Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

PKO Bank Polski charytatywnie

Screenshot of media.pkobp.pl

Ostatnie w tym roku zawody sportowe ,,Zabiegaj o pamięć”, szósty raz pod patronatem PKO Banku Polskiego, odbędą się 11 listopada w Warszawie. Podczas XXVI Biegu Niepodległości, wszyscy chętni będą mogli wspomóc leczenie 5-letniej, chorej na nowotwór Amelki. W imprezie wystartuje także reprezentacja biegaczy z banku.

Na cieszący się dużą popularnością bieg w ramach Warszawskiej Triady Biegowej (Bieg Niepodległości – Konstytucji 3 Maja – Powstania Warszawskiego) zapisało się w tym roku 15 tysięcy osób. Każdy z nich może przy okazji zafundować specjalistyczne leczenie we Włoszech małej Amelki, podopiecznej Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”. W dniu imprezy trzeba odebrać od pracowników PKO Banku Polskiego obok sceny specjalny identyfikator akcji. Jeżeli 200 osób z kartką ,,biegnę dla Amelki” wystartuje w biegu, oznacza to, że jej rodzice otrzymają 20 tysięcy złotych na terapię córki.

Bank nie jest wyłącznie strategicznym partnerem XXVI Biegu Niepodległości, ale także bierze w nim czynny udział. Na starcie pojawi się reprezentacja sekcji biegowej PKO BP, do której należy 330 osób z całego kraju. Rywalizować będą ze sobą drużyny pracowników oraz klientów tej instytucji finansowej, trenowane cały sezon przez dziennikarza sportowego Macieja Kurzajewskiego oraz lekkoatletę Pawła Januszewskiego.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.