Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Kiedy otrzymam decyzję o przyznaniu pożyczki?

Ile czasu muszę czekać na otrzymanie decyzji o przyznaniu lub o braku udzielenia pożyczki?

Wniosek o przyznanie pożyczki zostanie rozpatrzony bez zbędnej zwłoki, nawet kilkanaście minut po jego wysłaniu. Niektóre firmy żądają wysłanie z naszego konta bankowego opłaty rejestracyjnej, w celu weryfikacji danych klienta. Po zarejestrowaniu przez system opłaty rejestracyjnej, informacje o przyznaniu wsparcia otrzymamy na skrzynkę e-mail lub smsem.


Komentarze

  1. Jak się skontaktować? Zalezy mi na szybkim kontakcie.

  2. Dzien dobry. spłaciłem kredyt i mój obecny wpis w biku brzmi: kredyt spłacony za pomocą windykacji w roku 2020 – ale nie będzie ten wpis stamtąd usunięty przez wzgląd na art. o przetwarzaniu danych międzybankowych. Czy w takim razie mam szansę na pożyczkę z parabanku na 25 000 zl i kiedy mogę otrzymać decyzje o przyznaniu wsparcia? Czy ktoś może mi pomóc przejść przez te wszystkie formalności?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.