Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Koszt pożyczki

W jaki sposób mogę obliczyć całkowity koszt pożyczki?

Ogólny koszt pożyczki zależy od kilku czynników: rodzaju pożyczki i jej kwoty, okresu, na jaki zamierzamy ją zaciągnąć, jak również od tego, jaką firmę finansową wybierzemy. Aby określić jaki jest rzeczywisty koszt zobowiązania możemy skorzystać z kalkulatorów pożyczkowych, które odnajdziemy w sieci. Ale musimy mieć świadomość, że te kwoty mogą trochę różnić się od tych rzeczywistych, ponieważ podawane są w przybliżeniu. Aby porównać wiele ofert pożyczkowych na naszym rynku możemy zwrócić się do doradcy finansowego, który wskaże nam najbardziej korzystną dla nas ofertę i dokładnie określi koszt pożyczki.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.