Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Najlepsze kredyty i pożyczki dla firm przez Internet

Kredyty dla firm cieszą się bardzo dużym uznaniem. Kierowane są przede wszystkim do firm oraz przedsiębiorstw. Wyróżnić tutaj można również wszelkie spółki oraz korporacje. Liczba tego typu klientów zarówno w bankach ja i innych instytucjach finansowych nie maleje. Co ciekawe, w przeciwieństwie do indywidualnych zobowiązań, te firmowe bywają nieco bardziej oprocentowane.

Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt firmowy?

Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt firmowy?

Niemniej jednak pamiętać należy, że wówczas udzielane są również znacznie większe kwoty. Ich okres spłaty się przedłuża, ale spełnić trzeba więcej warunków i dopełnić więcej formalności.

Kredyty w bankach

W przypadku tradycyjnych banków oferty kredytów w Internecie dla firm różni się od siebie pod wieloma względami. Mimo, że sama forma jest podobna to różnią się względem ubezpieczenia, rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, ale również wysokości prowizji.

Wówczas ta ostatnia może zaczynać się od 1,8 procent, ale kończyć na około 5 procentach. Kwota kredytu oscyluje w granicach od 500 złotych do 150 tysięcy złotych. Wysokość oprocentowania sięga 16 procent, jednak nie mniej niż 7,8 procent. W przypadku RRSO procenty te rozpoczynają się od 10, a kończą na 21 procentach. Co więcej, czas kredytowania nie jest mniejszy niż 12 miesięcy, a sięga nawet 120 miesięcy.

Parabanki dla firm i przedsiębiorstw

Faktem jest, że pozabankowe instytucje finansowe swoje usługi kierują przeważnie do klientów indywidualnych. Zdarza się jednak, że posiadają różne oferty dla firm oraz innych przedsiębiorstw. To co je jednak wyróżnia to znacznie wyższe wymagania względem tego rodzaju klientów.

Co więcej, także oprocentowanie oraz wszelkie inne opłaty są wyższe, aniżeli w przypadku tradycyjnych banków. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania sięga wówczas nawet 26 procent. Jest to zawsze o kilka procent więcej, niż w przypadku banków. Jednak w niektórych przypadkach rozwiązanie to jest nieuniknione i ratuje nie jedną firm z dużej opresji.

Start nowej firmy z kredytem?

Wśród ofert kredytowych banków oraz innych instytucji pozabankowych wyróżnić należy te, które przeznaczone są na otwarcie i rozkręcenie nowej firmy lub przedsiębiorstwa. Wówczas ważne jest spełnienie wielu wymogów, które dla niektórych instytucji może okazać się nieco kłopotliwe.

Kredyty te przeznaczane są na różne cele. Najczęściej wykorzystywane są po prostu na start lub zakup towaru. Jednak pomagają również w modernizacji sprzętu, czy rozkręceniu działalności firmy na rynku.

Masz własną firmę i potrzebujesz pieniędzy na jej rozkręcenie? Nie czekaj! Szybkie i korzystne pożyczki gotówkowe przez Internet dla wszystkich firm. Dopasowane do zdolności finansowej twojej firmy. Nie musisz restrukturyzować swojej firmy aby wałczyć z kryzysem. Wspomóż się pożyczką dla przedsiębiorców.

Prowadzenie własnego biznesu to niezwykle ryzykowna i niepewna gra, której stawka zależy nie tylko od nas samych. Sytuacja na rynku towarów i usług zmienia się jak w kalejdoskopie i tylko przedsiębiorcy, którzy potrafią przewidywać co może stać się w przyszłości, potrafią prowadzić swoją działalność tak, aby przynosiła ona zyski. Firmy w czasach kryzysu muszą robić co się da, aby dopinać budżet, oszczędzają na usługach, często niestety także na etatach, przeprowadzając redukcje. Takie sytuacje nigdy nie są miłe, jednak przedsiębiorca mając do wyboru zwolnienie pracownika, albo popadnięcie w spiralę długów, zawsze wybierze to pierwsze i trudno mu się dziwić. Jednak jest pewna szansa na to, aby nie trzeba było przeprowadzać zwolnień i jednocześnie nie zadłużyć swojej firmy. Wszystko to możliwe będzie dzięki szybkim i bezpiecznym pożyczkom dla firm, które w dodatku możemy wziąć przez Internet. Oszczędzamy więc czas, a pieniądze mamy błyskawicznie. Na co więc czekać?

Kto pożyczy pieniądze na firmę?

Współczesny rynek usług pozabankowych jest niezwykle wyspecjalizowany. Działają na nim podmioty finansowe, zajmujące się pożyczaniem pieniędzy a także prywatni inwestorzy. Zarówno jedni i drudzy dzielą się na pożyczkodawców dla użytkowników indywidualnych i dla firm. W Polsce istnieje wiele firm świadczących usługi w zakresie wsparcia finansowego typowo dla firm i przedsiębiorstw. Instytucje te pożyczają pieniądze firmom, w zależności od wysokości ich kapitału zakładowego jak i wartości mienia, nieruchomości i świadczonych usług lub produkowanych towarów. Wyspecjalizowały się one w doradztwie finansowym i udzielaniu pożyczek i kredytów firmom, które mają przejściowe problemy z budżetem lub trwale borykają się z kłopotami finansowymi.

Pożyczka przez Internet dla firm

Podmioty gospodarcze gromadzą środki finansowe na najróżniejsze cele. Może to być: podniesienie kapitału firmy, wykup aktywów innych spółek, szkolenia dla pracowników, podniesienie jakości usług, doposażenie firmy w niezbędny sprzęt lub wymiana na nowy, jak i wiele innych. Na to wszystko firma ma szansę uzyskać bezpieczną, szybką i wysoka pożyczkę. Wszystko online, przez Internet. Pieniądze mogą pracować dla przedsiębiorcy nawet w godzinę po złożeniu wniosku o pożyczkę.


Zostaw komentarz