Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pandamoney.pl – pożyczka bez BIK i zbędnych formalności na już

Zobowiązanie finansowe w Pandamoney.pl to:

 • pożyczka bez uciążliwych formalności
 • gotówka w 15 minut na konto bankowe
 • okres spłaty od 7 do 30 dni
 • wysokość pożyczki od 100 do 1800 złotych
 • internetowe wsparcie finansowe
 • pożyczka bez BIK i KRD
 • pieniądze bez zaświadczeń o dochodach
 • możliwość przedłużenia okresu spłaty online
Screenshot of www.pandamoney.pl

Wśród bardziej znanych marek znajduje się również Pandamoney.pl. Swoje działania skupia na udzielaniu szybkich pożyczek przez Internet. W ofercie posiada przede wszystkim pożyczki od 100 do nawet 1800 złotych. Okres spłaty to granice od 7 do 30 dni.

Oferta Pandamoney.pl zapewnia nie tylko szybką decyzję, ale również minimum formalności. Jak sama twierdzi, wyróżniają ją niskie opłaty oraz przelew z pieniędzmi w 15 minut bezpośrednio na konto bankowe klienta. Pandamoney.pl to firma, która pomaga w spłacie nagłych wydatków.

Jak zaciągnąć pożyczkę online w Pandamoney.pl?

Do pozyskania gotówki z Pandamoney.pl wystarczy wybrać wysokość interesującej klienta pożyczki oraz określić termin spłaty. Wówczas można przejść do wypełnienia krótkiego i prostego wniosku pożyczkowego. Wystarczy podać własne dane osobowe. Warto także skorzystać z możliwości połączenia wniosku z profilem na portalu społecznościowym. Wówczas zdecydowanie wzrasta wiarygodność zainteresowanego.

Po zatwierdzeniu danych należy odczekać kilka minut na decyzję pożyczkową. Jako, że system jest wysoce zautomatyzowany, decyzję docierają do klienta nawet w kilka minut. Celem potwierdzenia poprawności konta bankowego, należy przelać równowartość jednego grosza na konto Pandamoney.pl. Proces ten jest bardzo szybki, a zaraz po nim następuje przelew pożyczki na konto bankowe klienta. Proces ten nie trwa dłużej niż 15 minut.

Pandamoney.pl daje również wskazówki w jaki sposób utrzymać Pandę szczęśliwą

Przede wszystkim należy spłacić ją w wyznaczonym terminie. Wówczas można otrzymać zdecydowanie wyższa kwotę. Ponadto, w przypadku braku gotówki na spłatę, warto ubiegać się o przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Warto także wiedzieć, że zawsze można sprawdzić stan swojego konta poprzez zalogowanie się do własnego profilu online.


Komentarze

 1. – Czy Pandamoney.pl oferuje pożyczki bez sprawdzania w BIK?
  – Jakie są minimalne formalności wymagane do uzyskania pożyczki na już?
  – Czy Pandamoney.pl udziela pożyczek online?
  – Jakie są limitu pożyczek dostępnych na stronie?
  – Jak długo trwa proces udzielenia pożyczki po złożeniu wniosku?

Zostaw komentarz