Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

Błyskawiczne wsparcie pieniężne bez złożonych formalności. Minimum oprocentowania, dobre warunki do spłaty. Gotówka na dowolny cel bez zaświadczeń o dochodach. Najlepsza platforma pożyczkowa bez BIK i BIG. Zaloguj się już dziś i weź pieniądze w kilka chwil. Minimum formalności, brak ukrytych kosztów. Nowoczesne wsparcie pieniężne dla każdego! Nie trać czasu na formalności! Najlepsze pożyczki społecznościowe na rynku EXIT!

Dodatkowa gotówka w EXIT Pożyczki to zawsze:

 • przejrzyste zasady i umowa pożyczkowa
 • wsparcie pieniężne bez weryfikacji BIG, BIK i KRD
 • brak jakichkolwiek opłat wstępnych
 • nowoczesne pożyczki z domu klienta
 • szybkie kojarzenie ofert pożyczkowych
 • prywatna pożyczka dla zadłużonych
Screenshot of www.exitpozyczki.pl

EXIT Pożyczki to zupełnie nowa platforma pożyczkowa. Stanowi ona alternatywę dla tradycyjnych pożyczek i kredytów. Serwis ten opiera się o innowacyjne rozwiązanie jakim jest kojarzenie klientów z poszczególnymi inwestorami. Platforma EXIT Pożyczki umożliwia jednocześnie przeprowadzanie transakcji – udzielenia, ale i pozyskania pożyczki prywatnej. Co ciekawe jest to możliwe bez wychodzenia z własnego mieszkania.

Oferty - Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK

 • Jesteś zadłużony? Poszukujesz pożyczki...

  Jesteś zadłużony? Poszukujesz pożyczki bez BIG i BIK bez formalności? Oferujemy pożyczki od 1 miesiąca do 3 lat Od 500…zobacz ofertę »
 • Oferujemy wsparcie dla osób...

  Oferujemy wsparcie dla osób zadłużonych i wpisanych w bazy dłużników - tanie pożyczki bez weryfikacji BIG i BIK! od 1000…zobacz ofertę »
 • Dla każdego i tylko...

  Dla każdego i tylko na dowód - tanie pożyczki bez BIG i BIK Jeżeli potrzebujesz środków na już, ale nie…zobacz ofertę »

Udzielane wsparcie pieniężne zawsze opiera się o internetowe transakcje online. Udzielane pożyczki nie zawierają weryfikacji BIK i KRD. Istnieje wiele rodzajów pożyczek. Właśnie te bez BIK i KRD przez Internet udzielane są pod zastaw samochodu lub posiadanej nieruchomości. EXIT Pożyczki przygotował również bardzo dobre rozwiązanie dla osób zadłużonych.

Twórcy EXIT Pożyczki uważają, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze można pozyskać odpowiednie wsparcie pieniężne na dowolny cel, nawet pożyczki konsolidacyjne bez BIK. Nowy serwis pożyczkowy to proste i jasne zasady, gdzie nie ma ukrytych kosztów. Brak tutaj ograniczeń względem wysokości zobowiązania oraz okresu jego spłaty. EXIT Pożyczki nie wymagają opłat wstępnych, a ponadto umożliwiają pozyskanie gotówki osobom, które posiadają zajęcia komornicze.

nowy serwis pozyczkowy exit pozyczki bez big i bik - obrazek 1
Czy wiedziałeś, że korzystając z porównywarki pożyczek najłatwiej znajdziesz instytucje pozabankowe udzielające pożyczek bez weryfikacji BIG i BIK?

Samo pożyczenie pieniędzy na EXIT Pożyczki trwa bardzo krótko. W pierwszej kolejności należy złożyć ofertę, która zostaje wystawiona na serwisie exitpozyczki.pl. Wówczas może dojść do skojarzenia pożyczkobiorcy z pożyczkodawcą. Dzięki chęci do transakcji obu stron można z powodzeniem podpisać umowę. Po tym nie pozostaje nic innego jak przelanie gotówki na wskazane konto bankowe.

Kalkulator rat pożyczki społecznościowej

Decydując się na pożyczkę społecznościową warto samodzielnie wyliczyć nie tylko ogólny koszt zobowiązania, ale przede wszystkim wysokość poszczególnych rat pożyczki bez zaświadczeń. Do tego celu służą właśnie darmowe kalkulatory online. Nie trzeba korzystać z usług drogich doradców, czy stać w kolejce do tych darmowych. Jedyne co jest potrzebne to dostęp do Internetu. Dostępne na stronach o tematyce finansowej kalkulatory w mgnieniu oka wyliczają:

 • wysokość wszystkich rat zobowiązania,
 • całkowity koszt zaciąganej pożyczki,
 • parametry pożyczki, na którą może sobie pozwolić zainteresowany.

Nowy serwis pożyczkowy EXIT – pożyczki bez BIG i BIK to doskonałe rozwiązanie dla każdej pełnoletniej osoby. Wystarczy kilka chwil na stworzenie oferty oraz oczekiwanie na przelanie gotówki. Nie trzeba wychodzić z mieszkania, czy wypełniać wielu uciążliwych formularzy. Wszystko dostępne jest na wyciągnięcie ręki w jednej platformie. Warto sięgać po nowoczesne rozwiązania, ponieważ to właśnie one nie dość, że są bardzo bezpieczne, to pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy.

Środki pieniężne pozyskanie w EXIT wykorzystać można dosłownie na dowolny cel. Co więcej, nie trzeba ujawniać go w toku pożyczkobrania. Zazwyczaj pieniądze wykorzystywane są do spłaty zadłużeń już posiadanych, opłacenia bieżących wydatków, czy wykorzystania sytuacji inwestycyjnej. Zainteresowany musi wyłącznie pamiętać o terminowym regulowaniu należności z tytułu miesięcznych lub tygodniowych rat. Ich częstotliwość dobiera sam pożyczkobiorca na podstawie własnych możliwości i preferencji. Pożyczkobiorcą może więc zostać między innymi:

 • rolnik,
 • przedsiębiorca,
 • lekarz,
 • emeryt,
 • student,
 • dłużnik,
 • bezrobotny,
 • każda inna pełnoletnia osoba.

Dzisiejsze pożyczki dostępne na nowym serwisie pożyczkowym EXIT posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są błyskawicznie przyznawane, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie nie jednej szansy na wykorzystanie dobrej sytuacji życiowej. Bardzo ważne jest to, że zainteresowany może negocjować z inwestorem warunki pożyczki, a w tym skorzystać z pomocnej karencji w spłacie zobowiązania.

Pewniejsza pożyczka poza bankiem – najlepsze szybkie pożyczki bez weryfikacji baz na EXIT

Tradycyjny bank odrzuci nasz wniosek z dwóch prostych powodów. Po pierwsze nie udziela się wsparcia finansowego aż tak młodym osobom. Po drugie zaś, osoba młoda często nie posiada żadnej historii kredytowej- ani tej pozytywnej ani negatywnej. Jedni powiedzą „przecież to dobrze, że nie jestem zadłużony”. Owszem, jednak nie mając żadnej historii i żadnych punktów w BIK nie mamy żadnych szans na uzyskanie pożyczki. Historia w BIK to swego rodzaju dowód na to, że wcześniej korzystaliśmy z pewnych form kredytowania i w pełni wywiązaliśmy się z warunków umowy. Nie mając żadnej historii w BIK, dla banku nie jesteśmy osobami niewiarygodnymi. Banki potrzebują dowodu naszej rzetelności i wypłacalności. Dla wielu młodych osób jest to spora przeszkoda w pozyskaniu dodatkowych środków- czy to na cele prywatne czy związane z prowadzoną działalnością.

Pożyczki bez BIK i BIG w EXIT to gwarancja uzyskania środków bez względu na kategorię wiekową. O pożyczkę może starać się każda pełnoletnia osoba. Bez znaczenia staje się również historia kredytowa. O dodatkowe wsparcie mogą ubiegać się również osoby zadłużone. Tutaj korzyścią dla nich staje się brak weryfikacji rejestrów dłużników. Nawet jeśli jesteśmy wpisani do rejestru BIK, śmiało możemy wnioskować o pożyczkę online na serwisie EXIT. Tego rodzaju oferty to nie tylko ograniczone formalności, ale i maksymalnie przyspieszona procedura. Wystarczy wypełnić internetowy wniosek, aby móc starać się o wsparcie pieniężne. Zarówno decyzja jak i przelew następują w bardzo szybkim czasie. Już tego samego dnia można swobodnie wydawać pieniądze. Jedynym niezbędnym dokumentem staje się dowód osobisty, potwierdzający naszą pełnoletność i wysłanie wniosku pożyczkowego z serwisu EXIT.


Komentarze

 1. Witam. Potrzebuje pożyczki bez bik i krd na 10 000 zł. Ale naprawdę żeby była na dowód. Pozdrawiam

 2. Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki bez BIK na 25 000 zl

 3. PILNA POŻYCZKA BEZ BIG NA JUŻ

 4. Pożyczę 7000 zl od osoby prywatnej, która nie będzie sprawdzać baz dłużników

 5. Zainteresowana pożyczką na 2 000 od ręki i na dowód

 6. Potrzebuje 20000 na spłate cwilówek , prowadze działalność

 7. Potrzebuje na już 80 tyś Sprawa bardzo pilna!! Na najdłuższy okres kredytowania. Proszę o wniosek

 8. Witam. Potrzebuje 100 000 tyś na już.Bardzo proszę o wniosek.Maksymalny okres kredytowania.tel 606749394.Czekam na kontakt.Sprawa bardzo pilna.

 9. Chodzi o 50 tys

 10. sprawa pilna – pożyczka na 50 000 zł!

 11. Potrzebuje na już 30 tyś zł na maksymalny okres kredytowania

 12. Potrzebuje 20 000. czekam na e-maila!

 13. Dzień dobry. Pożyczka 15 tyś na długi okres. Kiedy mogę spodziewać się kontaktu?

 14. Potrzebuję 1500 no 24 miesiące proszy o wniosek

 15. Potrzebuje pożyczki 30000 tyś proszę o wniosek i szybka odpowiedz.

 16. proszę o pomoc, potrzebuje 5 tys zł

 17. Potrzebuje pożyczki na 20 000 zł, proszę o szybki wniosek

 18. witam potrzebuje pilnie 2000 bez baz bez rejestracji

 19. Witam potrzebuję pilnie 3000,bez weryfikacji baz,pracuje bez rejestracji pilnie potrzebuje tych pieniędzy to rozwiąże wiele moich problemow,proszę o kontakt na maila

 20. Pilnie potrzebuje 5000 tys

 21. Pilnie potrzebuje 30000tys.

 22. Potrzebuje ok 20tys na spłatę chwilówek, uwolnić się z tej pętli, zaczynam pracę za granicą to kredyt będzie płynnie spłacany,a nawet splacony

  • Witam bardzo proszę o pilną pożyczkę w wysokości 5 tysięcy na 3 lata bez sprawdzania w bazach pracuję na czarno pozdrawiam i czekam na odpowiedź

 23. Witam potrzebuje 10000na 48 miesiecy proszę o kontakt na emaila

 24. Potrzebuje 30000 tyś na długi okres spłaty proszę o kontakt na emaila.

 25. Potrzebuję 3000zł na okres 1 roku bez weryfikacji baz. Proszę o kontakt

 26. Potrzebuje 5000, bez weryfikacji BIG

 27. Witam, potrzebne 20 tys, mam nieudokumentowamy dochód i zasiłek rodzinny 1600zl.

 28. Pilnie potrzebuje okolo 10000 tys.moze byc mniej bez BIG .Jestem w potrzebie .Pilnie dziekuje

 29. Pilnie oolo 5000 tys.umowa na czas nieokreslony .Bardzo potrzebuje.Dziekuje za okazana pomoc

 30. Witam pilnie okolo 28000 tys pracuje na umowe czas nieokreślony. Pilne, bardzo proszę o wniosek

 31. Pilnie potrzebuję 20 000 na 60 miesięcy bez big i bik

 32. Jestem zainteresowana 20 tysiącami na 60 miesiecy

 33. Pilnie potrzebuję pożyczki bez BIK i BIG 18 tysięcy na 100 miesiecy

 34. Pilnie potrzebuję pożyczki w kwocie 2 tys

 35. Witam potrzebuje pożyczki 1000 zł na okres 15 dni.

 36. Pilnie poszukuje pożyczki w kwocie 10 000.prosze o kontakt

 37. Zaciągnij korzystną pożyczkę bez weryfikacji BIK i BIG

  Dla każdego i tylko na dowód – tanie pożyczki bez BIG i BIK

  Jeżeli potrzebujesz środków na już, ale nie chcesz podawać celu przeznaczenia, to idealnie trafiłeś! Nasza Firma Niebankowa udziela szybkiej kasy dla wszystkich bez badania baz dłużników!

  Kwota, jakiej udzielamy to 500 – 30 000 zł

  * możesz być w bazach typu BIK
  * nie musisz mieć poręczycieli
  * nie potrzebujemy zabezpieczeń
  * nie pobieramy zaliczek

  Co należy zrobić, aby otrzymać szybka i tanią pożyczkę bez weryfikacji BIK I KRD?
  – napisz komentarz
  – prześlemy ci formularz online
  – wyślemy Ci umowę przed podpisaniem
  – przelejemy środki na konto

  Czekamy na Twoje zgłoszenie

 38. Pilnie potrzebuję 20000tys

 39. Witam potrzebuje OK 28000 tys na okres 60 misieiecy… Pracuje w Niemczech mam umowę na czas nieokreślony która mogę przedstawić jak równiez paski z wypłat itp… Wbilem się w chwilówki w Polsce niestety i nie potrafię z nich wyjsc

 40. Dziendobry. Potrzebuję 8 000 na miesięczne raty.

 41. Dzień dobry.pozyczka 8000 /36.

 42. Witam potrzebuje 5000 prosze o szczegoly

 43. Nie weryfikujemy BIK, BIG i KRD - dowiedz się więcej o naszej pożyczce

  Oferujemy wsparcie dla osób zadłużonych i wpisanych w bazy dłużników – tanie pożyczki bez weryfikacji BIG i BIK!

  od 1000 do 25 000 !!!

  – na dowolny cel
  – bez zaświadczeń o dochodach
  – bez ukrytych kosztów
  – przelewem, do reki lub do odebrania na poczcie

  TYLKO 4 KROKI DZIELĄ CIĘ OD SZYBKICH PIENIĘDZY

  1. Napisz komentarz
  2. Prześlij bezpłatny wniosek online
  3. Podpisz umowę
  4. Otrzymaj pieniądze na konto

  Zostaw komentarz, napisz ile potrzebujesz, odpiszemy od razu. Odwiedź nas jutro i pojutrze i …. Każdego dnia nowe oferty pożyczkowe!

 44. W jaki sposób można zostać prywatnym pożyczkodawcą? Zastanawiam się nad tym od dłuzszego czasu

 45. Witam jest szansa na 5.000?

 46. Proszę o kontakt

 47. Witam. potrzebuje 3000 zl . Sprawa bardzo ważna

 48. Potrzebuję pożyczyć 10000 zł na max okres spłaty. Mam stałą pracę oraz dodatkowy dochód. Proszę o kontakt. Pilne.

 49. Oferuje tanie pożyczki bez BIK i BIG

  Jesteś zadłużony? Poszukujesz pożyczki bez BIG i BIK bez formalności?

  Oferujemy pożyczki od 1 miesiąca do 3 lat
  Od 500 do 10 000 zł

  – potrzebujesz jedynie ważnego dowodu osobistego.
  – w 5 minut na konto w banku
  – bez zbędnych formalności

  Zostaw telefon w komentarzu a dobierzemy pożyczkę do Twoich indywidualnych możliwości finansowych

  To najatrakcyjniejsza ekspresowa pożyczka bez BIK i BIG od ręki

 50. Pożyczki z Twojego miasta na teraz

  Tania pożyczka online na dowód bez BIK. Nie martw się złą historią kredytową! Teraz pożyczkę otrzyma zadłużony, bezrobotny, a nawet student! Nie musisz posiadać stałej pracy! Wypełnij wniosek online i weź pożyczkę przez Internet na dowolny cel jedynie na dowód. Pieniądze od ręki dla Ciebie i najbliższych. Spłać długi z pożyczką bez BIK. ZAINTERESOWANY? PRZEŚLIJ BEZPŁATNY WNIOSEK ONLINE I CIESZ SIĘ PIENIĘDZMI W 15 MINUT NA KONCIE!

 51. Witam
  Jestem zainteresowana pożyczka na kwotę 10000 tys zł, proszę o kontakt.

 52. Cześć wszystkim. Postanowiłam napisać, aby powiedzieć jak wybrać najlepszą pożyczkę.
  Żeby skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty pożyczki wyłącznie na dowód osobisty bez posiadania zatrudnienia warto sprawdzić z zewnętrznego narzędzia, które pomorze w wyborze. Istnieją trzy sposoby sprawdzenia ofert tanich pożyczek: pierwsza to porównywarka nazywana również zwana rankingiem- zestaw aktualnych ofert pożyczek oraz wskazuje ich poszczególne parametry takie jak: oprocentowanie, wysokość zobowiązania, czy czas spłaty. Drugim narzędziem jest bezpłatne forum online- wypowiadają się tam osoby, które posiadają pożyczkę lub dopiero zamierzają z niej skorzystać. To także miejsce, w którym swoje rady dają eksperci. Warto zapoznać się z postami, czy też zadać pytania nas nurtujące. To nic nie kosztuje, a można wybrać naprawdę interesującą ofertę. Ostatnią metodą jest kalkulator finansowy, który w błyskawiczny sposób wylicza poszczególne raty zobowiązania oraz pokazuje całkowity jego koszt. Tak wybierzemy dobrze naszą pożyczkę

 53. Szukam pozyczki 20000 na 2 lata , stałe u dokumentowane dochody, prosze o szczegóły

 54. Jestem zainteresowana pożyczką pieniężną . Proszę o kontakt na podany przeze mnie adres e-mail

 55. Szukam pozyczki prywatnej.jak najszybciej.pozdrawiam

 56. Potrzebuję pożyczki w kwocie 20000 tysięcy złotych okres jak i szczegóły do ustalenia proszę o kontakt.

 57. Szybka pożyczka

  DAM POŻYCZKĘ NA PROCENT!
  zapraszam do kontaktu

 58. Czy ma ktoś z prywatnych pożyczkodawców ofertę dla inwestora potrzebującego 17 tysięcy złotych? Jeśli tak, to ja poproszę. Interesuje mnie czas spłaty pół roku.

 59. Witam potrzebuje pomocy jak mogę skorzystać?

 60. Witam jak mogę skorzystać? Proszę o pomoc!

 61. Witam.
  Proszę o przesłanie oferty dla osób z komornikiem do 10 tysięcy.pozdrawiam
  Ela

 62. Jak moge ubiegac sie o taka pozyczke ? Gdzie zlozyc wniosek i wogole ?

 63. Witam
  jak mogę ubiegać się o pożyczke

 64. Prowadze sklep warzywno-spożywczy. Jakiś czas temu podzerowałam komuś pożyczke i teraz mam problemy. Czy mam szanse na pożyczke w kwocie okolo 15 tys. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

 65. Pożyczki sa ok. Jednak nie wszystko wygląda tek pięknie jak by się chciało. Korzystałem z ich pośrednictwa w kwietniu. Pożyczkę mi załatwili, ale inwestor obniżył mi ilość rat i przez to musiałem zmniejszyć kwotę pożyczki z 50 na 35 tysięcy, bo inaczej nie byłbym w stanie spłacić. Oprocentowanie super, niżej jak w bankach.

 66. W piątek podpisywałem już umowę i dzisiaj mam pieniądze na koncie :) Polecam exitpozyczki. Nie ma sytuacji bez wyjścia hehe :)

 67. Tylu oszustów jest teraz na rynku, że aż strach. Widzę same pozytywne komentarze więc chyba czas spróbować wysłać wniosek. Dam znać jak sytuacja się rozwinie w moim przypadku. Mam nadzieję, że pozytywnie.

 68. Popieram Andrzeja, z wypłatą nie ma żadnych problemów. Po podpisaniu umowy na drugi dzień miałem pieniążki na koncie. Szczerze mogę polecić tę firmę a to mi się rzadko zdarza

 69. Znajomy korzystał z exit pozyczki już kilka razy i nigdy nie miał żadnych problemów z wypłacaniem pieniędzy. Po to się podpisuje umowę żeby zabezpieczyć obie strony. Tak to działa wszędzie gdzie podpisywana jest umowa cywilno-prawna.

  • Witam. Trzeba liczyć się z faktem, że firma pozabankowa ponosi ryzyko, udzielając pożyczek pozabankowych. Pewnego rodzaju „ubezpieczeniem” dla danego parabanku jest wysokie oprocentowanie, jakie niesie ze sobą zaciągnięty kredyt przez pożyczkobiorcę. Kiedy nie ma wyboru, w naprawdę ciężkiej sytuacji finansowej takie rozwiązanie wcale nie musi być nieopłacalne. Wystarczy przestrzegać warunków podpisanej umowy, a przede wszystkim terminowo wpłacać w ustalonych terminach i kwotach kolejne raty, aby uniknąć np. nadplanowych dopłat lub zwiększenia oprocentowania. Polecam każdemu pożyczki w EXIT, warto, jak ktoś ma nóż na gardle!

  • Pożyczaj od najlepszej firmy niebankowej!

   Ekspresowe pożyczki bez BIK, BIK, KRD

   Na już potrzebujesz dodatkowej gotówki? Przestawiamy najlepsze rozwiązanie dla każdego!

   * bez poręczycieli
   * bez uciążliwych zabezpieczeń
   * bez zaświadczeń o dochodach
   * bez weryfikacji baz dłużników – BIK, KRD czy ERIF!
   * nie wymagamy zastawów
   * wystarczy, że wyślesz prosty wniosek online
   * środki otrzymasz w 15 minut na konto

   KWOTA POŻYCZKI NAWET 50 000 ZŁ!

   Czekamy na Ciebie w komentarzu!

  • Prosze o pozyczke pilnne5500 na 2 lata dla zaduzonych pilne

 70. jaki mam pewność jak podpisze umowę to będę miała przelane pieniądze na koncie

  • Szybka gotówka dla wszystkich w BIK, BIG, KRD!

   Szybkie pożyczki bez BIK , BIG i KRD dla każdego

   * Pożyczka na dowód
   * Nawet dla osób bez pracy i mających zadłużenia
   * Dla każdego bez historii kredytowej

   Już dziś weź pożyczkę na dowód osobisty bez weryfikacji BIK nawet do 30 000 zł!

   Zobacz zalety naszych pożyczek niebankowych bez BIG!

   * szybkość i łatwość pozyskania
   * wystarczy za pomocą internetu złożyć wniosek
   * środki nawet w ciągu 15 minut
   * nie trzeba długo czekać na pieniądze
   * klienci mogą również liczyć na niskie oprocentowanie
   * dogodny termin spłaty z możliwością wydłużenia

   JUŻ DZIŚ POŻYCZAJ OD 500 DO 30 000 ZŁ!

   * na dowolny cel
   * bez zaświadczeń o dochodach
   * najlepsze warunki na naszym rynku kredytowym

   Napisz w komentarzu ile potrzebujesz!

  • Szukam pilnej pożyczki

   Witam. Mam kłopoty z płynnością finansową. Straciłem stałą pracę przez tą całą sytuację z COVID 19. Chciałabym już teraz pożyczyć 9000 zl ale bez wymagania dochodów. Czekam na odpowiedź i dalsze szczegóły postępowania. Pozdrawiam Marcin

Zostaw komentarz