Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Kolejna upadłość? Tym razem EMG Capital Partners

W ślady Amber Gold wkroczyła kolejna firma finansowa – EMG Capital Partners. Specjalne, bardzo korzystne programy inwestycyjne kusiły klientów. Akcje wchodzące na giełdę miały przynosić szybkie pomnożenie powierzanego kapitału.

Upadłość EMG Capital Partners fot. Uwe Hermann / cc - www.flickr.com

Upadłość EMG Capital Partners fot. Uwe Hermann / cc – www.flickr.com

Z czasem okazało się, że coraz więcej osób dostaje odmowę w przypadku chęci wypłacenia dotychczasowych odsetek. Firma uzasadnia wszystkie odmowy faktem chwilowych kłopotów. Tym samym prosi swoich klientów o cierpliwość i zapewnia, że pieniądze zostaną wypłacone.

Niepokój wśród ludzi narasta, gdyż sam prezes nie odbiera telefonów, ani nie odpowiada na jakiekolwiek wiadomości wysyłane drogą internetową.

Oferty - Kolejna upadłość? Tym razem EMG Capital Partners

 • Najlepsze szybkie pożyczki -...

  Najlepsze szybkie pożyczki - wiele ofert w jednym miejscu - wybierzemy dla Ciebie najlepszą pożyczkę w 15 minut na konto!…zobacz ofertę »

Na specjalnym spotkaniu, szef firmy zdradził, iż ta straciła znaczną połowę wszystkich pieniędzy. Tłumaczył to faktem błędów decyzyjnych oraz zmienności rynku. Ponadto, skłonił wszystkich klientów do podpisania ugody. Miała ona na celu umożliwienie firmie przedłużenia czasu wypłaty pieniędzy klientów. Czas ten ma przekraczać granicę jednego roku.

Coraz więcej osób traci nadzieję względem odzyskania zainwestowanej kwoty. Instytucja finansowa EMG Capital Partners widnieje na listach ostrzegawczych, które sporządza Komicja Nadzoru Finansowego. Co więcej, prezes tej firmy może być powiązany z innymi naruszeniami, za które będzie musiał odpowiadać przed sądem.


Komentarze

 1. Dzięki nam odzyskasz płynność finansową i rozwiniesz firmę

  Szanowni Państwo,

  Nasza firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę, że upadłość może być nie tylko stresującym, ale także trudnym do opanowania procesem. Dlatego właśnie chcemy Państwu pomóc odbudować swoją firmę i odzyskać stabilność finansową.

  Nasi wykwalifikowani eksperci analizują sytuację finansową firmy, identyfikując główne problemy i szacując możliwe rozwiązania. Następnie, opracowujemy indywidualny plan restrukturyzacji, który obejmuje eliminację nadmiernych kosztów, zmiany w strukturze organizacyjnej, negocjacje z wierzycielami i wszelkie inne działania niezbędne do podniesienia rentowności przedsiębiorstwa.

  Wierzymy w transparentność naszych działań, dlatego na każdym etapie procesu utrzymujemy otwartą komunikację z naszymi klientami. Współpracujemy również z lokalnymi organami, instytucjami finansowymi i specjalistami z branży, aby zapewnić skuteczne i trwałe rozwiązanie dla Państwa firmy.

  Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i chcielibyście poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwania i pomocy Państwu w odbudowie Waszego biznesu.

 2. My przedstawimy Ci najlepszą firmę pozabankową udzielającą pożyczek

  Najlepsze szybkie pożyczki – wiele ofert w jednym miejscu – wybierzemy dla Ciebie najlepszą pożyczkę w 15 minut na konto!

  * gotówka zaraz na koncie
  * na dowolny cel
  * akceptacja prawie każdego wniosku
  * gotówka przelewem na konto
  * bez zaświadczeń
  * tylko na dowód

  Pożyczki na sam dowód do 45 000 zł!

  My dobierzemy Ci najlepszą pożyczkę! Wystarczy zostawić komentarz! Jeszcze dzisiaj czekamy na Twoje zgłoszenie!

 3. Tak jak Czesio napisał wymyśla tylko wałkoń głupoty . Przez dwa lata nic nie zrobił , żeby oddać nawet parę złotych .

 4. jest pazdziernik iczy ktos odzyskal jakies pieniadze

 5. A to miała być pewna inwestycja . Zaufany pewny biznesmen . Skąd ma oddać jak zostało mu kilkanaście tys , a winny jest kilkanaście mln. Z czego odrobi . Z resztą w pażdzierniku się przekonamy . Lepiej żeby oddał .

 6. nie ma szans na oddanie pieniedzy Klientom, ludzia sa co chwile zwodzeni głupotami jakie przedstawia Michał G. nie ufajcie w to co mówi, musi ponieść konsekwencje swoich czynów

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.