Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Kilka pożyczek w jednej firmie finansowej

Czy istnieje możliwość zaciągnięcia jednocześnie paru pożyczek w jednej instytucji pozabankowej? Czy są jakieś inne sposoby na to, by pozyskać wyższą kwotę?

Zazwyczaj firmy finansowe nie udzielają tej samej osobie równocześnie kilku pożyczek. Dopiero w przypadku spłaty jednego zobowiązania firma przyznaje klientowi kolejne. Po otrzymaniu potwierdzenia o tym, że nasza pożyczka została terminowo spłacona, możemy złożyć wniosek o przyznanie następnej. Ale istnieje możliwość otrzymania dodatkowej sumy do pożyczki, którą zaciągneliśmy. Tego typu opcje proponuje firma VIVUS. Więcej szczegółów można uzyskać na stronie internetowej firmy bądź dzwoniąc na infolinię.


Komentarze

  1. Gotówka na życzenie - pożyczka na dowód online

    Zapewniamy Ci kilka pożyczek w jednym miejscu! Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj szybkie i dogodne pożyczki w naszej renomowanej firmie finansowej. Sprawdź teraz nasze atrakcyjne warunki i skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia.

  2. Sprawdź najlepsze pożyczki dla każdego

    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – kilku pożyczek w jednej firmie finansowej! Oferujemy szybkie i elastyczne pożyczki, dostosowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszych konkurencyjnych warunków i dogodnych terminów spłaty. Bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Zaufaj nam i zrealizuj swoje finansowe cele już teraz!

  3. Jakie usługi poza pożyczkami posiadają instytucje niebankowe? Można skorzystać z kilku usług naraz?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.