Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna bez limitu wieku

Jesteś już w podeszłym wieku i obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki hipotecznej? Wcale nie musisz. Parabanki i firmy pożyczkowe oferują obecnie pożyczki hipoteczne bez limitu wieku. Nie spotkasz się z odmową niezależnie od tego co mówi Twoja metryka. Bez kłopotliwych pytań i górnego limitu wysokości pożyczki. Pożyczka hipoteczna bez limitu wieku pozwoli Ci zrealizować marzenia niezależnie od liczby wiosen na karku. Sprawdź co masz jeszcze zrobić!

Pożyczka hipoteczna tylko dla młodych i osób w średnim wieku

Wiele z banków działających w sektorze finansowym obawia się udzielać pożyczki osobom w podeszłym wieku. Szczególnie jeśli chodzi o pożyczki hipoteczne. Wykorzystując ten fakt parabanki postanowiły stworzyć ofertę skierowaną głównie do osób w podeszłym wieku. Nie musisz martwić się odmową z powodu swojego wieku. Nie spotkasz się również z krępującymi pytaniami dotyczącymi celu pożyczki lub twojej historii kredytowej. Ogromnym plusem jest również fakt, że nie jesteś zmuszony przygotować żadnych dokumentów. Wystarczy, że posiadasz ważny dowód osobisty i akt własności nieruchomości. Dzięki uproszczeniu formalności pożyczkę otrzymasz nawet w 20 minut.

Korzystaj z życia póki możesz lub ratuj swoje zdrowie póki nie jest za późno

Będąc osobą w podeszłym wieku warto jeszcze czasami pomyśleć o sobie. Czy masz marzenia, których nie zdążyłeś jeszcze spełnić? A może potrzebujesz pieniędzy na podreperowanie zdrowia. Niezależnie od celu pożyczki możesz otrzymać nawet do pół miliona złotych pod zastaw mieszkania własnościowego lub innej nieruchomości. Warto pomyśleć o sobie póki nie jest jeszcze za późno. Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z pożyczki hipotecznej bez jakiegokolwiek limitu wieku. Możesz wystąpić o pożyczkę nawet jeśli jesteś osobą zadłużoną.

Pożyczka hipoteczna do którego roku życia

Szybka pożyczka hipoteczna do którego roku życia. Dogodna wysokość rat, niskie oprocentowanie. Pożyczka dla seniora – przejrzysta umowa i korzystne warunki spłaty. Pożyczka hipoteczna do którego roku życia – bez zaświadczeń, bez wieku formalności oraz weryfikacji BIK. Weź pożyczkę hipoteczną i popraw swoją sytuację finansowa.

Kto może wziąć pożyczkę finansową?

Pożyczkę hipoteczną może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada nieruchomość. Pożyczkę hipoteczną można wziąć pod zastaw domu, mieszkania, działki, obszaru rolnego, budynku firmowego. Pożyczka hipoteczna to niższe oprocentowanie niż w przypadku tzw. „chwilówek”. To również większa kwota gotówki możliwa do pożyczenia. Nie ma jasno jednoznacznie określonego wieku do, którego możemy wziąć pożyczkę hipoteczną. Każdy parabank oferuje trochę odmienne zasady. Zazwyczaj pożyczkę możemy wziąć do 70- 80 roku życia. Dobrym rozwiązaniem jest też pożyczka dla seniora, która jest przyznawana na specjalnych zasadach. Przy wyborze pożyczki należy zwracać szczególną uwagę na wszelkie koszty operacyjne oraz oprocentowanie – to od niego zależy jaka tak naprawdę będzie wysokość pożyczki.

Jak wybrać dobrą pożyczkę hipoteczną?

Jeśli chcemy wybrać dobrą pożyczkę hipoteczną warto korzystać z porównywarek online. Na profesjonalnych portalach znajdziemy wszelkie informacje dotyczące najlepszych ofert. Dobrze jest sprawdzać aktualne rankingi para banków. Parabank, który cieszy się zaufaniem klientów i ma duże doświadczenie w udzielaniu kredytów na pewno zagwarantuje nam korzystną umowę.


Zostaw komentarz