Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Kalkulator pożyczkowy

Co to jest kalkulator pożyczkowy, jak z niego korzystać i gdzie można go znaleźć?

Kalkulator pożyczkowy to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam bardzo prosto i szybko obliczyć koszt pożyczki. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki i okres, na jaki chcemy ją uzyskać. W ten sposób uzyskamy wysokość raty, a także całkowitą sumę do spłacenia. Jednak pamiętajmy, że to są przybliżone wartości i mogą troszkę odbiegać od tych rzeczywistych. Dlatego najlepiej jeszcze to skonsultować z przedstawicielem wybranej firmy finansowej. Kalkulatory pożyczkowe odnajdziemy w Internecie na stronach internetowych firm pozabankowych lub na innych portalach, gdzie poruszona jest tematyka finansowa.


Komentarze

  1. Witam. W jaki sposób mogę zaciągnąć pilną pożyczkę na 12000 zł? Czy warto wcześniej korzystać z kalkulatora pożyczkowego? Czekam na jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam

  2. Sprawdź najlepszą pożyczkę online

    SZUKASZ BŁYSKAWICZNEJ GOTÓWKI BEZ SPAŁNIANIA WIELU FORMALNOŚCI?

    Oferujemy pożyczki online od 100 do 8 000 zł, z okresem spłaty od 1 do 12 miesięcy. Wymagane jest ukończenie 20 roku życia oraz posiadanie stałego źródła dochodu. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu kilku minut.

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlemy Ci ogólne warunki pożyczkowe oraz kalkulator pożyczkowy dzięki któremu obliczysz ile będą Cię wynosić koszty pożyczki.

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.