Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Korzystne dla klientów zmiany w Providencie

Provident to firma pożyczkowa, która posiada już szesnastoletnie doświadczenie. Wciąż się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom wszystkich zainteresowanych.

Zmiany w Providencie

Dogodne zmiany dla klientów Providenta fot.  13   Grey World / cc - www.flickr.com

Dogodne zmiany dla klientów Providenta fot. 13 Grey World / cc – www.flickr.com

Instytucja ta, to jedna z najbardziej znanych i cenionych firm finansowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich stałych, ale i nowych klientów postanowili zaktualizować swoją ofertę.

Bardzo korzystną zmianą jest między innymi to, że nowi klienci nie muszą ograniczać się do pożyczki nieprzekraczającej kwoty pięciu tysięcy złotych. Aktualnie, bez większych formalności, może pozyskać aż siedem tysięcy złotych. Co więcej, okres spłaty może już przekraczać okres trzydziestu dni.

W przypadku stałych klientów, górna granica sięga aż dziesięciu tysięcy złotych. Czas spłacania również w tym przypadku jest rozciągnięty w czasie i sięga aż dziewięćdziesięciu tygodni.

Na zdecydowaną korzyść oferowanych przez tę firmę pożyczek działa duża elastyczność. To sam klient decyduje o tym, jakie kwoty jest w stanie spłacać każdego tygodnia. Co więcej, w przypadku wystąpienia losowego zdarzenia, uniemożliwiającego zapłacenia raty w danym tygodniu, istnieje możliwość uregulowania jej w następnym tygodniu.

Pokłady wiary w klienta

Twórcy firmy Provident, wspólnie uważają, że zebrane doświadczenie może w końcu procentować korzyściami dla wszystkich klientów. Nie obawiają się oszustw, ani większych problemów związanych ze spłatą zaciągniętej pożyczki przez dłużników. Uważają, że samo podpisanie umowy oraz zgodzenie się na stosowne opłaty jest wystarczającym zabezpieczeniem. Ponadto zapewniają, że klienci nie będą musieli opłacać dodatkowych kosztów. Dbając o swoich klientów, starają się pilnować, by ci nie popadli w uciążliwą spiralę zadłużenia.

Ponad osiemset tysięcy klientów oraz więcej niż dziesięcioprocentowy wzrost zainteresowania firmą Provident, zdecydowanie wpływa na jej korzyść. Tym samym, świadczy o jej zaangażowaniu i pozytywnym działaniu wobec wszystkich klientów.


Komentarze

  1. Jakie zmiany wprowadziło Provident, które są korzystne dla klientów?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.