Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Łatwa pożyczka bez wychodzenia z domu w Zaliczka.pl

Zobowiązanie finansowe w Zaliczka.pl to dobra decyzja, ponieważ gwarantuje:

 • wysokość pożyczki od 100 do 2000 złotych
 • dodatkowe pieniądze dla osób od 21 lat
 • okres spłaty równy 15, 30 lub 60 dni
 • internetową pożyczkę bez zbędnych formalności
 • gotówkę dla nowych i stałych klientów
 • bezpłatny kalkulator pożyczkowy na stronie www
 • szybka, jednorazowa rejestracja online
Screenshot of www.zaliczka.pl

Zaliczka.pl jest serwisem internetowym holenderskiej firmy Your Finance, która jest jednym z liderów na rynku mikro-pożyczek w Holandii. Oferowana pożyczka o maksymalnej kwocie 2000zł to jeden z głównych produktów tej spółki.

W ofercie Zaliczka.pl znaleźć można przede wszystkim mini kredyt, którego wysokość rozpoczyna się już od 100 złotych. Z kolei górna granica to 2 tysiące złotych. Gotówka trafia na konto klienta w przeciągu maksymalnie jednego dnia. Okres pożyczkowy w tym wypadku może opierać się na 15, 30, a nawet 60 dniach. Całość oferty widać w przejrzystym kalkulatorze umieszczonym na stronie internetowej Zaliczka.pl

Oferty - Łatwa pożyczka bez wychodzenia z domu w Zaliczka.pl

 • Oferta szybkich i łatwych...

  Oferta szybkich i łatwych pożyczek niebankowych w 15 minut na konto! JAKIE FORMALNOŚCI? * Wystarczy dowód * Podpisana umowa *…zobacz ofertę »

W przypadku wcześniejszego zaciągania pożyczki w Zaliczka.pl ponowne jej pozyskanie jest błyskawicznym zadaniem. Można to wykonać nie tylko przez Internet, ale również sms. Z kolei pozostałe osoby muszą jedynie wypełnić krótki formularz oraz przesłać dokumenty. Oczywiście odbywa się to przy pomocy Internetu. Wymagane są kopie: dowodu osobistego, potwierdzenie zatrudnienia, wyciąg bankowy z numerem konta, a także rachunek za media, który potwierdza adres zamieszkania.

Bardzo ważne jest to, że rejestracja jest jednorazowa. Wszystkie kolejne pożyczki zaciąga się bez konieczności przesyłania dokumentów oraz wypełniania formularza. Jest to zdecydowane uproszczenie, które pozwala na błyskawiczne poproszenie o pożyczkę chociażby przy pomocy jednego sms-a.


Komentarze

 1. Pożyczka online dla każdego z preferencyjnym oprocentowaniem

  Zaliczka.pl oferuje łatwą pożyczkę bez wychodzenia z domu, zapewniając szybki i wygodny dostęp do środków finansowych w trudnych sytuacjach. Nasza platforma umożliwia szybkie złożenie wniosku online, bez zbędnych formalności i długotrwałych procedur. Dzięki prostemu procesowi aplikacyjnemu, możesz otrzymać potrzebną kwotę na swoje konto w krótkim czasie.

  Zaliczka.pl gwarantuje przejrzyste warunki pożyczki, bez ukrytych opłat i niejasnych zapisów. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, z możliwością wyboru dogodnego okresu spłaty. Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych i transakcji, zapewniając pełną poufność i ochronę informacji.

  Dzięki Zaliczka.pl możesz szybko i sprawnie uzyskać potrzebną gotówkę, bez konieczności opuszczania swojego domu. Skorzystaj z naszej oferty i rozwiąż swoje finansowe problemy w prosty i wygodny sposób.

 2. Zaciągnij już dziś szybką pożyczkę bez wychodzenia z domu

  Oferta szybkich i łatwych pożyczek niebankowych w 15 minut na konto!

  JAKIE FORMALNOŚCI?
  * Wystarczy dowód
  * Podpisana umowa
  * Konto osobiste

  GWARANCJA OGRANICZENIA PROCEDUR DO MINIMUM
  * bez badania BIK
  * bez żyrantów
  * bez zabezpieczeń

  Jakie parametry ma pożyczka?
  * Kwota zależna od Twojej osobistej sytuacji – od 100 zł do 50 000zł
  * Wydłużony termin spłaty
  * Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych

  JAK ZYSKAM GOTÓWKĘ?
  * Masz do wyboru 3 formy!
  – przelew na konto
  – dostawa pod wskazany adres – bez dodatkowych opłat
  – odbiór w naszej instytucji

  Zostaw komentarz, napisz jakiej oferty potrzebujesz, a prześlemy Ci wszystkie szczegóły.

Zostaw komentarz