Firma pożyczkowa ma obowiązek weryfikacji Twojej wiarygodności finansowej. Wszelkie sformułowania użyte na portalu iPozyczka.pl takie jak "bez weryfikacji/sprawdzania BIK/baz/biur kredytowych" oznaczają jedynie, że masz szansę otrzymać pożyczkę nawet przy problemach z zadłużeniem.

Pożyczka hipoteczna dla rolników

Pożyczki hipoteczne dla rolników stały się mega popularne w ciągu ostatnich dwóch lat. Nic dziwnego. W najnowszych ofertach przygotowanych przez parabanki i firmy pożyczkowe możemy otrzymać nawet 200% wartości zastawianej nieruchomości. Jako rolnik możemy zastawić dom lub pole. Nie musimy również przejmować się formalnościami. Pożyczka hipoteczna dla rolnika to idealne rozwiązanie na zdobycie pieniędzy w przypadku przejściowych kłopotów na roli. Sprawdź najnowsze oferty pożyczek hipotecznych nie tylko dla rolników.

Jako rolnik sam jesteś sobie szefem

Zawód rolnika jest bardzo specyficzny. Pracując na roli jesteśmy jakoby sami dla siebie szefami. Wiąże się to oczywiście z faktem, że na głowie mamy dużo więcej niż zwykły pracownik. Musimy zająć się wszystkimi aspektami prowadzenia gospodarstwa i zrobić to z głową. Na szczęście jeśli chodzi o pożyczkę hipoteczną nie musimy martwić się żadnymi formalnościami. Wystarczy jeden w telefon w, którym przedstawimy naszą sytuację, oczekiwania, oraz umówimy się na spotkanie, w dogodnym dla nas terminie, z pracownikiem wybranej firmy pożyczkowej lub parabanku. Wszystkim zajmie się za nas przedstawiciel firmy.

Co więc trzeba przygotować na spotkanie z przedstawicielem firmy pożyczkowej

Z naszej strony zobowiązani jesteśmy jedynie do przygotowania dowodu osobistego oraz aktu własności wybranej przez nas nieruchomości. Nie musimy martwić się o żadne odpisy z KRUSu lub np. biura informacji kredytowej. Dla parabanku nie jest istotna nasza historia kredytowa ani obecna zadłużenie. Wysokość pożyczki może osiągnąć nawet 200% wartości zastawianej nieruchomości. Jeśli jednak nie potrzebujemy aż tak dużej gotówki możemy spokojnie zdecydować się na pożyczkę o niższej wartości co też pozwoli zredukować nasze koszta własne. Przed ostatecznym wyborem warto również sprawdzić w internecie wszystkie dostępne w danym momencie oferty.


Zostaw komentarz

Najnowsze komentarze

Gros Kapitał z obsługą domowa lub przelewem na konto

Piotr

Gros Kapitał z obsługą domowa lub przelewem na konto

Paweł K

Euro Providus – tania pożyczka w domu klienta do 5000 złotych

Marcin M

Euro Providus – tania pożyczka w domu klienta do 5000 złotych

Jakub J

Euro Providus – tania pożyczka w domu klienta do 5000 złotych

JANNNN