Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Korzyści ze współpracy z jedną firmą pożyczkową

Celem sfinansowania bieżących wydatków, coraz częściej korzysta się z szybkich pożyczek, czyli chwilówek. Główną przyczyną wyboru tego typu zobowiązań jest łatwość jej pozyskania oraz wysoka dostępność. W przypadku odpowiedzialnych klientów, pożyczki te są doskonałym rozwiązaniem w cięższych finansowo chwilach. Pamiętać jednak należy, że chwilówki mogą być również niebezpieczne. Stąd należy zapoznać się ze wszystkimi możliwymi informacjami na ich temat.

Zalety ze współpracy z parabankami

Zalety ze współpracy z parabankami

Posiadając doświadczenie w szybkich pożyczkach, osoby zazwyczaj zdradzają, że lepiej korzystać z usług jednej, sprawdzonej firmy finansowej. Faktem jest, że natrafienie na bezpieczną firmę pożyczkową może wiązać się z wcześniejszym szukaniem.

Powodem tego jest nie mała konkurencja oraz funkcjonowanie instytucji, które nastawione są na oszustwa. Sprawdzić je można między innymi poprzez Internet. Istnieje tam wiele for internetowych, na których klienci opisują swoje doświadczenia. Bardzo ważne jest również przeczytanie umowy oraz zapoznanie się z tabelą opłat i prowizji.

Każdorazowo korzystając z jednej firmy pożyczkowej, uchronić się można od wielu uciążliwych działań. Jednym z nich jest chociażby brak konieczności analizowania warunków umowy, czy sprawdzania wiarygodności instytucji pozabankowej. Wszelkie ewentualne zmiany, jakie mogą zajść przy kolejnych pożyczkach wiążą się z automatycznym powiadomieniem o tym klienta. Co więcej, nie rzadko można zapisać się do tak zwanego newslettera. Wówczas otrzymuje się aktualne promocje i wszelkie nowości, jakie ma w swojej ofercie firma pożyczkowa.

W przypadku instytucji pozabankowych, zazwyczaj pierwsza pożyczka jest zdecydowanie mniejsza, aniżeli kolejne. Jest to tak zwana zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy to nie tylko pożyczkodawcy, ale również pożyczkobiorcy. Wraz z długotrwalszą współpracą z firmą pożyczkową, możliwe jest zwiększenie górnej granicy zobowiązania.

Co więcej, niekiedy wówczas warunki oferty są atrakcyjniejsze, aniżeli w przypadku pierwszej – ograniczonej pożyczki. Zaliczyć do nich można chociażby dłuższy okres na spłatę, niższe oprocentowanie, czy też możliwość pozyskania większej kwoty pieniędzy.


Komentarze

  1. Jakie są korzyści płynące ze współpracy z jedną firmą pożyczkową?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Najnowsze komentarze

Najlepsza pożyczka gotówkowa dla każdego – wybrane oferty

michal_90

Pożyczka dla bezrobotnych

Mirosław

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Już teraz złóż wniosek o pożyczkę

Dostałeś wezwanie do zapłaty – co dalej?

alfa54

Pożyczka w 15 minut – najszybsza pożyczka w Polsce

Najszybsze pożyczki w kwadrans na najlepszych warunkach