Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Kredyt na modernizację i wyposażenie mieszkania

Wśród różnego rodzaju kredytów można również znaleźć te, które przeznaczone są dla osób chcących wyremontować, bądź wyposażyć własne mieszkanie w nowe meble i sprzęty. Oferty te są przejściowe, a najczęściej spotkać je można w okresie wiosenno-letnim. To właśnie wtedy najwięcej osób decyduje się na zmiany we własnych czterech kątach.

Gdzie po kredyt na wyposażenie mieszkania?

Gdzie po kredyt na wyposażenie mieszkania?

Już nawet jedna czwarta osób uważa, że do przeprowadzenia remontu, bądź doposażenia mieszkania będzie musiała zdecydować się na wzięcie kredytu.

Zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe oferują zainteresowanym nie tylko standardowe oferty, ale również na przykład szybkie kredyty na remont. Wówczas klient może wykorzystać je na wszystkie cele, które składają się na cele remontowe. W ten sposób można pozyskać kwoty rzędu nawet 120 tysięcy złotych. Zobowiązanie takie jednak nie przekracza zazwyczaj kilku lat. W przypadku osób, które w przeciągu stosunkowo krótkiego czasu przedłożą w instytucji faktury, które potwierdzają remont, mogą liczyć na modernizację warunków umowy. Co więcej, odbywa się ona oczywiście na korzyść samego kredytobiorcy.

Banki decydują się także na udzielenie kredytów, niemniej jednak dostosowanych do wydania w określonych markowo sklepach. Wówczas może on wynieść niemalże 100 tysięcy, a czas spłaty sięga 7-8 lat. Dzięki takim ofertom można zakupić materiały budowlane, wyposażenie wnętrz, a nawet artykuły wykończeniowe, czy elewację i ogrodzenia. Kredytobiorcy wykorzystują gotówkę również na prace architektoniczne, instalacyjne, czy remontowe. Wiele z tych ofert łączy jedna cecha – przyspieszona procedura, która nie opiera się tak jak w przypadku standardowych kredytów gotówkowych o znaczną ilość dokumentów potrzebnych do przedłożenia.

Co ciekawe, pojawiają się również kredyty dla osób z niepełnosprawnością. Wówczas pieniądze mogą być wykorzystane na zaadaptowanie na pomoce oraz zmiany w architekturze miejsca zamieszkania tejże osoby. Bardzo często nie mogą liczyć na pomoc władz, przez co samemu muszą finansować większość przedsięwzięć. Bardzo dobrze, że mają to coraz bardziej umożliwiane. To co wyróżnia te oferty, to zdecydowanie lepsze warunki i parametry. Nie rzadko mogą również liczyć na zniżki i dofinansowania, gdyż z bankami współpracuje wiele stowarzyszeń, czy fundacji działających w tym zakresie.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.