Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Jak zawiesić spłatę rat kredytu?

Natychmiastowa pomoc w trudnej sytuacji materialnej. Zobacz jak odroczyć spłatę kredytu 100% online. Jak zawiesić spłatę rat kredytu? Przekonaj się ile wynosi przedłużenie okresu spłaty zobowiązania. Brak ukrytych opłat, zero formalności. Wylicz ile kosztuje pożyczka bez zobowiązań. Szukasz dobrego kredytu? Odwiedź ranking online i kalkulator rat kredytowych już dziś.

Odpoczynek należy się każdemu, tym bardziej osobom, które przez cały rok ciężko pracują. Jak jednak pozwolić sobie na relaksujące spędzenie wakacji, czy urlopu posiadając bardzo wysoki kredyt na głowie? Wszyscy wiemy jakie są konsekwencje niespłacania szybkich pożyczek. Spłaty poszczególnych rat skutecznie powstrzymują budżet domowy przed wydawaniem gotówki na inne wydatki, te przyjemniejsze. Warto jest, więc postarać się o zawieszenie spłaty kilku rat kredytu, tym samym umożliwiając wzięcie przerwy w spłacie należności związanych z kredytem.

Zawieszenie spłat rat kredytu

Zawieszenie spłat rat kredytu

Zobacz co zrobić aby zwiesić spłatę kredytu

Podpisanie umowy kredytowej nie wiąże się z podpisaniem wyroku na siebie samego. Banki rozumieją, że w życiu występuje wiele bardzo ciężkich sytuacji, które na przykład wymagają większego nakładu pieniędzy. W takim przypadku, automatycznie brakuje gotówki na regularną spłatę zobowiązania. Dlatego też umożliwiają zawieszenie tymczasowe spłaty. Jak dokonać zawieszenia spłaty rat zaciągniętego kredytu. Wówczas klienci mają do wyboru na przykład karencję spłaty, ale również tak zwane wakacje kredytów. Tu pojawia się kolejny problem – co wybrać?

Oferty - Jak zawiesić spłatę rat kredytu?

 • Pozbądź się swoich zadłużeń,...

  Pozbądź się swoich zadłużeń, spędź wymarzone wakacje lub kup nowy samochód - wystarczy przesłać bezpłatny wniosek o tanią pożyczkę niebankową…zobacz ofertę »
 • Oferujemy tanie pożyczki niebankowe...

  Oferujemy tanie pożyczki niebankowe z długim okresem spłaty! WEŹ POŻYCZKĘ DZIŚ A ZACZNIJ SPŁACAĆ PO 3 MIESIĄCACH! oferta dla nowych…zobacz ofertę »
 • Tanie pożyczki pozabankowe od...

  Tanie pożyczki pozabankowe od ręki w 15 minut na konto W naszej firmie zyskasz błyskawiczną gotówkę i przeznaczysz ją na…zobacz ofertę »

Karencja w spłacie rat kredytu

Pierwsze rozwiązanie, czyli karencja opiera się na całkowitym odroczeniu płatności raty. W tym wypadku jednak należy uregulować część odsetkową. To rozwiązanie jest w większości przypadków mniej korzystne w przypadku początku spłaty kredytu. Zdecydowanie korzystniej jest posiłkować się nią przed końcem zobowiązania. Z kolei wakacje kredytowe pozwalają na czasowe odroczenia całkowitych rat. Niemniej jednak maksymalnie można przesunąć płacenie o trzy miesiące na rok.

Jednym z niedogodności jest fakt, że za usługę tą należy ponieść dodatkowe koszta. Co więcej, część banków stawia takie warunki, które mówią, że nie udzielają wakacji kredytowych oraz karencji tym osobom, które mają kredyt krócej aniżeli jeden rok. Ponadto, klienci mogą spotkać się z odmową odroczenia spłaty z powodu nieterminowego spłacania zobowiązania. W związku z tym warto trzymać się terminów, gdyż nigdy nie wiadomo co w życiu może się niespodziewanie przytrafić.

jak dokonac zawieszenia splaty rat zaciagnietego kredytu - obrazek 1
Przed zawieszeniem spłaty rat kredytu dowiedz się czy Twój kredytobiorca naliczy dodatkowe opłaty.

Zobacz warunki zawieszenia spłaty swojego kredytu

Rozważając opcję zawieszenia spłaty kredytu, warto przeanalizować wszelkie koszta oraz aktualną sytuację. Nie zawsze opłacalne jest zawieszanie spłaty w określonym momencie kredytowym. Niemniej jednak, w przypadku kiedy bank jest w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki, a odroczenie spłaty zobowiązania faktycznie pomoże w podreparowaniu budżetu domowego, jak najbardziej warto skorzystać z takiej możliwości.

Mądry wybór pożyczki pozabankowej

Warto wiedzieć, że aby nie musieć płacić dodatkowych odsetek karnych, czy też martwić się jak skorzystać z odroczenia spłaty zobowiązania, należy rzetelnie podejść do wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty szybkiej pożyczki dla zadłużonych 100% online. Do tego celu najbardziej przydają się:

 1. Porównywarka online – zestawienie kilku ofert pożyczkowych i przyjrzenie się poszczególnym parametrom.
 2. Ranking internetowy – podobne zastosowanie, jakie spełnia porównywarka, jednak wzbogacone o listę pożyczek od najbardziej atrakcyjnych, po najmniej korzystne.
 3. Forum online – wymiana informacji pomiędzy osobami korzystającymi z danej pożyczki pozabankowe, a tymi, którzy dopiero planują jej zaciągnięcie.
 4. Kalkulator rat pożyczki – oszacowanie całkowitego kosztu zobowiązania oraz poszczególnych rat zobowiązania.

Zawieszenie spłaty rat posiadanego kredytu dostępne jest dla każdego, kto takowy posiada. Nie trzeba przedkładać zaświadczeń o dochodach, czy analizować przeszłość finansową w Bik, BIG, czy KRD. Zbędne są również poręczenia osób trzecich, czy też nieruchomości pod zastaw. W związku z tym, po zawieszenie płatności kredytowej sięgać może między innymi:

 • student,
 • rolnik,
 • emeryt,
 • inwestor,
 • piekarz,
 • weterynarz,
 • hydraulik.

Pożyczka online na dowód to szansa nawet dla tych najmłodszych dorosłych. Mając nawet 18 lat możemy uzyskać wsparcie finansowe na inwestycje czy nasze codzienne potrzeby. Dodatkowym atutem jest to, że cel przeznaczenie pożyczki jest zupełnie dowolny. Nawet klient bez historii kredytowej ma możliwość uzyskania kwoty takiej jakiej potrzebuje. W przypadku ofert na dowód nie jest weryfikowana baza BIK. Oznacza to, że nawet osoby posiadające zaległe należności zostają potraktowane poważnie. Pożyczkodawcy dokonują wszelkich starań, aby każdy bez względu na wiek czy sytuację finansową mógł uzyskać pomoc jeśli tylko takowej potrzebuje.

Jaki rodzaj kredytu mogę zawiesić

Czy wszystkie kredyty posiadają możliwość zawieszenia spłaty? Otóż sytuacja jest na tyle zawiła, że nie zawsze jest to możliwe. Warto, więc jeszcze przed wyborem określonej oferty kredytowej dokonać również szczegółowej analizy możliwości, jakie posiada kredytobiorca. Pamiętać należy, że każdy zainteresowany ma prawo do wnikliwej analizy umowy kredytowej. Może ją zabrać do domu oraz z innymi przejrzeć wszystkie zapisy. Wszelkie niejasności mogą zostać wyjaśnione telefonicznie, przez Internet lub bezpośrednio w wybranym oddziale. Jest to bardzo istotny moment, ponieważ karencja w spłacie kredytu wiąże się z dodatkowymi kosztami. Właśnie one również są uwzględnione w umowie.

Zastanawiając się jak zawiesić spłatę rat kredytu, warto wiedzieć, że do wykorzystania jest wiele możliwości. Przede wszystkim zainteresowany może zadzwonić na infolinię i telefonicznie poprosić o karencję. Druga możliwość, to skorzystanie z wydłużenia czasu spłaty online. Kolejna szansa to osobiste udanie się do placówki stacjonarnej i wykonanie karencji na miejscu. Niezależnie od formy, jaką się wybierze, pamiętać należy, by pilnować terminów. Nie jest możliwe odroczenie spłaty raty, której czas właśnie nadszedł, bądź nawet minął. Chęć do wykorzystania karencji spłaty zobowiązania należy zgłosić jeszcze przed upływem terminu spłaty danej raty.


Komentarze

 1. Jak mogę zawiesić spłatę rat kredytu?

 2. Ekspresowa pożyczka z wydłużonym okresem spłaty dla każdego

  Tanie pożyczki pozabankowe od ręki w 15 minut na konto

  W naszej firmie zyskasz błyskawiczną gotówkę i przeznaczysz ją na co tylko chcesz!

  * bez żyrantów
  * bez zabezpieczeń
  * bez zaświadczeń

  – tylko na dowód
  – z niskim oprocentowaniem
  – z długim okresem spłaty
  w przypadku terminowej spłaty należności gwarancja zawieszenia spłaty rat!

  Zostaw w komentarzu swoje dane i napisz jakiej pożyczki potrzebujesz, a udzielimy Ci wsparcia jeszcze tego samego dnia!

 3. Witam. Mam chwilowy problem z spłatą pożyczki w banku ponieważ straciłam pracę ale jestem w trakcie szukania. Czy jest jakaś mozliwosc u Panstwa

 4. Zaciągnij już teraz szybką pożyczkę na dowód z karencją w spłacie

  Oferujemy tanie pożyczki niebankowe z długim okresem spłaty!

  WEŹ POŻYCZKĘ DZIŚ A ZACZNIJ SPŁACAĆ PO 3 MIESIĄCACH! oferta dla nowych i stałych klientów!

  – Skorzystaj z wakacji kredytowych bez dodatkowych opłat
  – Pożyczamy każdemu, mimo braku stałych dochodów, zadłużeń i braku historii kredytowej

  PIENIĄDZE W 15 MINUT NA KONTO DLA KAŻDEGO!

  Oferujemy najwyższą kwotę na rynku nawet do 100 000 zł!
  Długi okres spłaty, który sam negocjujesz!

  Opisz swoją sytuację w komentarzu, odezwiemy się do Ciebie!

 5. Skorzystaj z zawieszenia spłaty rat z naszą pożyczką pozabankową

  Pozbądź się swoich zadłużeń, spędź wymarzone wakacje lub kup nowy samochód – wystarczy przesłać bezpłatny wniosek o tanią pożyczkę niebankową na dowolny cel!

  – w 15 minut na konto bankowe
  – pomagamy w formalnościach
  – bez zbędnych zaświadczeń
  – bez dokumentowania dochodów

  Wymagamy
  – ukończenie 18 lat
  – obywatelstwa PL
  – ważnego dowodu osobistego

  Decyzja w 30 minut !!!
  Pożyczki od 10 000 – do 50 000zł

  W przypadku problemów ze spłatą pożyczki gwarantujemy prawo do zawieszenia rat zaciągniętej pożyczki!

 6. Pożyczki online od ręki to świetne rozwiązanie dla osób natychmiastowo potrzebujących dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych zaświadczeń możemy korzystać z środków dostępnych na naszym koncie już tego samego dnia. Formalności związane z pożyczkowaniem zajmują zaledwie kilka minut. Dzięki sprawnemu systemowi internetowemu mamy dostęp do ofert przez 24h. Prześlij bezpłatny wniosek już dziś. Gwarantujemy zawieszenie spłaty pożyczki w przypadku problemów ze spłatą na czas.

 7. Udzielę pożyczki prywatnej!
  Gwarantuję możliwość odroczenia spłaty jednej raty! Sam wybierasz której!

 8. Dzień dobry, czy jest może tutaj dostępna prywatna pożyczka dla inwestora, który potrzebuje dokładnie 32 tysiące złotych na czas spłaty rozłożony na trzy równe miesięczne raty? Gwarantuję atrakcyjny procent. Pieniądze potrzebne mi są maksymalnie w ciągu 3 dni, więc liczy się każda chwila. Liczę na przelew pieniędzy bezpośrednio na konto.

  • Pokonaj wszystkie długi z naszą tania pożyczką bez bik

   Spłacimy wszystkie Twoje długi! Szybkie pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD

   * To Ty wybierasz na co wydasz otrzymane pieniądze – wydaj na co chcesz!
   * Wystarczy, że ukończyłeś 18 lat i wypełnisz bezpłatny wniosek za pośrednictwem sieci internetowej – to nasz jedyny warunek
   * Nie musisz mieć pozytywnej weryfikacji BIK czy KRD.
   * Pożyczka nie zawiera ukrytych kosztów.

   To, co ma najlepszego do zaoferowania to przede wszystkim!
   * niskie oprocentowanie
   * najniższe koszty uzyskania środków
   * dogodne warunki umowy
   * bez wymagania historii kredytowej

   KWOTA POŻYCZKI NAWET 60 000 ZŁ!

   Czekamy na Ciebie, zostaw komentarz!

  • Najlepsze pożyczki dla każdego na dowód

   błyskawiczne pożyczki przez Internet bez zaświadczeń i dla każdego

   Jeżeli poszukujesz wsparcia pieniężnego bez złożonych formalności i na dobrych warunkach ogólnych to idealnie trafiłeś!

   POŻYCZAJ NAWET 30 000 ZŁ!

   1. Napisz komentarz
   2. Wypełnij darmowy wniosek online
   3. Otrzymaj gotówkę na dowolny cel w 15 minut na konto

   * bez zaświadczeń
   * przez Internet
   * dla zadłużonych i bezrobotnych
   * minimalne raty
   * atrakcyjne oprocentowanie
   * wygodny harmonogram spłat

   Fantastyczne pożyczki przez Internet bez zaświadczeń i bez weryfikacji zdolności kredytowej dla każdego tylko na dowód!

   Chcesz otrzymać wsparcie? Czekamy na wszystkie komentarze zainteresowanych klientów!

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.