Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Mikropożyczki w 15 minut na konto z Ofin.pl

Zobowiązanie pieniężne dostępne w Ofin.pl to:

  • pożyczka od 100 do 2000 złotych
  • brak weryfikacji historii kredytowej w BIK
  • pieniądze dla osób pomiędzy 21 a 75 rokiem życia
  • natychmiastowa decyzja pożyczkowa
  • mikropożyczka na 15, 30 oraz 60 dni
  • możliwość wysłania wniosku online lub poprzez sms
  • bezpieczna pożyczka bez ukrytych kosztów dodatkowych
Screenshot of www.ofin.pl

Mikropożyczki w Ofin.pl to krótkoterminowe usługi finansowe, które oferowane są błyskawiczny oraz prosty sposób. Pożyczki te pozbawione są uciążliwych formalności, a w tym weryfikacji historii kredytowej zainteresowanych w Biurze Informacji Kredytowej.

Jakie zobowiązanie dostępne jest w Ofin.pl?

Zainteresowani produktem firmy Ofin.pl mogą skorzystać z mikropożyczek. Dlaczego mikro? Przede wszystkim dlatego, że opiera się ona o stosunkowo niskie kwoty. Do tego jest bardzo szybka i przejrzysta. Klient nie musi martwić się o dodatkowe koszta, czy opłaty naliczone bez jego wiedzy. Wysokość minimalnej pożyczki to 100 złotych. Z kolei wysokość górna to 2 tysiące złotych. Ofin.pl zapewnia szeroką gamę terminu spłaty zobowiązania. Wynosi on 15, 30, bądź maksymalnie 60 dni.

Kto i jak może skorzystać z pożyczki?

Po pożyczkę w Ofin.pl sięgnąć mogą wszyscy zainteresowani, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat. Ponadto, nie mogą być zarejestrowani w KRD, czyli Krajowym Rejestrze Długów. Zobowiązania udzielane są tylko i wyłącznie osobom fizycznym, w związku z tym jednostki prawne otrzymają negatywną decyzję pożyczkową.

Zobowiązanie w Ofin.pl można zaciągnąć na wiele sposobów. Najczęściej stosowane jest wysłanie darmowego wniosku przez Internet. Jego wypełnienie nie trwa dłużej niż kilka minut i odbywa się w pełni online. Następnie w ciągu jednego kwadransa, klient otrzymuje decyzję pożyczkową. Zainteresowani mają możliwość także zgłoszenia chęci skorzystania z pożyczki w postaci wniosku wysyłanego z telefonu komórkowego w postaci wiadomości tekstowej sms.

Warto wiedzieć, że po złożeniu wniosku online, koniecznie należy zrobić przelew w wysokości jednego grosza z własnego konta, na konto firmy Ofin.pl. Działanie to nie trwa dłużej niż kilka minut, a potwierdza chęć zaciągnięcia zobowiązania. Ponadto sprawia, że pożyczka jest bezpieczniejsza i trafia w miejsce, w które powinna.


Zostaw komentarz