Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Najlepsze pożyczki bankowe na święta – oferta banków

Okres świąteczny kojarzy się nie tylko z Bożym Narodzeniem i świętowanie w gronie rodzinnym, ale przede wszystkim z koniecznością zakupienia najbliższym prezentów, czy zorganizowanie niezapomnianych dni spędzonych w gronie rodzinnym. Dzięki przeprowadzeniu wielu badań wynika, że ogromna ilość osób decyduje się na zasięgnięcie po pożyczkę w banku, by w ogóle podołać kosztom, jakie generuje ten świąteczny okres.

Święta to czas rodzinnych spotkać, ale i ogromnych wydatków

Święta to czas rodzinnych spotkać, ale i ogromnych wydatków

Pomocą nawet w najcięższej sytuacji są oczywiście pożyczki gotówkowe z banków. Nie są one bardzo kosztowne, a pomagają w organizacji świąt. Musimy przecież pamiętać o upominkach, spotkaniach rodzinnych, potrawach, ale i choince, czy innych ozdobach, bez których świąteczny blask nie jest tym samym. Warto jest więc poznać najlepsze, aktualne oferty pożyczek gotówkowych.

Od pewnego momentu każdy z nas ma możliwość zasięgnięcia z banku pożyczki w kwocie 1000 złotych. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie trzeba brać większej kwoty, która stanowi problem w spłacie. W takich wypadku warto uwzględnić placówkę: Toyot Bank. Mimo, że nazwa nie wskazuje, to miesięczna rata pożyczki to nieco ponad 88 złotych. Prowizja wówczas nie przekracza jednego procenta. Z kolei oprocentowanie wynosi 9 procent w skali roku. Wówczas w przeciągu jednego roku, bo taki jest okres spłaty, klient poniesie koszta rzędu 60 złotych.

Co ciekawe, bardzo dobre rozwiązanie przejawiają także inne instytucje: T-Mobile Usługi Bankowe oraz Raiffeisen Polbank. Obie nie są najbardziej popularne w naszym kraju, szczególnie ta pierwsza, która kojarzy się wyłącznie z siecią telefonii komórkowej. Mimo to, pożyczając w nich 1000 złotych, do zwrotu pozostanie nam 1087 złotych. Jest to bardzo dobra oferta i plasuje się na pierwszych miejscach rankingów.

Warto wiedzieć, że również zewnętrzni klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty. Między innymi Bank BPH posiada oprocentowanie oraz prowizję w wysokości 4 procent. Po przeliczeniu, wychodzi, że kwota comiesięcznej raty wynosi mniej niż 89 złotych, a dokładnie 88.58 złotych. Łączna kwota do zapłaty z kolei to 1063 złote, tak więc widać, że to lider tegorocznych świąt dla zewnętrznych klientów.


Komentarze

 1. Jakie są najlepsze pożyczki bankowe na święta dostępne w bankach? Chciałbym pożyczyć 15 tys zl
  Proszę o pilną pomoc

 2. Szybka pożyczka na zbliżające się Święta

  W zbliżającym się okresie świątecznym wiele osób poszukuje szybkiego i bezpiecznego sposobu na zdobycie dodatkowych środków finansowych. Jeśli również Ty potrzebujesz wsparcia, warto zapoznać się z ofertą najlepszych pożyczek bankowych na święta.

  Nasi partnerzy to renomowane instytucje finansowe, które oferują atrakcyjne warunki pożyczek. Bez względu na to, czy potrzebujesz niewielkiej gotówki na prezenty dla bliskich, czy też większej sumy na pokrycie wszystkich świątecznych wydatków, dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.

  Proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty i intuicyjny. Wystarczy wypełnić wniosek online, a nasz zespół fachowców pomoże Ci w wyborze najlepszej oferty. Z uwagi na współpracę z wieloma bankami, masz gwarancję otrzymania korzystnych warunków spłaty.

  Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli Ci spędzić te święta bez zbędnego stresu finansowego. Nie czekaj, skorzystaj z najlepszych pożyczek bankowych na święta już dziś i ciesz się spokojem i radością tego wyjątkowego czasu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb.

 3. Korzystne pożyczki, dzięki którym zorganizujesz wymarzone Święta!

  Szybkie i tanie pożyczki Świąteczne dla każdego bez formalności!

  * bez BIK, KRD, ERIF, BIG
  * nie musisz wychodzić z domu
  * błyskawiczny przelew dla każdego
  * bez zaświadczeń o dochodach
  * pomagamy nawet osobom zadłużonym i z komornikiem

  Nasze pożyczki na Święta są szybkie, tanie, bezpieczne i anonimowe!

  Napisz do Nas już dziś! a pomożemy Ci spędzić idealne Święta!

Zostaw komentarz