Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pierwsza pożyczka z Filarum.pl do 1000 złotych zupełnie za darmo

Wsparcie pieniężne w Filarum.pl to:

  • pierwsza pożyczka w kwocie 1000 złotych zupełne za darmo
  • okres spłaty od 1 do 30 dni
  • internetowa pożyczka pozabankowa bez ukrytych kosztów
  • pożyczka dla osób pomiędzy 21 a 70 rokiem życia
  • możliwość przedłużenia terminu spłaty
  • szybka pożyczka od 100 do 3000 złotych
  • decyzja pożyczkowa w 15 minut
Screenshot of www.filarum.pl

Sposób zaciągnięcia pożyczki w Filarum.pl

Zainteresowani pozyskaniem gotówki od internetowej firmy pożyczkowej Filarum.pl muszą zarejestrować się na stronie instytucji. Wówczas Koniecznością jest pisanie swoich danych w formularzu rejestracyjnym. Nie trwa to dłużej niż kilka minut.

Kolejny etap to przelanie jednego grosza z własnego konta bankowego, na te podane na stronie firmy. Wówczas następuje potwierdzenie rachunku bankowego praz danych, jakie klient umieścił w formularzu. To właśnie na to konto zostanie w przeciągu kilkunastu minut przelana gotówka.

Osoby, które wcześniej już zaciągały pożyczkę, mogą złożyć wniosek na dwa sposoby – przez Internet oraz telefon komórkowy. Wystarczy się zalogować, a w przypadku drugim wykonać telefon do konsultanta, który potwierdzi chęć otrzymania pożyczki poprzez wiadomość sms.

Ostatni już etap to otrzymanie gotówki. Jako, że wniosek rozpatrywany jest w ciągu kilku minut, pieniądze trafiają do zainteresowanego błyskawicznie. Nie musi on martwić się również o przedkładanie dużej ilości dokumentów i zaświadczeń. Musi jedynie pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania.

Wysokość pożyczki w Filarum.pl

Wysokość pożyczki w Filarum.pl uzależniona usilnie jest z ilością wcześniej zaciągniętych zobowiązań. W przypadku pierwszej pożyczki można maksymalnie pobrać 1000 złotych. Warto pamiętać, że jest to jednocześnie oferta promocyjna. Klient oddaje dokładnie tyle, ile zaciągał bez dodatkowych kosztów. Druga pożyczka to już 1500 złotych. Kolejna może wynosić 2000 złotych, a czwarta aż 2500 złotych. Dalsze pożyczki mogą już opiewać na kwotę do maksymalnie 3000 złotych.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Bardzo dużym udogodnieniem dla klientów firmy Filarum.pl jest możliwość przedłużenia okresu spłaty zobowiązania. Jak się okazuje w tym przypadku nie ma jakichkolwiek ograniczeń względem jego ilości. To klient decyduje kiedy może spłacić zobowiązanie. Niemniej jednak można wnioskować wyłącznie o jedną pożyczkę. Kolejna jest dostępna dopiero po spłacie aktualnej.


Zostaw komentarz