Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Kredyty i pożyczki dla firm – aktualne oferty

Masz własną firmę i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Złóż wniosek przez Internet. Pieniądze w kilka chwil na koncie. Najlepsze pożyczki dla nowych firm. Kredyty i pożyczki dla firm bez zdolności kredytowej. Dodatkowe pieniądze na działalność gospodarczą. Sprawdź ranking online – najlepsze wsparcie pieniężne na wyciągnięcie ręki.

Czasami kredyt bądź pożyczka to szansa na uratowanie prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Oferty dla firm posiadają zarówno banki jak i parabanki. Gdzie wypada to korzystniej?

Bank a udzielenie kredytu

Kredyt w banku wiąże się z dużą ilością formalności – m.in. wniosek musi być złożony poprawnie, do tego komplet wymaganych dokumentów, by ocenić zdolność kredytową, itd. Ważne jest, że działalność musi istnieć, nie może być zawieszona. Zabezpieczeniem kredytu jest pełnomocnictwo udzielane bankowi, które zezwala na dostęp do rachunku bankowego firmy-kredytobiorcy. Bank ma jednak możliwość przyjęcia innego zabezpieczenia.

Parabanki a udzielanie kredytu

Parabanki mają bardziej liberalne warunki udzielania kredytów i pożyczek niż banki. Nie sprawdzają zadłużenia potencjalnych klientów. W zasadzie jedynym warunkiem, którego spełnienia się oczekuje, jest terminowe spłacanie rat.

Tanie i szybkie pożyczki gotówkowe na firmę

Wszystko zależy od ofert poszczególnych placówek. Parabanki mają często wyższe odsetki, ale pieniądze są łatwiej osiągalne. Banki mają rygorystyczne wymagania, jednak często dają pewne preferencje – zwłaszcza dla firm-klientów.


Komentarze

 1. Finansujemy każdą firmę!

  Udzielamy korzystnych pożyczek i kredytów firmowych na najlepszych warunkach!

  Jeżeli szukasz najlepszego finansowania Twojej firmy! To napisz do Nas już teraz, a przygotujemy najlepszą ofertę dla Twojej jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki!

  * nie interesują nas przychody jakie generuje Twoja firma
  * nie badamy baz dłużników
  * nie zwracamy uwagi na długość działalności Twojej firmy

  MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ CI, ŻE:

  * nie pobieramy prowizji
  * nie musisz mieć zgody współmałżonka
  * otrzymasz ekspresową decyzję kredytową
  * możesz otrzymać dodatkową gotówkę, niezwiązaną z działalnością biznesową

  KREDYT NA WET DO 500 0000 ZŁ!

  Czekamy na Ciebie już teraz!

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Euro Providus – tania pożyczka w domu klienta do 5000 złotych

Provident Koźmin Wielkopolski

Jula

Pożyczka dla obcokrajowca

Maryna H

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

Gotówka Domówka w domu klienta do 2000 złotych

Tomasz