Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Nowe promocje przy pożyczce w Wonga.com

Nowoczesna pożyczka dla każdego w Wonga.com to przede wszystkim:

 • gotówka od 50 do 750 złotych
 • okres możliwej spłaty od 1 do 60 dni
 • pieniądze na koncie w 15 minut
 • kolejna pożyczka do 2500 złotych
 • koszt pożyczki równy 10 złotych
 • pożyczka w pełni przez Internet
 • szybka decyzja pożyczkowa dla każdego
Screenshot of www.wonga.pl

Wonga to jeden z największych na świecie pożyczkodawców on-line. Serwis wonga.com działa od 2007 roku w Wielkiej Brytanii i do tej pory udzielił ponad 7 milionów pożyczek. Wonga ma oddziały na 3 kontynentach, a niedawno otworzył oddział w Warszawie. Dostęp do pożyczek przez Internet mają wszyscy z dostępem do Internetu. Pożyczki są w kwotach od 50 do 2500 zł na okres od 1 do 30 dni.

Wonga.com to jeden z liderów firm finansowych, które udzielają pożyczek między innymi przez Internet. Cieszy się uznaniem wśród konsumentów, co widać przez zyskujące zainteresowanie. Z całą pewnością nie mały wpływ na to ma kampania reklamowa, która jest nie tylko barwna, ale i wesoła.

Osoby, które nie tolerują reklam z całą pewnością kuszą się na pożyczkę w Wonga.com za sprawą atrakcyjnych promocji. Wśród nich wyróżnić można na przykład pierwszą pożyczkę za jedyne 10 złotych. Takiej prowizji połączonej z dodatkowymi opłatami z całą pewnością nie można nigdzie spotkać. To duże udogodnienie dla samych zainteresowanych.

Do otrzymania gotówki potrzebne są tylko i wyłącznie cztery kroki. Pierwszy to wybór kwoty, a także okresu spłaty pożyczki. Następnie można wypełnić darmowy, krótki wniosek. Gdy już się to wykona, można przejść do weryfikacji. W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, w przeciągu kilkunastu minut pieniądze trafiają na rachunek bankowych konsumenta. Firma jest na tyle elastyczne, że znaczna część klientów już w przeciągu pięciu minut od czasu weryfikacji wniosku otrzymała środki pieniężne na wskazane konto bankowe.


Komentarze

 1. Sprawdź ofertę od Wonga.com

  Z przyjemnością przedstawiamy nowe promocje przy pożyczce w Wonga.com! Teraz jeszcze łatwiej możesz zrealizować swoje finansowe cele.

  Nasza firma dba o Twoje potrzeby i oferuje Ci wyjątkowe warunki. Już teraz możesz skorzystać z pożyczki bez zabezpieczeń i zbędnych formalności. Wystarczy, że prześlesz nam swoje podstawowe dane i spełnisz nasze minimalne wymagania.

  A co z promocjami? Przygotowaliśmy dla Ciebie interesujące bonusy! Teraz, jako nowy klient, możesz skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo, co oznacza, że nie zapłacisz żadnych odsetek za udzielony kredyt w okresie do 30 dni. To idealne rozwiązanie, aby przetestować nasze usługi i przekonać się o jakości naszych ofert.

  Pamiętaj również o naszym programie lojalnościowym. Im częściej korzystasz z naszych usług, tym wyższe kwoty możemy zaoferować. Dodatkowo, w ramach programu lojalnościowego, możesz otrzymać rabaty na kolejne pożyczki oraz dostęp do ofert specjalnych.

  Nie zwlekaj! Skorzystaj już teraz z naszych nowych promocji i ciesz się łatwą i elastyczną pożyczką w Wonga.com. Nasza oferta jest przejrzysta i dostępna online, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest błyskawiczny i wygodny. Wybierz Wonga.com i spełnij swoje finansowe marzenia!