Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/ige/domains/ipozyczka.pl/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Kiedy zdecydować się na pożyczkę z osobistym ubezpieczeniem?

Oferty aktualnych pożyczek bankowych nacechowane są nie tylko dobrymi parametrami, ale również dodatkowymi możliwościami. Część z nich umożliwia otworzenie taniej, a wręcz za darmo konta bankowego w danej placówce. Coraz więcej jednak pojawia się ofert z możliwością wykupienia nie tylko ubezpieczenia pożyczki, ale i własnego samochodu, mieszkania, zdrowia, czy nawet życia. Jest to możliwe, ponieważ instytucje bankowe nawiązują współpracę z ubezpieczalniami, które wówczas dają imponujące zniżki na takie ewentualności.

Nie każdy potrzebuje ochronnego parasola w postaci ubezpieczenia z pożyczką

Nie każdy potrzebuje ochronnego parasola w postaci ubezpieczenia z pożyczką

Czy zawsze warto wybrać dodatkowe ubezpieczenie z banku?

Osoba udająca się do banki, chcąca zaciągnąć pożyczkę widzi, że w ofercie posiada wspaniałą możliwość skorzystania z najlepszego na rynku ubezpieczenia. Część z zainteresowanych automatycznie wykupuje, ponieważ takiej okazji nie można przegapić. Czy aby na pewno zawsze tego rodzaju promocje i zachęty są nam potrzebne?

Faktyczna konieczność posiadania dodatkowego ubezpieczenia, tym bardziej na życie, czy zdrowie pojawia się wtedy, kiedy ani w miejscu pracy, ani gdziekolwiek indziej nie jesteśmy otuleni ochroną. Wówczas skorzystanie z możliwości tańszego ubezpieczenia jest idealną okazją. Niemniej jednak większość z nas posiada ubezpieczenie w pracy, na studiach, czy prywatne. Dokupienie kolejnego jest niekonieczne. Nie warto wydawać kolejne pieniądze na dodatkowe ubezpieczenie ochronne, które się już posiada. Analizujmy więc wszelkie możliwości i nie bierzmy wszystkiego co jest nam oferowane.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Szybkie pożyczki pozabankowe – bez BIK nawet dla zadłużonych

Piotr

Szybkie pożyczki prywatne bez BIK – od osób prywatnych

Krzysztof

Pożyczka gotówkowa z poręczycielem

Szukam pożyczki prywatnej

P.P.1983

Pożyczki chwilówki bez bik – nawet dla osób ze złą historią

Anna J

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/ige/domains/ipozyczka.pl/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678