Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Najlepsze pożyczki bankowe na święta – oferta banków

Okres świąteczny kojarzy się nie tylko z Bożym Narodzeniem i świętowanie w gronie rodzinnym, ale przede wszystkim z koniecznością zakupienia najbliższym prezentów, czy zorganizowanie niezapomnianych dni spędzonych w gronie rodzinnym. Dzięki przeprowadzeniu wielu badań wynika, że ogromna ilość osób decyduje się na zasięgnięcie po pożyczkę w banku, by w ogóle podołać kosztom, jakie generuje ten świąteczny okres.

Święta to czas rodzinnych spotkać, ale i ogromnych wydatków

Święta to czas rodzinnych spotkać, ale i ogromnych wydatków

Pomocą nawet w najcięższej sytuacji są oczywiście pożyczki gotówkowe z banków. Nie są one bardzo kosztowne, a pomagają w organizacji świąt. Musimy przecież pamiętać o upominkach, spotkaniach rodzinnych, potrawach, ale i choince, czy innych ozdobach, bez których świąteczny blask nie jest tym samym. Warto jest więc poznać najlepsze, aktualne oferty pożyczek gotówkowych.

Od pewnego momentu każdy z nas ma możliwość zasięgnięcia z banku pożyczki w kwocie 1000 złotych. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie trzeba brać większej kwoty, która stanowi problem w spłacie. W takich wypadku warto uwzględnić placówkę: Toyot Bank. Mimo, że nazwa nie wskazuje, to miesięczna rata pożyczki to nieco ponad 88 złotych. Prowizja wówczas nie przekracza jednego procenta. Z kolei oprocentowanie wynosi 9 procent w skali roku. Wówczas w przeciągu jednego roku, bo taki jest okres spłaty, klient poniesie koszta rzędu 60 złotych.

Co ciekawe, bardzo dobre rozwiązanie przejawiają także inne instytucje: T-Mobile Usługi Bankowe oraz Raiffeisen Polbank. Obie nie są najbardziej popularne w naszym kraju, szczególnie ta pierwsza, która kojarzy się wyłącznie z siecią telefonii komórkowej. Mimo to, pożyczając w nich 1000 złotych, do zwrotu pozostanie nam 1087 złotych. Jest to bardzo dobra oferta i plasuje się na pierwszych miejscach rankingów.

Warto wiedzieć, że również zewnętrzni klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty. Między innymi Bank BPH posiada oprocentowanie oraz prowizję w wysokości 4 procent. Po przeliczeniu, wychodzi, że kwota comiesięcznej raty wynosi mniej niż 89 złotych, a dokładnie 88.58 złotych. Łączna kwota do zapłaty z kolei to 1063 złote, tak więc widać, że to lider tegorocznych świąt dla zewnętrznych klientów.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

BARTOSZ

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Bartosz

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Pożyczki pozabankowe Głogów

Paweł

Pożyczki pod weksel – na weksel

Celina