Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Jak wyglądają formalności w wonga.com?

Nowa firma pożyczkowa, która dotarła do nas zza granicy zachęca do swoich ofert w różnorodny sposób. Najbardziej rozpoznawalne są zapewne reklamy telewizyjne zapadające na długi czas w pamięci.

Sprawdź jak zaciągnąć pożyczkę w Wonga.com?

Sprawdź jak zaciągnąć pożyczkę w Wonga.com?

Działanie marketingowe pozytywnie wpływa na zainteresowanych pożyczką. Decydując się na zaciągnięcie jej w jednej z firm, wybiera tą, o której najwięcej słyszał – również z reklam. Jak jednak wygląda zaciągniecie pożyczki w wonga.com? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Proces ten jest bardzo prosty i nie wymaga wybitnej znajomości obsługi komputera, czy Internetu. Należy zastosować siedem, formalnych kroków:

1. Przygotuj dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego oraz numeru Rachunku Oszczędnościowo – Rozliczeniowego, który praktycznie każdy w dzisiejszych czasach posiada.

2. Wejdź na stronę internetową firmy pożyczkowej, po czym prostymi suwakami wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty. Przeanalizuj koszta, jakie zostały wyświetlone i zastanów się, czy aby na pewno jesteś w stanie zaciągnąć taką kwotę, na wskazany okres.

Przyjrzyj się uważnie parametrom, jakie zostały wyświetlone. Mowa tutaj o: kwocie pożyczki, czasie na spłatę pożyczki, kwocie prowizji i odsetek oraz całkowitym koszcie pożyczki. Pamiętaj, że oddać musisz właśnie ten ostatni koszt – całościowy.

3. Wypełnij krótki formularz wprowadzając swoje podstawowe dane. Z pewnością znasz na nie odpowiedź, a jak nie to zerknij do przygotowanego dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Wniosek ten zawiera informacje, takie jak: imiona, nazwisko, numer PESEL oraz dowodu osobistego, nazwisko panieńskie matki, stan cywilny, wykształcenie, numer telefonu, adres e-mail. Ponadto dodatkowymi pytaniami w celu minimalnego poznania sytuacji potencjalnego klienta są zapytania dotyczące liczby osób na utrzymaniu, sposobu zatrudnienia oraz fakt posiadania własnego samochodu.

4. Wykonaj przelew w wysokości 0,10 złotych ze swojego konta bankowego. Pamiętaj, że musi to być numer konta podany przy wypełnianiu wniosku. Stanowi to minimalną weryfikację, czy aby na pewno dane z wniosku zgadzają się z tymi podanymi na koncie bankowym. To jednocześnie zabezpieczenie przed błędem w wypełnieniu formularza.

5. Odczekaj na decyzję pożyczkodawcy. Ten musi sprawdzić Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli wysłałeś wniosek w godzinach między 7 a 22 to odpowiedź otrzymasz w ciągu kilkunastu minut.

6. Uważnie przeczytaj treść wysłanej do Ciebie umowy, po czym zaakceptuj jej warunki.

7. W przeciągu kilkunastu minut odbierz pieniądze na własnym koncie bankowym.

Warunki stawiane przez firmę finansową wonga.com nie różnią się radykalnie od standardowych instytucji pozabankowych. Zainteresowani muszą mieć ukończone osiemnaście lat i w miarę nieskalaną historię kredytową w bazie BIK. Wówczas prze okres nieprzekraczający trzydziestu dni, zainteresowany może cieszyć się zaciągniętym dobrem pieniężnym.


Komentarze

  1. Szukam pilnej pożyczki na 23 tys zl

  2. Jakie są formalności związane z korzystaniem z usług wonga.com?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.