Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Kiedy zdecydować się na pożyczkę z osobistym ubezpieczeniem?

Oferty aktualnych pożyczek bankowych nacechowane są nie tylko dobrymi parametrami, ale również dodatkowymi możliwościami. Część z nich umożliwia otworzenie taniej, a wręcz za darmo konta bankowego w danej placówce. Coraz więcej jednak pojawia się ofert z możliwością wykupienia nie tylko ubezpieczenia pożyczki, ale i własnego samochodu, mieszkania, zdrowia, czy nawet życia. Jest to możliwe, ponieważ instytucje bankowe nawiązują współpracę z ubezpieczalniami, które wówczas dają imponujące zniżki na takie ewentualności.

Nie każdy potrzebuje ochronnego parasola w postaci ubezpieczenia z pożyczką

Nie każdy potrzebuje ochronnego parasola w postaci ubezpieczenia z pożyczką

Czy zawsze warto wybrać dodatkowe ubezpieczenie z banku?

Osoba udająca się do banki, chcąca zaciągnąć pożyczkę widzi, że w ofercie posiada wspaniałą możliwość skorzystania z najlepszego na rynku ubezpieczenia. Część z zainteresowanych automatycznie wykupuje, ponieważ takiej okazji nie można przegapić. Czy aby na pewno zawsze tego rodzaju promocje i zachęty są nam potrzebne?

Faktyczna konieczność posiadania dodatkowego ubezpieczenia, tym bardziej na życie, czy zdrowie pojawia się wtedy, kiedy ani w miejscu pracy, ani gdziekolwiek indziej nie jesteśmy otuleni ochroną. Wówczas skorzystanie z możliwości tańszego ubezpieczenia jest idealną okazją. Niemniej jednak większość z nas posiada ubezpieczenie w pracy, na studiach, czy prywatne. Dokupienie kolejnego jest niekonieczne. Nie warto wydawać kolejne pieniądze na dodatkowe ubezpieczenie ochronne, które się już posiada. Analizujmy więc wszelkie możliwości i nie bierzmy wszystkiego co jest nam oferowane.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Polecane firmy pożyczkowe

Alek

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

iza

Pożyczki Kraków od ręki dla wszystkich

zocha

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Anna F

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Michu