Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Jak najszybciej zaciągnąć pożyczkę?

Chciałbym jak najszybciej pozyskać pożyczkę, ponieważ bardzo zależy mi na czasie. Zastanawiam się jak i gdzie zaciągnąć pożyczkę, aby pieniądze otrzymać w jak najkrótszym czasie, bez spełniania nadmiernych procedur?

W sytuacji, kiedy nie mamy czasu na załatwianie jakichkolwiek złożonych formalności, wypełniania stosu papierów czy oczekiwania na decyzję kredytową, dobrym rozwiązaniem są szybkie chwilówki. Są to pożyczki gotówkowe, które oferuje wiele firm finansowych na naszym rynku, tak zwanych parabanków. Możemy je pozyskać w bardzo szybki, jak i zarazem łatwy sposób. Wystarczy wejść na stronę internetową wybranej instytucji pozabankowej np. VIVUS, Provident, Dobra Pożyczka i wypełnić bardzo uproszczony wniosek online. Wpisujemy w nim swoje dane z dowodu osobistego, zaznaczamy kwotę pożyczki, a także okres spłaty. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy bez zbędnej zwłoki, zaledwie po kilku lub kilkunastu minutach. Tak naprawdę jedyną formalnością, jaką musimy spełnić jest posiadanie ważnego dowodu osobistego i złożenie podpisu na umowie. Wiele parabanków oferuje swoim klientom również możliwość zaciągnięcia pożyczki drogą smsową, np. ViaSMS, Ekspres Kasa czy SMS365.pl. Wystarczy wysłać krótkiego SMS, po czym skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, który poinformuje nas o dalszych procedurach. Gotówka zostanie przelana na nasze konto nawet kilkanaście minut później, podobnie jak w przypadku przesłania formularza online. Nawet nie musimy wychodzić z domu i załatwiać jakichkolwiek formalności, wystarczy mieć komputer z dostępem do internetu lub telefon komórkowy. Oczywiście, jeżeli ktoś woli kontakt osobisty z przedstawicielem firmy, może udać się do stacjonarnego oddziału firmy pożyczkowej, mając przy sobie jedynie dowód osobisty. Jedna wizyta wystarczy, aby otrzymać potrzebną gotówkę, którą otrzymamy do ręki lub przelewem na konto bankowe. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możemy zadzwonić na infolinię, a na pewno konsultant firmy rozwieje nasze wszelkie wątpliwości.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.