Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Pożyczka hipoteczna dla rolników

Pożyczki hipoteczne dla rolników stały się mega popularne w ciągu ostatnich dwóch lat. Nic dziwnego. W najnowszych ofertach przygotowanych przez parabanki i firmy pożyczkowe możemy otrzymać nawet 200% wartości zastawianej nieruchomości. Jako rolnik możemy zastawić dom lub pole. Nie musimy również przejmować się formalnościami. Pożyczka hipoteczna dla rolnika to idealne rozwiązanie na zdobycie pieniędzy w przypadku przejściowych kłopotów na roli. Sprawdź najnowsze oferty pożyczek hipotecznych nie tylko dla rolników.

Jako rolnik sam jesteś sobie szefem

Zawód rolnika jest bardzo specyficzny. Pracując na roli jesteśmy jakoby sami dla siebie szefami. Wiąże się to oczywiście z faktem, że na głowie mamy dużo więcej niż zwykły pracownik. Musimy zająć się wszystkimi aspektami prowadzenia gospodarstwa i zrobić to z głową. Na szczęście jeśli chodzi o pożyczkę hipoteczną nie musimy martwić się żadnymi formalnościami. Wystarczy jeden w telefon w, którym przedstawimy naszą sytuację, oczekiwania, oraz umówimy się na spotkanie, w dogodnym dla nas terminie, z pracownikiem wybranej firmy pożyczkowej lub parabanku. Wszystkim zajmie się za nas przedstawiciel firmy.

Co więc trzeba przygotować na spotkanie z przedstawicielem firmy pożyczkowej

Z naszej strony zobowiązani jesteśmy jedynie do przygotowania dowodu osobistego oraz aktu własności wybranej przez nas nieruchomości. Nie musimy martwić się o żadne odpisy z KRUSu lub np. biura informacji kredytowej. Dla parabanku nie jest istotna nasza historia kredytowa ani obecna zadłużenie. Wysokość pożyczki może osiągnąć nawet 200% wartości zastawianej nieruchomości. Jeśli jednak nie potrzebujemy aż tak dużej gotówki możemy spokojnie zdecydować się na pożyczkę o niższej wartości co też pozwoli zredukować nasze koszta własne. Przed ostatecznym wyborem warto również sprawdzić w internecie wszystkie dostępne w danym momencie oferty.


Komentarze

 1. Finansowanie rolników - dobre pożyczki hipoteczne dla każdego!

  Wysokie i korzystne pożyczki hipoteczne dla rolników na najlepszych warunkach!

  1. wysoka kwota kredytu! Aż do 100 % wartości nieruchomości
  2. KWOTA POŻYCZKI NAWET DO 1000 000 ZŁ!!!!
  3. Okres kredytowania nawet do 10 lat z możliwością spłaty
  4. Bez weryfikacji BIK i KRD
  5. Dodatkowa gotówka na dowolny cel
  6. Wszystkie formalności załatwisz zdalnie w domu
  7. Korzystne oprocentowanie

  CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? JESTEŚ ROLNIKIEM O CHCESZ ROZWINĄĆ SWOJE GOSPODARSTWO? NAPISZ DO NAS JUŻ TERAZ, A PRZEDSTAWIMY CI OFERTĘ NAJLEPSZEJ POŻYCZKI HIPOTECZNEJ, KTÓRĄ DOSTANIESZ W CIĄGU 24 H!

  • Mirosław z Polskiej Wsi

   Witam. jestem zainteresowany pożyczką hipoteczną. Jestem rolnikiem, uprawiam ziemie, potrzebuje pożyczki na 200 000 zl. Prosze o ofertę na e-maila!

Zostaw komentarz