Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Kolejna pożyczka przy niespłaconej pierwszej

Zastanawiam się czy otrzymam drugą pożyczkę w firmie finansowej, w której mam już jedną zaciągniętą, niespłaconą pożyczkę?

Na ogół instytucje pozabankowe, które dostępne są na naszym rynku udzielają tylko jednej pożyczki. Dlatego dopiero, kiedy spłacimy jedną pożyczkę, możemy zaciągnąć kolejną. Jeżeli zależy nam na pozyskaniu kolejnego wsparcia finansowego, a nie mamy spłaconej jednej pożyczki, możemy postarać się o uzyskanie drugiej w innym parabanku.


Komentarze

 1. Czy jest możliwość ubiegania się o kolejną pożyczkę, pomimo że mam już jedną, którą jeszcze spłacam
  Proszę o pilny kontakt

 2. Udzielamy pożyczek dla zadłużonych na najlepszych warunkach

  Szanowny kliencie,

  Dziękujemy za skorzystanie z naszej usługi pożyczkowej. Jesteśmy świadomi tego, że obecnie posiadasz niespłaconą pierwszą pożyczkę, jednak chcielibyśmy zaproponować Ci kolejną szansę na skorzystanie z naszych usług.

  W naszej firmie rozumiemy, że czasami życie stawia przed nami nieprzewidziane trudności finansowe. Możemy Ci pomóc w przezwyciężeniu tego trudnego okresu poprzez udzielenie Ci drugiej pożyczki. Jesteśmy elastycznymi pożyczkodawcami, którzy starają się znaleźć indywidualne rozwiązania dla każdego Klienta.

  Przy kolejnej pożyczce, możemy przedłużyć okres spłaty lub ustalić mniejsze raty, dostosowane do Twojej aktualnej sytuacji finansowej. Jasno określimy warunki i zasady spłaty, abyś mógł czuć się komfortowo i pewnie korzystając z naszej usługi.

  Zapewniamy Ci, że nasze podejście jest profesjonalne i naszym celem jest pomóc Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Możesz na nas liczyć jako na solidnego partnera, gotowego do współpracy i zrozumienia Twoich potrzeb.

  Bardzo prosimy o kontakt z naszym zespołem, aby omówić szczegóły dotyczące drugiej pożyczki. Chcemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i wspólnie ustalić warunki, które będą Ci odpowiadać.

  Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, i jesteśmy gotowi zaoferować Ci drugą szansę na skorzystanie z naszej usługi. Czekamy na Twój odzew.

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.