Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka na ogrodzenie i bramę do twojego domu

Tania pożyczka pozabankowa dla każdego: zadłużonych, bezrobotnych, emerytów, rencistów i rolników. Najnowsze oferty dostępne bez wychodzenia z domu 100% online. Weź pożyczkę i zakup napęd oraz przęsło do swojej bramy i ogrodzenia wokół domu. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń o dochodach. Wsparcie finansowe bez weryfikacji historii kredytowej BIK i KRD.

Czy osoba nie pracująca w oparciu o umowę o pracę może zaciągnąć pożyczkę?

Pozabankowe pożyczki dostępne są dosłownie dla każdej pełnoletniej osoby. Dostępna jest ona również dla osób, które posiadają zadłużenie w postaci kredytu bankowe oraz inne zobowiązania. Co więcej, pożyczkę tą może także zaciągnąć osoba, która nie pracuje w oparciu o umowę o pracę.

Jeśli osoba pracuje oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło, czy kontrakt, z powodzeniem może sięgnąć po pożyczkę na oświadczenie. Wówczas nie musi przedkładać zaświadczeń o dochodach, a sporządza tylko i wyłącznie własne oświadczenie, gdzie pisze jakie dochody ma każdego miesiąca. Jest to zasadne, ponieważ pożyczkobiorca musi posiadać środki pieniężne na terminową spłatę zobowiązania w parabanku.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Martyna

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemysław

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Przemek

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu

xxx