Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Mikropożyczki dla firm

Weź szybką pożyczkę na start własnej firmy. Najlepsze mikropożyczki dla małych i średnich firm. Wysokie pieniądze na dowolny cel bez poręczycieli i zbędnych formalności. Ranking najlepszych ofert mikropożyczek firmowych. Szukasz dodatkowej gotówki? Tania mikropożyczka czeka właśnie na Ciebie.

Czy istnieją mikropożyczki dla firm?

Czy istnieją mikropożyczki dla firm?

Osoby, które zakładają własne firmy każdorazowo narzekają na bardzo mały wybór względem dodatkowego wsparcia finansowego. Warto jednak podkreślić, że od kilku lat funkcjonują specjalne mikropożyczki. To właśnie na start firmy są one przede wszystkim wykorzystywane. Rozwiązanie to jest bardzo pomocne, ponieważ w bankach łatwiej jest o kredyt na przykład na samochód, czy mieszkanie, aniżeli taki, który pomoże przedsiębiorcy w otworzeniu własnej działalności.

Czym jest mikropożyczka?

Bardzo pomocne mikropożczyki dla firm charakteryzuje fakt, że wiążą się one z minimum formalności. Podjęcie decyzji opiera się głównie o analizę biznesplanu, którą na dobra sprawę musi posiadać każde przedsiębiorstwo. Górna granica takich pożyczek, to zazwyczaj 50 tysięcy złotych. Z kolei najwyższe oprocentowanie to granice ośmiu procent. Wówczas nie pojawiają się dodatkowe opłaty, ale i zbędne zabezpieczenia.

Mimo, że mikropożyczka jest dość niska, to okres spłaty może wynosić nawet 60 miesięcy. Jest to dużo jak na tego typu, szybkie zobowiązanie finansowe. Banki oraz firmy pozabankowe wiedzą, że przy starcie nowej firmy wiele nieprzewidzianych czynników może się pojawić. W związku z tym, przedsiębiorca ma możliwość wykorzystania między innymi jednorocznej karencji w spłacie pożyczki.

Budowa historii finansowej z mikropożyczką

Mikropożyczki to nie tylko dodatkowe wsparcie finansowe. Firma dzięki regularnemu, ale przede wszystkim terminowemu regulowaniu należności może bardzo łatwo i szybko zbudować pozytywną historię finansową. W przypadku wyższych zobowiązań bankowych jest to zdecydowanie trudniejsze, ponieważ raty poszczególnych pożyczek, czy kredytów sukcesywnie wzrastają.


Zostaw komentarz