Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna bez prowizji

Minimum formalności – minimum dodatkowych kosztów dla wszystkich. Szybkie pożyczki hipoteczne bez prowizji – dobre warunki umowy i dogodny termin spłaty. Wysoka kwota pożyczki i dogodne raty. Pożyczka hipoteczna bez prowizji – niskie oprocentowanie – bezpłatna pomoc konsultanta w uzgodnieniu warunków spłaty. Niezbędny „zastrzyk” gotówki w każdej sytuacji.

Pożyczka pod zastaw domu bez prowizji i ukrytych kosztów

Pożyczki hipoteczne bez prowizji to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdobyciu szybkiej gotówki, a z różnych powodów nie mogą liczyć na kredyt w banku. Kredyt hipoteczny bez prowizji to duża oszczędność. Należy jednak pamiętać o spłacie pożyczki w terminie. W innym wypadku możemy mieć problemy z narastającymi odsetkami.

Pożyczka hipoteczna – formalności

Pożyczka hipoteczna to minimum formalności – wszystkie sprawy możemy załatwić online. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy. Konsultant kontaktuje się z nami i ustala wszystkie szczegóły. Nie potrzebujemy weryfikacji BIK więc gotówkę możemy dostać bardzo szybko. Umowę podpisujemy przez kuriera, który dostarcza nam dokumenty do domu lub podczas wizyty z przedstawicielem parabanku z którego usług korzystamy. Pożyczkę hipoteczną możemy otrzymać pod zastaw domów, mieszkań, zakładów produkcyjnych, działek oraz gospodarstw rolnych. Od wielkości i charakteru zastawionej hipoteki zależy wysokość pożyczki. Biorąc pożyczkę hipoteczną możemy liczyć na bardzo duże kwoty od 10 00 do 500 000 złotych.


Komentarze

  1. Czy istnieje możliwość otrzymania pożyczki hipotecznej bez prowizji?

  2. Witam. Potrzebuje dużej pożyczki hipotecznej na co najmniej taka na 60 tysięcy złotych. Czy ktoś może mi coś poradzić, gdzie się zgłosić?

Zostaw komentarz