Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Mała pożyczka on-line z możliwością odnowienia w Syner.

Wsparcie pieniężne w Syner. to:

  • pożyczka w kwocie od 50 do 500 złotych
  • termin spłaty od 1 do 30 dni
  • dodatkowa gotówka dla osób od 18 do 75 roku życia
  • internetowa pożyczka dla każdego
  • możliwość odnowienia zobowiązania
Screenshot of syner.pl

Syner. na swojej stronie internetowej pokazuje jak bezpiecznie korzystać z pożyczek pozabankowych. Zdradza, że z pożyczek tego typu nie powinny korzystać osoby, które są obciążone nadmiernie różnego rodzaju zobowiązaniami finansowymi. Uważają, że niekorzyścią jest zaciąganie pożyczek na poczet uregulowania innych tego typu zobowiązań. Bardzo ważne jest posiadanie stałego dochodu, który pozwoli na regularne spłacania pożyczki.

Kto i jak może otrzymać pożyczkę w Syner.?

Celem zaciągnięcia pożyczki w Syner. należy spełnić ściśle określone wymagania. Przede wszystkim należy być obywatelem Polski zamieszkałym w tym kraju. Ponadto, należy mieć ukończone 18 lat, ale jednocześnie nie przekroczyć 75 roku życia. Celem poprawnej rejestracji, koniecznie należy posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz rachunek bankowy.

Ponadto, Syner .wymaga od potencjalnych klientów posiadania stałego dochodu, który umożliwi terminową spłatę zobowiązania. Bardzo ważne jest również to, by posiadać poprawną zdolność kredytową. Zainteresowany musi złożyć wniosek pożyczkowy oraz wykonać opłatę weryfikacyjną. Wówczas po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, może z powodzeniem zaakceptować warunki zobowiązania oraz otrzymać gotówkę.

Odnowienie zobowiązania

Syner. zapewnia zainteresowanym możliwość odnowienia pożyczki. Jest to całkowita nowość, które nie ma w swojej ofercie większość firm pożyczkowych. Aby jednak móc od nowa korzystać z pożyczki, należy spełnić dwa warunki. Pierwszy to terminowe uregulowanie dotychczasowego zobowiązania. Mowa tutaj zarówno o pożyczanej gotówce, jak i naliczonych odsetkach.

Z kolei drugi i ostatni warunek to złożenie odpowiedniego wniosku dotyczącego odnowienia zobowiązania. Dostępny on jest na stronie internetowej Syner. Pożyczkę można odnowić kolejny raz na okres nie przekraczający 30 dni. Ponadto, powinien wynosić dokładnie tyle co poprzednia pożyczka.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34