Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Ogłoszenia pożyczki prywatne

Najlepsze ogłoszenia o pożyczkach prywatnych. Sprawdź w Internecie, poszukaj ogłoszenia i weź pożyczkę, na najlepszych dla ciebie warunkach. Pożyczki prywatne tylko najlepsze ogłoszenia.

O pożyczkach prywatny mówi i pisze się coraz więcej. Ta stosunkowo nowa w Polsce forma pożyczania pieniędzy oparta na społecznościowym wykorzystaniu Internetu i innych form mediów jest coraz powszechniejsza i w wielu sytuacjach stanowi jedyny możliwy sposób zdobycia gotówki większej niż kilka tysięcy złotych. Zaletami pożyczek prywatnych są z pewnością jasne zasady i brak pośredników.

Między nami a pożyczkodawcą nie ma żadnej instytucji lub osoby trzeciej, która wpływałaby na warunki naszej umowy a to w jaki sposób ustalimy reguły pożyczki i spłaty zależy wyłącznie od nas samych. Porównując pożyczki prywatne z tymi świadczonymi przez banki i instytucje pozabankowe wyraźnie widać, że pozwalają one pożyczyć większą sumę pieniędzy, nawet ponad 100 tysięcy złotych. Dzięki temu osoby, które muszą zgromadzić większy kapitał na rozkręcenie własnej działalności, wykupienie mieszkania czy spłatę współspadkobierców, mają doskonałą i szybka alternatywę.

Gdzie szukać najlepszych ofert od prywatnych inwestorów?

Osoby chcące udzielić nam prywatnej pożyczki ogłaszają się w Internecie, na specjalnie przeznaczonych do tego celu portalach ogłoszeniowych. Można także spotkać wiele ofert pożyczkowych na różnego rodzaju portalach aukcyjnych, a także największych polskich stronach z ogłoszeniami. Dobrym wyjściem będzie także prosta wyszukiwarka internetowa, Po wpisaniu w nią wyrażenia „pożyczki prywatne” w ułamku sekundy pojawią nam się tysiące stron, które świadczą takie usługi bądź zawierają ogłoszenia oferentów.

Co powinno zawierać dobre ogłoszenie o pożyczce?

Przeszukując tysiące ogłoszeń, warto selekcjonować i wybierać tylko te, które brzmią wiarygodnie. Jak ich szukać? Przede wszystkim dobre ogłoszenie powinno mieć jak największą liczbę informacji, takich jak: możliwa wysokość udzielanej pożyczki, oprocentowanie, termin spłaty i dane kontaktowe. To podstawowe informacje. Jeżeli ich brakuje, to powinien być to dla nas sygnał ostrzegawczy. Wszak wśród wielu uczciwych ogłoszeń zawsze może znaleźć się ktoś, kto będzie chciał wzbogacić się na oszustwie. Ogłoszenia niepełne lub brzmiące wątpliwe lepiej od razu odrzucać.


Komentarze

  1. Dobry dzień,

    Jestem zainteresowana, chce pożyczyć 3000 zl jak najszybciej

  2. Witam. chciałbym pożyczyć 20 000 zl od osoby prywatnej. Żadne bank,a nawet instytucja pozabankowa nie udzieli mi wsparcia, a mam nóż na gardle. Pozdrawiam

  3. 50 000 zl na juz. jaka jest szansa?

  4. Witam. Gdzie moge znaleźć kontakt do prywatnego inwestora. chciałbym pozyczyć 30 000 zl. Pozdr

Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

mmmmm

Pożyczka hipoteczna – nawet dla osób bez zdolności

A.M.

Pożyczka ekspresowa przez Internet bez sprawdzania BIK-u

adam B

Pożyczka na dowód z dojazdem do domu – obsługa domowa 24h

Agnieszka

Chwilówki dla zadłużonych – bez weryfikacji w BIK – tanie i szybkie

danka