Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Nowe promocje przy pożyczce w Wonga.com

Nowoczesna pożyczka dla każdego w Wonga.com to przede wszystkim:

  • gotówka od 50 do 750 złotych
  • okres możliwej spłaty od 1 do 60 dni
  • pieniądze na koncie w 15 minut
  • kolejna pożyczka do 2500 złotych
  • koszt pożyczki równy 10 złotych
  • pożyczka w pełni przez Internet
  • szybka decyzja pożyczkowa dla każdego
Screenshot of www.wonga.pl

Wonga to jeden z największych na świecie pożyczkodawców on-line. Serwis wonga.com działa od 2007 roku w Wielkiej Brytanii i do tej pory udzielił ponad 7 milionów pożyczek. Wonga ma oddziały na 3 kontynentach, a niedawno otworzył oddział w Warszawie. Dostęp do pożyczek przez Internet mają wszyscy z dostępem do Internetu. Pożyczki są w kwotach od 50 do 2500 zł na okres od 1 do 30 dni.

Wonga.com to jeden z liderów firm finansowych, które udzielają pożyczek między innymi przez Internet. Cieszy się uznaniem wśród konsumentów, co widać przez zyskujące zainteresowanie. Z całą pewnością nie mały wpływ na to ma kampania reklamowa, która jest nie tylko barwna, ale i wesoła.

Osoby, które nie tolerują reklam z całą pewnością kuszą się na pożyczkę w Wonga.com za sprawą atrakcyjnych promocji. Wśród nich wyróżnić można na przykład pierwszą pożyczkę za jedyne 10 złotych. Takiej prowizji połączonej z dodatkowymi opłatami z całą pewnością nie można nigdzie spotkać. To duże udogodnienie dla samych zainteresowanych.

Do otrzymania gotówki potrzebne są tylko i wyłącznie cztery kroki. Pierwszy to wybór kwoty, a także okresu spłaty pożyczki. Następnie można wypełnić darmowy, krótki wniosek. Gdy już się to wykona, można przejść do weryfikacji. W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, w przeciągu kilkunastu minut pieniądze trafiają na rachunek bankowych konsumenta. Firma jest na tyle elastyczne, że znaczna część klientów już w przeciągu pięciu minut od czasu weryfikacji wniosku otrzymała środki pieniężne na wskazane konto bankowe.


Najnowsze komentarze

Provident – najbardziej profesjonalna firma pożyczkowa tych czasów

Poznaj najlepszą pożyczkę od Provident

Pożyczka od ręki w domu

czechu

Szybka pożyczka SMS bez weryfikacji BIK – nawet dla zadłużonych

janusz

Gdzie pożyczka bez BIK dla zadłużonych z komornikiem

Udzielamy wsparcia osobom zadłużonym i z komornikiem

Konieczność udokumentowania dochodów

SEBA34