Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Kim jest świadomy klient banku?

Każdy chce, aby jego korzystanie z produktów bankowych było nie tyle efektowne, co efektywne. Wbrew pozorom nie wymaga to wygórowanej wiedzy i doświadczenia. Niezbędny jest jednak rozsądek oraz dobra wola. Dotyczy to również wszelkiego rodzaju kredytów.

Jakie cechy ma świadomy klient banku?

Jakie cechy ma świadomy klient banku?

Jako, że konkurencja w usługach bankowych nieustannie wzrasta, pojawiają się coraz to nowsze sposoby, mające na celu przyciągnięcie uwagi możliwie największej ilości klientów. Polscy klienci mogą wybierać w całym wachlarzu ofert dodatkowych. Wśród nich znajduje się: zwrot części kosztów za zakupy, bonusy na stacji paliw, prezenty za użytkowanie danego konta, czy zdecydowanie się na wzięcie kredytu.

Podobnie dzieje się w przypadku pozabankowych instytucji finansowych. Aktualnie spotkać się już można nawet z pożyczkami dla seniorów, które wzbogacone są o dodatkową opiekę medyczną powiązaną z ubezpieczeniem. Warto jednak zauważyć, że wraz z konkurencyjnością i pomysłami na ciekawy marketing wzrasta również konsumencka świadomość, gdyż w coraz większej mierze zwracają uwagę na jakość usług, a nie opcje dodatkowe.

Oferty - Kim jest świadomy klient banku?

 • Najlepsza oferta pożyczek niebankowych...

  Najlepsza oferta pożyczek niebankowych na dowód bez formalności Ta oferta jest dla Ciebie, kiedy: - bank odmówił Ci udzielenia kredytu…zobacz ofertę »

Coś za coś

Zarówno tradycyjne instytucje finansowe, jak i te coraz nowocześniejsze nie są organizacjami charytatywnymi. Innymi słowy za wszelkie promocje i dodatkowe usługi klient musi ponieść odpowiednie koszta, mimo że na pierwszy rzut oka wcale ich nie widać. Firma by utrzymać się na rynku musi nieustannie zarabiać. Warto więc całościowo, ale i bardzo szczegółowo przeanalizować wszelkie kwestie i parametry wybranej oferty. Mimo, że mogłoby się nie wydawać, ale w tej kwestii sprzymierzeńcem okazuje się być podejrzliwość.

Czy to odpowiedni czas na zaciągnięcie zobowiązania?

Kredyty, niezależnie od swojego rodzaju są bardzo zobowiązującymi ofertami. Za zwłokę naliczane są wysokie odsetki, co stanowi dodatkowy koszt, który wcale nie jest wliczany w podawane ogólne koszta zobowiązania. Warto, więc się ubezpieczyć, czyli wziąć pod uwagę różnego rodzaju dodatkowe koszta i nastawić się chociażby po części na konieczność ich spłaty. W życiu nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Bardzo ważne jest ocenienie własnej sytuacji. Lepiej nie zaciągać kredytów i pożyczek jeśli sytuacja nie wymaga tego. Ponadto, warto spróbować regularnego oszczędzania. Zdarzyć się może, że działanie to nie będzie odczuwalne, a po zebraniu większej kwoty starczy na zakup mieszkania, czy upragniony wyjazd wakacyjny.


Komentarze

 1. Kim jest świadomy klient banku?

 2. Weź już dziś tanie pożyczki online bez formalności

  Najlepsza oferta pożyczek niebankowych na dowód bez formalności

  Ta oferta jest dla Ciebie, kiedy:
  – bank odmówił Ci udzielenia kredytu
  – masz już inne zobowiązania
  – nie masz czasu na długotrwałe formalności
  – jesteś wpisany w bazy dłużników
  – nie masz stałych dochodów

  JAKIE FORMALNOŚCI:
  – posiadanie ważnego dowodu
  – zatwierdzona umowa
  – konto bankowe
  – nr telefonu

  Kwota pożyczki od ręki na już – 100 – 200 000 zł
  Negocjuj termin spłaty

  Zainteresowany? Napisz w komentarzu ile i na jaki okres spłaty potrzebujesz! I wróć do Naszego serwisu następnego dnia!

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.