Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Obowiązkowa czy fakultatywna umowa pożyczkowa?

Czy, żeby zaciągnąć pożyczkę muszę podpisywać umowę?

W sytuacji, kiedy staramy się o pożyczkę w jednej z firm pozabankowych podpisanie umowy jest obligatoryjne. Jeżeli pożyczkę zaciągamy w stacjonarnej siedzibie parabanku, umowę podpisujemy w oddziale firmy. Natomiast w momencie, kiedy uzyskamy pożyczkę online, pożyczkodawca najczęściej przesyła ją nam pocztą, którą musimy odesłać. Taką umowę otrzymujemy wraz z opłaconą kopertą zwrotną. Niektóre firmy jedynie na podstawie pierwszej wysłanej umowy przyznają nam kolejne pożyczki. Pamiętajmy, że to w naszym interesie leży zawarcie umowy. W razie problemów z pożyczkodawcą i skierowania sprawy do sądu, nie posiadając umowy na piśmie nie udowodnimy swoich racji. Umowa pożyczkowa jest najlepszym dowodem, na który możemy się powołać w razie trafienia na nierzetelną firmę finansową.


Komentarze

  1. Czy umowa pożyczkowa jest obowiązkowa czy fakultatywna?

Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.