAT.PL zapewnia możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy przez Internet. Odbywa się to z dowolnego miejsca. Na decyzję pożyczkowa nie trzeba długo czekać, gdyż trwa to zaledwie kilka minut. Błyskawiczne pożyczki docierają do klienta nawet w ciągu 3 minut od zatwierdzenia wniosku o pożyczkę.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w SUPERMAT.PL?

Do pozyskania gotówki w SUPERMAT.PL należy spełnić jasno określone warunki. Przede wszystkim należy być obywatelem Polski lub chociażby posiadać prawo względem stałego pobytu na jej terytorium. Koniecznością jest również posiadanie ukończonego 18 roku życia oraz posiadanie konta bankowego.

W celach rejestracyjnych wymagane jest również: aktywny telefon komórkowy oraz własny adres e-mail. Ponadto, nie można posiadać niespłaconego zobowiązania w SUPERMAT.PL. Względem potencjalnego klienta nie może być także prowadzone postępowanie egzekucyjne. Pamiętać należy, że z pożyczki nie mogą korzystać osoby, względem których został złożony wniosek względem upadłości.

Ile i na jaki okres można pożyczyć gotówkę?

W SUPERMAT.PL przy pierwszej pożyczce można skorzystać z kwoty od 150 do maksymalnie 600 złotych. Pamiętać jednak należy, że wysokość pożyczki ściśle zależna jest od wielu czynników. Co ciekawe, kolejne pożyczki uwarunkowane są już terminową spłata poprzedniego zobowiązania. Górna granica wówczas wynosi 4600 złotych.

Okres spłaty w SUPERMAT.PL nie przekracza 30 dni. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku zbliżającego się terminu spłaty, przy którym nie ma się odpowiedniej ilości gotówki, skorzystać można z przedłużenia terminu spłaty o kolejne 10 dni. Mimo, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami, to są one zdecydowanie niższe, aniżeli karne odsetki oraz działania windykacyjne.

Punkty lojalnościowe w SUPERMAT.PL

Za każda w wyznaczonym terminie spłaconą pożyczkę firma SUPERMAT.PL przyznaje specjalne punkty. Ich ilość zależna jest od wysokości zobowiązania, ale i opłat związanych z jej udzieleniem. Za naliczone punkty lojalnościowe, klienci mogą odebrać atrakcyjne nagrody. Ich wykaz dostępny jest dla klientów bezpośrednio na Super Koncie.


Komentarze

  1. Czy SUPERMAT.PL oferuje internetowe pożyczki z programem lojalnościowym?

  2. Czy w serwisie SUPERMAT.PL dostępne są internetowe pożyczki z programem lojalnościowym?

Zostaw komentarz