Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Motopożyczka – pożyczka pod zastaw samochodu

Motopożyczka udziela wsparcia pieniężnego

 • na zakup samochodu
 • pod zastaw samochodu do 12 lat
 • do 100 tysięcy złotych
 • bez weryfikacji BIK i KRD
 • na okres od 3 miesięcy do 6 lat
 • bez poręczycieli i formalności
 • z dostawą gotówki na wskazany adres
 • bez wypełniania zbędnych formularzy i wniosków
Screenshot of motopozyczka.pl

Motopożyczka to pozabankowy sposób na zaciągnięcie wysokiej pożyczki bez wizyty w banku. Firma zapewnia dwa rodzaje pożyczek. Pierwsza to pożyczka pod zastaw samochodu. Co ciekawe, kierowca może nadal korzystać ze swojego pojazdu. Zaś druga to pożyczka na zakup samochodu. Od klienta zależy z której opcji chce skorzystać.

Komu przeznaczona jest Motopożyczka?

Motopożyczka jest przede wszystkim dla osób, które otrzymały z banku decyzję odmowną, a mimo to potrzebują szybko dodatkowej gotówki. Z pożyczki skorzystać mogą osoby które posiadają zarówno nowy samochód, jak i używany do maksymalnie 12 lat.

Motopożyczka nie sprawdza historii kredytowej swoich klientów. Najistotniejsze jest posiadanie samochodu, gdyż to on będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki. Istnieje wyłącznie jeden warunek, który zainteresowany wsparciem pieniężnym musi spełnić – pojazd musi być w 100% jego.

Jakie dokumenty potrzebne są do zastawu samochodu?

Aby móc skorzystać z pożyczki, należy posiadać dwa dokumenty tożsamości, polisę AC/OC oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Motopożyczka nie stosuje weryfikacji historii kredytowej. Decyzja pożyczkowa dostępna już w 24 godziny.

Na osoby zainteresowane pożyczką czeka aż 100 tysięcy złotych. Co więcej minimalny okres spłaty to 3 miesiące, a maksymalny aż 6 lat. Wysokość gotówki zależna jest od rodzaju i rocznika pojazdu. Przelicznik to 60% wartości auta będącego pod zastawem. Takie same parametry dotyczą zarówno pożyczki na zakup pojazdu, jak i jego zastaw.

Jak zaciągnąć motopożyczkę?

Warto wiedzieć, że motopożyczkę wyróżnia z pozostałych zobowiązań na polskim rynku fakt, że nie trzeba wypełniać wielu formularzy. Zainteresowany musi wyłącznie zostawić dane kontaktowe, a pracownik firmy oddzwoni i bezpłatnie z klientem ustawi wszelkie szczegóły pożyczki. To właśnie wówczas dochodzi do dobrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania.


Komentarze

 1. Jak działa Motopożyczka?
  Jakie są warunki otrzymania pożyczki pod zastaw samochodu w Motopożyczka?
  Jakie dokumenty są potrzebne do wnioskowania o gotówkę?
  Czy muszę opłacić dodatkowe ubezpieczenie samochodu?
  Jakie są koszty takiej pożyczki w Motopożyczka?
  Czy mogę nadal korzystać z mojego samochodu po otrzymaniu pożyczki?
  Jak długo okres spłaty mogę wybrać?
  Czy istnieje możliwość przedłużenia czasu spłaty pożyczki w Motopożyczka?
  Czy muszę być właścicielem samochodu, żeby otrzymać Motopożyczkę?
  Jakie są konsekwencje niespłacenia pożyczki na czas?

Zostaw komentarz