Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pozabankowe kredyty online

Gotówka przez Internet? Tak! Jest to możliwe dzięki pozabankowym kredytom! Wyślij wniosek o kredyt online, decyzja w 15 min! Gotówka na Twoim koncie bez wychodzenia z domu. Bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Sprawdź ofertę pozabankowych kredytów przez Internet!

Kredyt poza bankiem

W sytuacji kiedy z różnych względów nasz wniosek kredytowy w banku nie jest pozytywnie rozpatrzony, z pomocą przychodzą pożyczki w instytucjach pozabankowych. Kredyty pozabankowe nie są kierowane tylko do osób, które mają złą historię w BIKu ale też do klientów, którzy tej historii nie mają. Niestety banki są bardzo wybredne w dobieraniu sobie klientów, co wiąże się z przedstawianiem stosu dokumentów oraz zaświadczeń, czekaniu minimum kilku dni na decyzję kredytową. A i tak, ostatecznie może się okazać, że niestety kredyt nie został przyznany.

Banki nikomu nie tłumaczą się ze swoich decyzji, więc warto szukać pomocy finansowej gdzie indziej. Firm, które zajmują się kredytami pozabankowymi jest coraz więcej, dlatego oferta szybkich pożyczek gotówkowych jest bardzo bogata. Bez dostarczania zbędnych dokumentów i zaświadczeń – to główne zalety kredytów pozabankowych. Kolejną zaletą jest przejrzystość zasad i szybkość otrzymywania środków. System spłacania kredytów pozabankowych jest bardzo jasno określony, bez ukrytych kosztów czy regulaminów pisanych małą czcionką.

Gotówka przez Internet

Kredyty pozabankowe są też oferowane online. Wniosek składany przez kredytobiorcę oraz ksero dowodu, należy wysłać przez Internet. Jest to bardzo wygodna forma starania się o dodatkowe środki. Wiele osób cierpi na brak czasu lub gdy w okolicy nie ma żadnej instytucji godnej zaufania – wtedy można skorzystać z kredytu online. Decyzję o przyznaniu środków otrzymamy już w 15 min, tak jak i gotówkę na konto. Wspaniały i szybki sposób na zdobycie środków na dowolny cel.

Należy pamiętać, że instytucje pozabankowe biorą na siebie duże ryzyko braku spłaty kredytu pozabankowego, dlatego kredyty w takich instytucjach są i będą droższe niż w banku. Należy się z tym liczyć i rozumieć sposób działania instytucji pozabankowych. One nie działają charytatywnie. Należy podkreślić, że sposób na uzyskanie gotówki przez Internet, to oferta także dla ludzi młodych, bez zdolności kredytowej, potrzebujących środków na realizację swoich marzeń. Jest to jedyny sposób na zdobycie dodatkowego zastrzyku gotówki, gdy inne zawodzą.


Komentarze

 1. 1. Jakie są warunki otrzymania pozabankowego kredytu online?
  2. Jaka jest maksymalna kwota, jaką można otrzymać w ramach takiego kredytu?
  3. Jak długo trwa proces wnioskowania i oczekiwania na decyzję?
  4. Czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty kredytu w przypadku niemożności uregulowania go w terminie?
  5. Jakie dokumenty są wymagane?
  6. Jak często i w jakiej formie należy dokonywać spłat raty kredytowej?
  7. Jakie są najważniejsze informacje dotyczące RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania) tego rodzaju kredytów?
  8. Czy w przypadku braku historii kredytowej można otrzymać wsparcie?
  9. Czy w przypadku wcześniejszej spłaty?
  10. Jaka jest minimalna ilość czasu, na którą można zaciągnąć pozabankowy kredyt online?

Zostaw komentarz