Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Pożyczka dla emeryta

Czy emeryt ma szanse na pożyczkę w firmie pozabankowej?

Osoba będąca na emeryturze może zaciągnąć pożyczkę niebankową. Jedyną granicą, którą stawiają parabanki emerytom jest granica wieku. Dlatego w sytuacji, jeśli jakaś osoba jej nie przekroczyła otrzyma pożyczkę. W zależności od instytucji pozabankowej ta górna granica może być różna, np. 65, 70 lub 75 lat.


Komentarze

 1. 5000
  Tysiecy.pozyczki

 2. Jakie są dostępne opcje pożyczki dla emeryta?

 3. Udzielamy wsparcia emerytom

  Masz problem z finansami? Potrzebujesz szybkiej gotówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy pożyczki dla emerytów bez zbędnych formalności. Otrzymasz pieniądze w krótkim czasie i w niskiej raty. Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj i odzyskaj stabilność finansową!

 4. Korzystne i bezpieczne pożyczki dla emerytów

  Witamy! Specjalna oferta Pożyczki dla emeryta. Oferujemy korzystne warunki bez zbędnych formalności. Sprawdź naszą ofertę już dziś i otrzymaj potrzebne środki. Gwarantujemy szybką i dyskretną obsługę. Skontaktuj się z nami teraz!

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.