Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Jak zawiesić spłatę rat kredytu?

Natychmiastowa pomoc w trudnej sytuacji materialnej. Zobacz jak odroczyć spłatę kredytu 100% online. Jak zawiesić spłatę rat kredytu? Przekonaj się ile wynosi przedłużenie okresu spłaty zobowiązania. Brak ukrytych opłat, zero formalności. Wylicz ile kosztuje pożyczka bez zobowiązań. Szukasz dobrego kredytu? Odwiedź ranking online i kalkulator rat kredytowych już dziś.

Odpoczynek należy się każdemu, tym bardziej osobom, które przez cały rok ciężko pracują. Jak jednak pozwolić sobie na relaksujące spędzenie wakacji, czy urlopu posiadając bardzo wysoki kredyt na głowie? Wszyscy wiemy jakie są konsekwencje niespłacania szybkich pożyczek. Spłaty poszczególnych rat skutecznie powstrzymują budżet domowy przed wydawaniem gotówki na inne wydatki, te przyjemniejsze. Warto jest, więc postarać się o zawieszenie spłaty kilku rat kredytu, tym samym umożliwiając wzięcie przerwy w spłacie należności związanych z kredytem.

Zawieszenie spłat rat kredytu

Zawieszenie spłat rat kredytu

Zobacz co zrobić aby zwiesić spłatę kredytu

Podpisanie umowy kredytowej nie wiąże się z podpisaniem wyroku na siebie samego. Banki rozumieją, że w życiu występuje wiele bardzo ciężkich sytuacji, które na przykład wymagają większego nakładu pieniędzy. W takim przypadku, automatycznie brakuje gotówki na regularną spłatę zobowiązania. Dlatego też umożliwiają zawieszenie tymczasowe spłaty. Jak dokonać zawieszenia spłaty rat zaciągniętego kredytu. Wówczas klienci mają do wyboru na przykład karencję spłaty, ale również tak zwane wakacje kredytów. Tu pojawia się kolejny problem – co wybrać?

Oferty - Jak zawiesić spłatę rat kredytu?

 • Pozbądź się swoich zadłużeń,...

  Pozbądź się swoich zadłużeń, spędź wymarzone wakacje lub kup nowy samochód - wystarczy przesłać bezpłatny wniosek o tanią pożyczkę niebankową…zobacz ofertę »
 • Oferujemy tanie pożyczki niebankowe...

  Oferujemy tanie pożyczki niebankowe z długim okresem spłaty! WEŹ POŻYCZKĘ DZIŚ A ZACZNIJ SPŁACAĆ PO 3 MIESIĄCACH! oferta dla nowych…zobacz ofertę »
 • Tanie pożyczki pozabankowe od...

  Tanie pożyczki pozabankowe od ręki w 15 minut na konto W naszej firmie zyskasz błyskawiczną gotówkę i przeznaczysz ją na…zobacz ofertę »

Karencja w spłacie rat kredytu

Pierwsze rozwiązanie, czyli karencja opiera się na całkowitym odroczeniu płatności raty. W tym wypadku jednak należy uregulować część odsetkową. To rozwiązanie jest w większości przypadków mniej korzystne w przypadku początku spłaty kredytu. Zdecydowanie korzystniej jest posiłkować się nią przed końcem zobowiązania. Z kolei wakacje kredytowe pozwalają na czasowe odroczenia całkowitych rat. Niemniej jednak maksymalnie można przesunąć płacenie o trzy miesiące na rok.

Jednym z niedogodności jest fakt, że za usługę tą należy ponieść dodatkowe koszta. Co więcej, część banków stawia takie warunki, które mówią, że nie udzielają wakacji kredytowych oraz karencji tym osobom, które mają kredyt krócej aniżeli jeden rok. Ponadto, klienci mogą spotkać się z odmową odroczenia spłaty z powodu nieterminowego spłacania zobowiązania. W związku z tym warto trzymać się terminów, gdyż nigdy nie wiadomo co w życiu może się niespodziewanie przytrafić.

jak dokonac zawieszenia splaty rat zaciagnietego kredytu - obrazek 1
Przed zawieszeniem spłaty rat kredytu dowiedz się czy Twój kredytobiorca naliczy dodatkowe opłaty.

Zobacz warunki zawieszenia spłaty swojego kredytu

Rozważając opcję zawieszenia spłaty kredytu, warto przeanalizować wszelkie koszta oraz aktualną sytuację. Nie zawsze opłacalne jest zawieszanie spłaty w określonym momencie kredytowym. Niemniej jednak, w przypadku kiedy bank jest w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki, a odroczenie spłaty zobowiązania faktycznie pomoże w podreparowaniu budżetu domowego, jak najbardziej warto skorzystać z takiej możliwości.

Mądry wybór pożyczki pozabankowej

Warto wiedzieć, że aby nie musieć płacić dodatkowych odsetek karnych, czy też martwić się jak skorzystać z odroczenia spłaty zobowiązania, należy rzetelnie podejść do wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty szybkiej pożyczki dla zadłużonych 100% online. Do tego celu najbardziej przydają się:

 1. Porównywarka online – zestawienie kilku ofert pożyczkowych i przyjrzenie się poszczególnym parametrom.
 2. Ranking internetowy – podobne zastosowanie, jakie spełnia porównywarka, jednak wzbogacone o listę pożyczek od najbardziej atrakcyjnych, po najmniej korzystne.
 3. Forum online – wymiana informacji pomiędzy osobami korzystającymi z danej pożyczki pozabankowe, a tymi, którzy dopiero planują jej zaciągnięcie.
 4. Kalkulator rat pożyczki – oszacowanie całkowitego kosztu zobowiązania oraz poszczególnych rat zobowiązania.

Zawieszenie spłaty rat posiadanego kredytu dostępne jest dla każdego, kto takowy posiada. Nie trzeba przedkładać zaświadczeń o dochodach, czy analizować przeszłość finansową w Bik, BIG, czy KRD. Zbędne są również poręczenia osób trzecich, czy też nieruchomości pod zastaw. W związku z tym, po zawieszenie płatności kredytowej sięgać może między innymi:

 • student,
 • rolnik,
 • emeryt,
 • inwestor,
 • piekarz,
 • weterynarz,
 • hydraulik.

Pożyczka online na dowód to szansa nawet dla tych najmłodszych dorosłych. Mając nawet 18 lat możemy uzyskać wsparcie finansowe na inwestycje czy nasze codzienne potrzeby. Dodatkowym atutem jest to, że cel przeznaczenie pożyczki jest zupełnie dowolny. Nawet klient bez historii kredytowej ma możliwość uzyskania kwoty takiej jakiej potrzebuje. W przypadku ofert na dowód nie jest weryfikowana baza BIK. Oznacza to, że nawet osoby posiadające zaległe należności zostają potraktowane poważnie. Pożyczkodawcy dokonują wszelkich starań, aby każdy bez względu na wiek czy sytuację finansową mógł uzyskać pomoc jeśli tylko takowej potrzebuje.

Jaki rodzaj kredytu mogę zawiesić

Czy wszystkie kredyty posiadają możliwość zawieszenia spłaty? Otóż sytuacja jest na tyle zawiła, że nie zawsze jest to możliwe. Warto, więc jeszcze przed wyborem określonej oferty kredytowej dokonać również szczegółowej analizy możliwości, jakie posiada kredytobiorca. Pamiętać należy, że każdy zainteresowany ma prawo do wnikliwej analizy umowy kredytowej. Może ją zabrać do domu oraz z innymi przejrzeć wszystkie zapisy. Wszelkie niejasności mogą zostać wyjaśnione telefonicznie, przez Internet lub bezpośrednio w wybranym oddziale. Jest to bardzo istotny moment, ponieważ karencja w spłacie kredytu wiąże się z dodatkowymi kosztami. Właśnie one również są uwzględnione w umowie.

Zastanawiając się jak zawiesić spłatę rat kredytu, warto wiedzieć, że do wykorzystania jest wiele możliwości. Przede wszystkim zainteresowany może zadzwonić na infolinię i telefonicznie poprosić o karencję. Druga możliwość, to skorzystanie z wydłużenia czasu spłaty online. Kolejna szansa to osobiste udanie się do placówki stacjonarnej i wykonanie karencji na miejscu. Niezależnie od formy, jaką się wybierze, pamiętać należy, by pilnować terminów. Nie jest możliwe odroczenie spłaty raty, której czas właśnie nadszedł, bądź nawet minął. Chęć do wykorzystania karencji spłaty zobowiązania należy zgłosić jeszcze przed upływem terminu spłaty danej raty.


Komentarze

 1. Dzień dobry, czy jest może tutaj dostępna prywatna pożyczka dla inwestora, który potrzebuje dokładnie 32 tysiące złotych na czas spłaty rozłożony na trzy równe miesięczne raty? Gwarantuję atrakcyjny procent. Pieniądze potrzebne mi są maksymalnie w ciągu 3 dni, więc liczy się każda chwila. Liczę na przelew pieniędzy bezpośrednio na konto.

  • Pokonaj wszystkie długi z naszą tania pożyczką bez bik

   Spłacimy wszystkie Twoje długi! Szybkie pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD

   * To Ty wybierasz na co wydasz otrzymane pieniądze – wydaj na co chcesz!
   * Wystarczy, że ukończyłeś 18 lat i wypełnisz bezpłatny wniosek za pośrednictwem sieci internetowej – to nasz jedyny warunek
   * Nie musisz mieć pozytywnej weryfikacji BIK czy KRD.
   * Pożyczka nie zawiera ukrytych kosztów.

   To, co ma najlepszego do zaoferowania to przede wszystkim!
   * niskie oprocentowanie
   * najniższe koszty uzyskania środków
   * dogodne warunki umowy
   * bez wymagania historii kredytowej

   KWOTA POŻYCZKI NAWET 60 000 ZŁ!

   Czekamy na Ciebie, zostaw komentarz!

  • Najlepsze pożyczki dla każdego na dowód

   błyskawiczne pożyczki przez Internet bez zaświadczeń i dla każdego

   Jeżeli poszukujesz wsparcia pieniężnego bez złożonych formalności i na dobrych warunkach ogólnych to idealnie trafiłeś!

   POŻYCZAJ NAWET 30 000 ZŁ!

   1. Napisz komentarz
   2. Wypełnij darmowy wniosek online
   3. Otrzymaj gotówkę na dowolny cel w 15 minut na konto

   * bez zaświadczeń
   * przez Internet
   * dla zadłużonych i bezrobotnych
   * minimalne raty
   * atrakcyjne oprocentowanie
   * wygodny harmonogram spłat

   Fantastyczne pożyczki przez Internet bez zaświadczeń i bez weryfikacji zdolności kredytowej dla każdego tylko na dowód!

   Chcesz otrzymać wsparcie? Czekamy na wszystkie komentarze zainteresowanych klientów!

 2. Udzielę pożyczki prywatnej!
  Gwarantuję możliwość odroczenia spłaty jednej raty! Sam wybierasz której!

 3. Pożyczki online od ręki to świetne rozwiązanie dla osób natychmiastowo potrzebujących dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych zaświadczeń możemy korzystać z środków dostępnych na naszym koncie już tego samego dnia. Formalności związane z pożyczkowaniem zajmują zaledwie kilka minut. Dzięki sprawnemu systemowi internetowemu mamy dostęp do ofert przez 24h. Prześlij bezpłatny wniosek już dziś. Gwarantujemy zawieszenie spłaty pożyczki w przypadku problemów ze spłatą na czas.

 4. Skorzystaj z zawieszenia spłaty rat z naszą pożyczką pozabankową

  Pozbądź się swoich zadłużeń, spędź wymarzone wakacje lub kup nowy samochód – wystarczy przesłać bezpłatny wniosek o tanią pożyczkę niebankową na dowolny cel!

  – w 15 minut na konto bankowe
  – pomagamy w formalnościach
  – bez zbędnych zaświadczeń
  – bez dokumentowania dochodów

  Wymagamy
  – ukończenie 18 lat
  – obywatelstwa PL
  – ważnego dowodu osobistego

  Decyzja w 30 minut !!!
  Pożyczki od 10 000 – do 50 000zł

  W przypadku problemów ze spłatą pożyczki gwarantujemy prawo do zawieszenia rat zaciągniętej pożyczki!

 5. Zaciągnij już teraz szybką pożyczkę na dowód z karencją w spłacie

  Oferujemy tanie pożyczki niebankowe z długim okresem spłaty!

  WEŹ POŻYCZKĘ DZIŚ A ZACZNIJ SPŁACAĆ PO 3 MIESIĄCACH! oferta dla nowych i stałych klientów!

  – Skorzystaj z wakacji kredytowych bez dodatkowych opłat
  – Pożyczamy każdemu, mimo braku stałych dochodów, zadłużeń i braku historii kredytowej

  PIENIĄDZE W 15 MINUT NA KONTO DLA KAŻDEGO!

  Oferujemy najwyższą kwotę na rynku nawet do 100 000 zł!
  Długi okres spłaty, który sam negocjujesz!

  Opisz swoją sytuację w komentarzu, odezwiemy się do Ciebie!

 6. Witam. Mam chwilowy problem z spłatą pożyczki w banku ponieważ straciłam pracę ale jestem w trakcie szukania. Czy jest jakaś mozliwosc u Panstwa

 7. Ekspresowa pożyczka z wydłużonym okresem spłaty dla każdego

  Tanie pożyczki pozabankowe od ręki w 15 minut na konto

  W naszej firmie zyskasz błyskawiczną gotówkę i przeznaczysz ją na co tylko chcesz!

  * bez żyrantów
  * bez zabezpieczeń
  * bez zaświadczeń

  – tylko na dowód
  – z niskim oprocentowaniem
  – z długim okresem spłaty
  w przypadku terminowej spłaty należności gwarancja zawieszenia spłaty rat!

  Zostaw w komentarzu swoje dane i napisz jakiej pożyczki potrzebujesz, a udzielimy Ci wsparcia jeszcze tego samego dnia!

Zostaw komentarz

Porady

  • Czy zostaną mi naliczone dodatkowe opłaty?

   Czy są jakieś dodatkowe, inne opłaty, które zostaną mi naliczone poza tymi, które wymienione są w mojej umowie? Poza opłatami, które zostały wskazane w umowie pożyczkowej, o których każdy klient powinien zostać w sposób jasny i…

  • Karencja w spłacie pożyczki

   Czy możliwa jest karencja w spłacie pożyczki gotówkowej? To wszystko zależy od polityki określonej firmy finansowej. Na pewno możemy znaleźć na naszym rynku takie pożyczki, gdzie możliwa jest karencja w ich spłacie. Dlatego jeszcze…

  • Pożyczka SMS a konto w banku

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę SMS, jednak nie posiadam założonego konta w banku. Czy nie będzie to przeszkoda? Firmy finansowe, które posiadają w swojej ofercie pożyczki SMS, żądają przelania symbolicznej opłaty rejestracyjnej w celu…

  • Przedłużenie okresu spłaty zobowiązania

   Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki? Co muszę zrobić? Większość firm finansowych umożliwia nam opcje przedłużenia terminu spłaty naszej pożyczki. Dlatego, jeżeli mamy jakiekolwiek problemy ze zwrotem zobowiązania, dobrze…

  • Przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości

   Na czym polegają przyśpieszone procedury weryfikacji tożsamości i czy każdy może z takiej możliwości skorzystać? Niektóre firmy pozabankowe, żeby jeszcze bardziej uprościć i przyśpieszyć przyznanie pożyczki wprowadziły tak zwane…

  • Wcześniejsza spłata pożyczki

   Czy w każdej firmie finansowej istnieje możliwość spłacenie pożyczki przed terminem? Czy wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów czy jest to bezpłatne? To czy będziemy mogli zwrócić pożyczkę przed czasem zależy od…

  • Koszt smsa

   Ile kosztuje wysłanie smsa przy ubieganiu się o pożyczkę na sms? Koszt wiadomości sms zależy od warunków poszczególnych firm pozabankowych. Ale najczęściej są to nieduże kwoty rzędu 1,23 zł (razem z…

  • Wymóg podpisania umowy w oddziale firmy finansowej

   Czy muszę udać się osobiście do stacjonarnego oddziału firmy pozabankowej, aby podpisać umowę o pożyczkę? Większość firm pozabankowych, które oferują pożyczki online, albo za pośrednictwem smsa nie wymagają stawienia się…

  • Zmiana nazwiska

   Co należy zrobić w sytuacji, kiedy wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko, a pożyczka została zaciągnięta, w momencie kiedy byłam jeszcze panną? W sytuacji, gdy pożyczkobiorca zmienia nazwisko, powinien powiadomić o tym swojego…

  • Konieczność udokumentowania dochodów

   Czy starając się o pożyczkę potrzebne jest udokumentowanie dochodów? Jeżeli tak, to w jakiej formie? To czy warunkiem przyznania pożyczki będzie konieczność udokumentowanie dochodów zależy od danej firmy finansowej. Dlatego zanim…

  • Dlaczego nie przyznano mi pożyczki?

   Z jakich przyczyn dostałem decyzję odmowną od firmy finansowej i nie przyznano mi pożyczki? Każda instytucja pozabankowa na naszym rynku finansowym, udzielająca pożyczek ma swoje kryteria według, których przyznaje bądź odmawia…

  • Kiedy otrzymam decyzję o przyznaniu pożyczki?

   Ile czasu muszę czekać na otrzymanie decyzji o przyznaniu lub o braku udzielenia pożyczki? Wniosek o przyznanie pożyczki zostanie rozpatrzony bez zbędnej zwłoki, nawet kilkanaście minut po jego wysłaniu. Niektóre firmy żądają…

  • Różnice pomiędzy pożyczkami a kredytami

   Jakie są podstawowe różnice pomiędzy kredytem a pożyczką, czy podlegają pod takie same przepisy prawa? Kredyty mogą być wyłącznie świadczone przez tradycyjne palcówki bankowe, ponieważ podlegają pod prawo bankowe. Środki z…

  • Odstąpienie od umowy

   Czy mogę odstąpić od umowy pożyczkowej, jeżeli tak, to jak to zrobić i czy poniosę jakieś konsekwencje? Pamiętajmy, że każdy ma możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Termin ten…

  • Kolejna pożyczka przy niespłaconej pierwszej

   Zastanawiam się czy otrzymam drugą pożyczkę w firmie finansowej, w której mam już jedną zaciągniętą, niespłaconą pożyczkę? Na ogół instytucje pozabankowe, które dostępne są na naszym rynku udzielają tylko jednej pożyczki.…

  • Łączenie pożyczek chwilówek

   Chciałabym uzyskać większą kwotę, czy zatem łączenie kilku chwilówek jest dobrym pomysłem? Możemy połączyć kilka chwilówek, jednak tylko zaciągając je w kilku firmach finansowych. Bowiem w jednym parabanku możemy uzyskać tylko…

  • Automatyczny rewolwing

   Co to jest "automatyczny rewolwing"? Jest to inaczej automatyczne odnowienie pożyczki. Niektóre firmy finansowe stosują tego rodzaju proceder, a polega on na tym, że w sytuacji spłaty jakiejś części zobowiązania, które określone jest w…

  • Pożyczka dla bezrobotnego

   Czy otrzymam pożyczkę mimo, że jestem osobą bezrobotną? To czy osoba bez stałych dochodów otrzyma pożyczkę zależy od pożyczkodawcy. Niektóre parabanki odmawiają w takich sytuacjach udzielenia wsparcia, ale oczywiście możemy…

  • Bank odmówił mi pożyczki, bo nie mam zdolności kredytowej

   Mam negatywną historię w BIK, BIG i KRD, dlatego bank odmówił mi udzielenia kredytu. Czy już nie mam żadnych szans na pozyskanie jakiegokolwiek wsparcia? Czy da się coś zrobić w mojej sytuacji? Gdzie szukać pomocy? W sytuacji, kiedy…

  • Po jakim czasie otrzymam pożyczkę?

   Jak długo muszę czekać na przelanie pieniędzy na moje konto bankowe? Środki pieniężne mogą zostać przelane na Twoje konto bankowe nawet w przeciągu kilkunastu minut od rozpatrzenia wniosku pozytywnie. Jednak najczęściej firmy…

  • Jakich dokumentów będę potrzebował?

   Jakie dokumenty muszę złożyć w przypadku ubiegania się o pożyczkę? Czy jest dużo formalności do spełnienia? Szybkie pożyczki charakteryzują się minimalną ilością formalności do spełnienia, które możemy pozyskać praktycznie od…

  • Procedura weryfikacji tożsamości

   Czy za każdym razem firma finansowa przeprowadza weryfikację tożsamości? Jeżeli staramy się po raz kolejny uzyskać pożyczkę w danej instytucji pożyczkowej, to procedurę weryfikacji tożsamości przechodzimy na samym początku, tylko…

  • Kontrola firm finansowych tzw. parabanków

   Czy jakaś instytucja nadzoruje działalność firm finansowych, tak jak w przypadku zwykłych banków? Klasyczne banki podlegają kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Instytucje finansowe tak zwane parabanki nie podlegają pod tego typu…

  • Czym jest Kokos.pl?

   Chciałbym zaciągnąć pożyczkę, a znajomy polecił mi kokos.pl. Chciałbym jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat. Kokos.pl jest portalem społecznościowym, na którym można zarówno zaciągnąć jak i udzielić pożyczki. Wszystko…

  • Opłata rejestracyjna

   Jak mam przelać opłatę rejestracyjną i ile ona wynosi? Jeżeli dana firma wymaga opłaty rejestracyjnej, to należy ją przelać z naszego rachunku bankowego. Czyli z konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem. Opłata najczęściej…

  • Pożyczka dla obcokrajowca

   Czy obcokrajowiec może zaciągnąć pożyczkę? Każda firma finansowa działająca w Polsce udziela pożyczek osobom, posiadającym polski dowód tożsamości z nadanym numerem PESEL. Dlatego obcokrajowiec, który nie może legitymować się…

  • Kilka pożyczek w jednej firmie finansowej

   Czy istnieje możliwość zaciągnięcia jednocześnie paru pożyczek w jednej instytucji pozabankowej? Czy są jakieś inne sposoby na to, by pozyskać wyższą kwotę? Zazwyczaj firmy finansowe nie udzielają tej samej osobie równocześnie…

  • Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

   W jaki sposób mogę pozyskać pożyczkę zdalnie bez potrzeby wychodzenia z domu? Jest kilka sposobów na zaciągnięcie pożyczki w sposób zdalny. Wszystkie firmy pozabankowe, które posiadają strony internetowe udostępniają nam…

  • Chwilówka a BIK

   Czy niespłacona na czas chwilówka zaciągnięta w firmie niebankowej zostanie odnotowana w Biurze Informacji Kredytowej? Pożyczki pozabankowe, których nie spłacimy w terminie nie zostaną odnotowane w BIK. Do Biura Informacji Kredytowej…

  • Co zrobić kiedy mam problemy z terminową spłatą rat?

   Wzięłam pożyczkę, a teraz mam problem z jej zwrotem w terminie. Co mogę zrobić w sytuacji, kiedy nie spłaciłam zobowiązania na czas? Jakie podjąć kroki i co mi grozi w tej sytuacji? W przypadku, kiedy zaciągnęliśmy pożyczkę z…

  • Kalkulator pożyczkowy

   Co to jest kalkulator pożyczkowy, jak z niego korzystać i gdzie można go znaleźć? Kalkulator pożyczkowy to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam bardzo prosto i szybko obliczyć koszt pożyczki. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki i…

  • Jaką kwotę mogę pożyczyć?

   Zastanawiam się jaką sumę mogę pozyskać i na jaki okres spłaty? Jakie warunki proponują różne firmy pożyczkowe? To jaką zaciągniemy pożyczkę i na jaki okres spłaty zależne jest od poszczególnych warunków firm finansowych.…

  • Pożyczka z przelewem na konto

   Co to jest pożyczka z przelewem na konto? Pożyczka z przelewem na konto to jeden z wariantów pożyczek. Po podpisaniu umowy pożyczkowej pieniądze przelewane są na konto bankowe, które zaznaczymy we wniosku o pożyczkę. Raty pożyczki…

  • Czy istnieją darmowe pożyczki?

   Czy można zaleźć firmy, które oferują pożyczki z oprocentowaniem 0%? Gdzie należy ich szukać? Na naszym rynku finansowym możemy znaleźć tak zwane pożyczki darmowe, które oferuje wiele instytucji pozabankowych. Są to pożyczki, do…

  • Co to jest darmowa pożyczka i kto może ją uzyskać?

   Często spotykam się z określeniem darmowa pożyczka, ale co to tak naprawdę oznacza? I kto może się o nią starać oraz gdzie można ją pozyskać? Wiele firm na naszym rynku chcąc zdobyć jak największą ilość nowych klientów oferuje…

  • Pożyczka dla emeryta

   Czy emeryt ma szanse na pożyczkę w firmie pozabankowej? Osoba będąca na emeryturze może zaciągnąć pożyczkę niebankową. Jedyną granicą, którą stawiają parabanki emerytom jest granica wieku. Dlatego w sytuacji, jeśli jakaś osoba…

  • Pożyczka z obsługą domową

   Czym jest pożyczka z obsługą domową, kto może ją otrzymać i jakie firmy jej udzielają? Na naszym rynku możemy z łatwością odnaleźć pożyczki z tak zwaną obsługą domową. Najbardziej znaną jest firma Provident Polska, która już…

  • Program Zaproś znajomych

   Podczas zaciągania pożyczki w jednej z firm pozabankowych spotkałem się z programem "Zaproś znajomych" - co to oznacza i na czym dokładnie polega? Wiele instytucji finansowych dostępnych na naszym rynku dla swoich klientów oferuje bonus w…

  • Obowiązkowa czy fakultatywna umowa pożyczkowa?

   Czy, żeby zaciągnąć pożyczkę muszę podpisywać umowę? W sytuacji, kiedy staramy się o pożyczkę w jednej z firm pozabankowych podpisanie umowy jest obligatoryjne. Jeżeli pożyczkę zaciągamy w stacjonarnej siedzibie parabanku, umowę…

  • Pożyczka na spłatę długów

   Czy otrzymam pożyczkę na spłatę swoich długów? Możemy znaleźć na naszym rynku firmy finansowe, które oferują pożyczki, które będziemy mogli przeznaczyć na zwrot własnych zobowiązań. Wiele firm pozabankowych udziela pożyczek bez…

  • Pożyczka dla osoby niepełnoletniej

   Mam 17 lat, czy zatem mam szansę na zaciągnięcie jakiejkolwiek pożyczki? Na naszym rynku finansowym nie znajdziemy firmy finansowej, która udziela pożyczek osobom niepełnoletnim. Dolna granica wieku w różnych parabankach przedstawia…

  • Rozpoczęcie spłaty pożyczki

   W jakim momencie zaczyna się spłata mojej pożyczki? Każdy pożyczkodawca powinien otrzymać Harmonogram Spłat Pożyczki, gdzie będą podane warunki spłaty zobowiązania, czyli kwota i termin spłaty. Jeżeli pożyczka rozłożona jest na…

  • Zasiłek dla bezrobotnych a pożyczka

   Czy osoba bezrobotna na zasiłku może otrzymać pożyczkę? Na naszym rynku możemy znaleźć pożyczki, które dostępne są nawet dla osób bez jakichkolwiek dochodów. Tego typu wsparcie finansowe oferują wyłącznie firmy pozabankowe,…

  • Koszt pożyczki

   W jaki sposób mogę obliczyć całkowity koszt pożyczki? Ogólny koszt pożyczki zależy od kilku czynników: rodzaju pożyczki i jej kwoty, okresu, na jaki zamierzamy ją zaciągnąć, jak również od tego, jaką firmę finansową wybierzemy.…

  • Czy można zaciągnąć pożyczkę, mając już inne zobowiązania?

   Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki, w momencie kiedy ma się już zaciągnięty kredyt w banku lub pożyczkę w innej firmie pozabankowej? Bo w takiej sytuacji żaden bank nie udzieli nam nawet najmniejszego wsparcia. To czy otrzymamy…

  • Kto może pozyskać pożyczkę?

   Jakie warunki należy spełnić, aby zaciągnąć szybką pożyczkę? Żeby otrzymać pożyczkę w jednej z instytucji pozabankowych należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, być osobą pełnoletnią (niektóre firmy oferują pożyczki…

  • Cel przeznaczenia pożyczki

   Na jaki cel można przeznaczyć pożyczkę i czy muszę go podawać we wniosku? Pozyskanymi środkami finansowymi możemy sfinansować dowolnie wybrany cel. Nie ma konieczności podawania go we wniosku o pożyczkę, czy na innym etapie…

  • Jak najszybciej zaciągnąć pożyczkę?

   Chciałbym jak najszybciej pozyskać pożyczkę, ponieważ bardzo zależy mi na czasie. Zastanawiam się jak i gdzie zaciągnąć pożyczkę, aby pieniądze otrzymać w jak najkrótszym czasie, bez spełniania nadmiernych procedur? W sytuacji,…

  • Zgoda współmałżonka

   Czy muszę mięć zgodę męża na zaciągnięcie pożyczki w firmie finansowej? Zazwyczaj firmy pozabankowe nie żądają zgody współmałżonka przy ubieganiu się o pożyczkę gotówkową. Ale warto upewnić się, dlatego zapytajmy o to…

  • Pożyczka z przedpłatą

   Czy pożyczkodawca może wymagać od nas przedpłat, zanim jeszcze otrzymamy pożyczkę? Pamiętajmy, że żadna firma pożyczkowa lub osoba prywatna, która udziela pożyczek nie ma prawa żądać od nas zapłaty jakichkolwiek przedpłat.…

Wybrane newsy

Wybrane artykuły

Najnowsze komentarze

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

BARTOSZ

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Bartosz

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Pożyczki pozabankowe Głogów

Paweł

Pożyczki pod weksel – na weksel

Celina