Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Optima – pożyczki gotówkowe i pod zastaw złota

Oferta Optima to przede wszystkim:

  • pożyczka pod zastaw złota
  • trzy rodzaje pożyczek gotówkowych
  • wsparcie pieniężne do 9.400 tysięcy złotych
  • okres spłaty do 70 tygodni
  • pożyczki długo i krótkoterminowe
  • dostawa pieniędzy do domu klienta
  • oferta konsolidacji wielu zobowiązań
  • brak weryfikacji w BIK i KRD
  • oferta dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców
Screenshot of www.optima.pl

Domeną Optima Sp z o.o. jest udzielanie gotówkowych pożyczek. Kierują się misją nawiązującą do zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów, którzy oczekują szybkich, ale i prostych rozwiązań finansowych. W takim wypadku koniecznością było stworzenie różnorodnych, optymalnych produktów. Do ich tworzenia niezbędne jest zdanie konsumentów, z czego Optima nieustannie korzysta. Ponadto, teren działania jest sukcesywnie zwiększany. Rozwój ten pomaga dotrzeć do coraz większej ilości osób zainteresowanych. Z kolei pracownicy zajmują się nie tylko obsługą, ale i kompleksowym doradztwem. Firma Optima od 1999 roku jest w Polsce członkiem i w tym założycielem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Formalności zależne od wysokości pożyczki

Pożyczki w Optima opierają się przede wszystkim o aktualny dowód osobisty. Wyższe zobowiązania mogą wymagać przedłożenia dodatkowo oświadczenia o dochodach, bądź jeśli chodzi o najwyższe pożyczki – dokumenty potwierdzające zarówno zatrudnienie, jak i otrzymywane dochody.

Nowi klienci firmy pożyczkowej Optima, mogą liczyć na pożyczki do maksymalnie 4 tysięcy złotych. Z kolei stali klienci mogą korzystać z oferty rozszerzonej do 10 tysięcy złotych. Aby dobrać najlepsze rozwiązanie warto skonsultować się telefonicznie z doradcą Optima, który pomoże dobrać wysokość zobowiązania do aktualnych potrzeb, jakie przejawia osoba zainteresowana wsparciem gotówkowym.

Błyskawiczna gotówka a BIK

Sam termin przeznaczony na otrzymanie pożyczki ściśle uzależniony jest od rodzaju zobowiązania. Wstępna decyzja pożyczkowa udzielana jest w przeciągu kilku minut. Jest to zasadne, ponieważ firma finansowa Optima stawia wysoko w hierarchii zadowolenie klientów. Warto w tym momencie pamiętać, że w Optima nie jest istotne to, jaką historię kredytową posiada się w rejestrze Biura Informacji kredytowej, czy też spłaca się aktualnie kredyt w tradycyjnym banku.

Obliczenie miesięcznej raty pożyczki

W przypadku pożyczek pozabankowych Optima ratę zobowiązania można wyliczyć jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, gdzie znajduje się bardzo prosty i darmowy kalkulator rat. To właśnie dzięki nie mu można z powodzeniem sprawdzić ich wysokość. To jednak nie jedyna możliwość. Dzwoniąc na infolinię, można się tego dowiedzieć od jednego z pracowników, którzy samodzielnie wyliczą za zainteresowanego poszczególne raty.


Zostaw komentarz